Strona 448 z 897
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    W których sklepach w Warszawie? Ja jak dotąd nie znalazłam. Myslalam, że tylko w necie można kupić.
    Koleżanka mi w necie sprawdzała i ten dział jest w Arkadii i w CH Reduta - jadę dziś do Arkadii, dam znać czy udało mi sie coś kupić.

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    A w tym C&A na Marszałkowskiej? On jest bardzo duży, przyznam że do tej pory ciążowych rzeczy tam nie szukałam, ale kolekcje damską mają bardzo dużą i jeszcze w Blue City :-) bo w Jankach w C&A jest bieda...
    Do tego C&A na marszałkowskiej zajrzę jutro bo będę w centrum.
    Ostatnio edytowane przez Marysieńka ; 14-01-17 o 10:12

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Niuniabella a poza tym jak usg, pozostałe parametry, przepływy ok? Lekarz co Ci powiedział?
    Skierowanie na usg prenatalne i test pappa/... w poniedziałek 16.20 mam wizytę w Warszawie... Wszystko inne podobno w normie Tylko powiedział mi że w górnej granicy przezierność plus zbyt małe bicie serca na tym etapie ciąży może wróżyć coś niedobrego...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja się wczoraj tak przejęłam tymi ruchami że pół nocy nie mogłam spać a drugie pół sniło mi się że dziecko jest bardzo chore. Stąd humor nie dopisuje mi dzisiaj wcale a wcale, nawet mąż zauważył że jestem przygnębiona.

Wczoraj zagłębiłam się w temat krwi. Mój gin powiedział że takie wyniki mogłabym mieć na przełomie 7/8 msc a nie na poczatku i jeszcze ja jako krwiodawca nie powinnam mieć w ogóle problemu. Krew oddaję już 9 lat. Powiedział że jeżeli leki i dieta nie pomogą są inne metody. Te inne metody to transfuzja krwi.

Jezu zabijcie mnie. Jestem ZHDK jestem zarejestrowana jako dawca przeszczepu. Ale nigdy nie chciałabym mieć transfuzji krwi.... po prostu się boje tego.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Skierowanie na usg prenatalne i test pappa/... w poniedziałek 16.20 mam wizytę w Warszawie... Wszystko inne podobno w normie Tylko powiedział mi że w górnej granicy przezierność plus zbyt małe bicie serca na tym etapie ciąży może wróżyć coś niedobrego...
    Ale przecież 150 uderzeń to wcale nie jest mało, przecież maluch mógł spać albo po prostu spokojnie leżeć. U mnie wczoraj było 160 uderzeń a NT wyszło 1.5 . To drugie badanie masz u kogoś innego? W jakiejś przychodni czy w szpitalu?

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja się wczoraj tak przejęłam tymi ruchami że pół nocy nie mogłam spać a drugie pół sniło mi się że dziecko jest bardzo chore. Stąd humor nie dopisuje mi dzisiaj wcale a wcale, nawet mąż zauważył że jestem przygnębiona.

Wczoraj zagłębiłam się w temat krwi. Mój gin powiedział że takie wyniki mogłabym mieć na przełomie 7/8 msc a nie na poczatku i jeszcze ja jako krwiodawca nie powinnam mieć w ogóle problemu. Krew oddaję już 9 lat. Powiedział że jeżeli leki i dieta nie pomogą są inne metody. Te inne metody to transfuzja krwi.

Jezu zabijcie mnie. Jestem ZHDK jestem zarejestrowana jako dawca przeszczepu. Ale nigdy nie chciałabym mieć transfuzji krwi.... po prostu się boje tego.
    Oj Dilajla widzę że pracujesz na miano matki histeryczki A tak na poważnie to przecież masz jeszcze czas na te ruchy i nie ma co schizowac, widziałaś wczoraj dzidziusia i wszystko było ok.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Oj Dilajla widzę że pracujesz na miano matki histeryczki A tak na poważnie to przecież masz jeszcze czas na te ruchy i nie ma co schizowac, widziałaś wczoraj dzidziusia i wszystko było ok.
    Dokladnie coś czuję że będę przewodniczącą heheh

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja chyba będe zaraz za tobą jako matka histeryczka,bo się non stop martwię czy wszystko ok.Co do ruchów bo tyle pisałyście zaczełam myśleć czy jest ok bo nie czuję a powinnam bo to trzecia ciąża,ehh oszaleje

O mnie
    Hahaha masz Babo placek.
    Widziałaś dzidzie? Widziałaś. Wszystko było ok? Było. To czego panikujesz? Ja nie widziałam dzidzi od 27.12. Powinnam zacząć krzyczeć?

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Ale przecież 150 uderzeń to wcale nie jest mało, przecież maluch mógł spać albo po prostu spokojnie leżeć. U mnie wczoraj było 160 uderzeń a NT wyszło 1.5 . To drugie badanie masz u kogoś innego? W jakiejś przychodni czy w szpitalu?
    Ja jak dobrze pamiętam miałam 140 i nic nie mówił, że za malo. Ale dokładnie sprawdzę wieczorem jak będę w domu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów