Strona 450 z 898
Pokaż wyniki od 4,491 do 4,500 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    U mnie w pierwszej ciazy roznica byla prawie poltora miesiaca.
    Ooo, to tak trochę dużo Pati mogę napisać na priv do Ciebie?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Hey kochane
    Nadgonić was graniczy z cudem! Powiem wam,że z dwójką dzieciaczków w domu jest naprawdę cięzko,co chwile coś teraz tak siedzę i nadrabiam i tylko słysze mamo choć,mamo pić, mamo siku masakra...

SZCZEŚLIWA MAMAMARTILI bardzo wam kochane współczuje,nie wiem co pisać bo nie ma zapewne takich słów co by was pocieszyły... Gorąco was ściskam i trzymam kciuki,żeby to było jedno wielkie nie porozumienie :*

Witam serdecznie nowe mamusie choć jestem jedną z nich co niedawno dołączyła
    Mamusia z Opola bardzo mnie to cieszy kochana do kogo chodzisz? Możesz mi coś powiedziec o dr Rachwalskim? Ja muszę dojeżdżać 50 km do Opola na wizyty,ale innego wyjscia nie miałam....
    Ja też nie z samego Opola. Mam niecałe 50 km do. Chodzę u siebie do gina.

Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Ja wizytę miałam w srode wszystko ok,jak napomniałam,że czuje ruchy malenstwa to powiedział troszkę za wczesnie jeszcze z 2 tyg muszę poczekać.Choć ja wiem,że te delikatne puk puk to jest to !!!
    Nawet zaskoczył mnie z pytaniem,czy chce znac płeć bo widać,a ja oczywiście na to jeszcze nie!!Nieprzygotowana psychicznie odmówiłam... ;(

Kreski brązowej jeszcze nie mam.Rozstępów po dwóch ciążach masa,smaruje się mleczkiem dla kobiet w ciązy ZIAJA choć to nic nie pomoże,ale tak jak któraś wspomniała lepiej się z tym czuje

Wiecie co jak teraz czytam o tych badaniach prenatalnych każda z was miała lekarze coś widzą,stwierdzają to mam jeszcze gorszego stracha mogłam się głupia zapisać...

Czy to że zapisze się na drugie badanie coś da???
    Ja też nie byłam na prenatalnym, ale z tego co widzę mi gin sprawdził na normalnym usg to co dziewczynom na prenatalnych. W którą stronę od Opola mieszkasz?

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    No cóż pozostaje mi czekać do poniedziałku na usg i test peppa.
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Ooo, to tak trochę dużo Pati mogę napisać na priv do Ciebie?
    Pewnie pisz.
    Byla duza bo przez mobing w pracy okres mi sie rozlegulowal. A zawsze miałam jak w zegarku.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Pewnie pisz.
    Byla duza bo przez mobing w pracy okres mi sie rozlegulowal. A zawsze miałam jak w zegarku.
    Ojej, to współczuję takiej sytuacji w pracy :/

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ojej, to współczuję takiej sytuacji w pracy :/
    Juz tam nie pracuje. Jak dowiedzialam sie ze o ciąży to szybko poszlam na l4 zeby sobie nie zaszkodzic ani dzecku poszlam na urlop macierzynski i juz tam bie wrocilam umowa mi wygasla a bowej nie chcialam podpisać a teraz jestem na bezrobociu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Robię prywatnie w klinice w Warszawie, bo dostanie się do specjalistycznego miejsca na nfz w tydzień graniczyło z cudem i z mężem zapisaliśmy mnie prywatnie. Ja wiem że 150 uderzeń to nie jest mało, dzidzia mało się ruszała, według mnie na początku badania jeszcze spała dopóki nie zaczął naciskać na brzuch. a czy na tym etapie ciąży wielkość niecałe 6 cm to nie za mało? Ja już wariuje, bo mnie nastraszył...
    Norma jest od 120-160 więc spokojnie. Moje ma ciągle 140 i podobno to w sam raz.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Robię prywatnie w klinice w Warszawie, bo dostanie się do specjalistycznego miejsca na nfz w tydzień graniczyło z cudem i z mężem zapisaliśmy mnie prywatnie. Ja wiem że 150 uderzeń to nie jest mało, dzidzia mało się ruszała, według mnie na początku badania jeszcze spała dopóki nie zaczął naciskać na brzuch. a czy na tym etapie ciąży wielkość niecałe 6 cm to nie za mało? Ja już wariuje, bo mnie nastraszył...
    Myślę że wielkość dziecka to strasznie indywidualna sprawa. Jedne rosną szybciej, inne wolniej, rodzą się w terminie maluchy które mają 50cm i takie które mają 62cm. Mój brzdąc miał wczoraj 6.35 cm i według OM był to 12t1d a według wymiarów z usg 12t5d.
    Trzymam kciuki za poniedziałek napewno wszystko będzie super i odetchniesz z ulgą.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Co do tej pręgi, to wiem jak wygląda, tylko dziewczyny wspominały coś o określeniu płci dzięki temu czy jakoś tak...
    Chodzi o to, ze jak prega jest też powyżej pępka to dziewczynka, a jak tylko od pępka w dół to chłopiec. Albo odwrotnie. Tak mi się wydaje, ze o to chodzi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów