Strona 44 z 154
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1535

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Witam DobraDziewczyno w naszym gronie
    Ja przytyłam w ciąży pierwszej 20kg i zostało, mam nadzieję, że w 2 drugiej już tyle nie przybiorę choć różnie bywa. Niestety rozchodziło mi się spojenie i musiałam iść w 7 mies. na L4 i siedziałam w domu i tak sobie przybrałam.
    Teraz staram się zdrowo jeść, ale w sumie nie mam dobrego apetytu.
    Hej Fistaszka
    Mnie szczerze mówiąc przeraża myśl o kolejnych +20 kg, wcześniej w ciąży pracowałam, ruszałam się, w drugiej wiem że skorzystam z opcji pójścia na zwolnienie, i zajmę się dzieckiem, odciaze teściowa która siedzi z Młodym jak my pracujemy, a pozatym teraz pracuje bardziej fizycznie niż w poprzedniej pracy i wiem że mogę mieć problem z ogarnięciem tego ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Fajnie , że nas tak dużo ja żadnych objawów oprócz zmeczenia nie mamma dajej mam już córkę 11letnią i bardzo się cieszy, że nie będzie juz jedynaczką.

Mam do was pytanie bo trochę mnie to niepokoi. Mam strasznie wysoki puls w granicach od 90-110. Czy któraś też tak ma?

A ja mam do Was inne pytanie,jest jakaś apka z tym forum czy tylko poprzez stronę można wejść na forum?

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Mam do was pytanie bo trochę mnie to niepokoi. Mam strasznie wysoki puls w granicach od 90-110. Czy któraś też tak ma?
    Jeśli taki puls się utrzymuje mimo, że leżysz i odpoczywasz najlepiej idź do lekarza, serducho Ci się zmęczy jak będziesz z tym zwlekać.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ja taki puls nialam w poprzedniej ciazy. Cisnienie zresztaxtez duze mialam. I bralam leki. Pod koniec ciazy przez ciśnienie wyladowalam w szpitalu. Wiec lepiej lec do lekarza. Ja teraz pilnuje bardzzo cisnienia. Ale boje sie jeszcze.ze.moge.miec cukry za wysokie.

Ja w 1 ciąży pod koniec też miałam problem z ciśnieniem. Teraz sobie zmierzyłam i mam 148/80 ale mam ciśnieniomierz nadgarstkowy więc nie ufam mu też tak do końca. Chyba zainwestuje w porządny ciśnieniomierz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Wizyte mam dopiero za tydzień w czwartek. Zobaczymy co mi powie. Idziecie od razu na l4? Ja się zastanawiam.

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Co do kosztów badań na NFZ to tak bardzo na świeżo... Mój ginekolog dał mi skierowanie na mocz, kiłę, morfologię i jakiś jeszcze drobiazg a toksoplazmozę, różyczkę i cytomegalię powiedział, że muszę zrobić odpłatnie. Myśląc, że badania te nie są refundowane, poszłam i zrobiłam. Zapłaciłam 220zł! Ale potem nie dawało mi coś spokoju i okazało się, że te badania są refundowane przez NFZ. Umówiłam się więc na kolejną wizytę do mojego ginekologa i wczoraj już zamiast tak jak to mam w zwyczaju przyjść, grzeczna i miła, tak weszłam tam (i tu bardzo was przepraszam za wyrażenie) na wkurwie. Najpierw porozmawiałam sobie z panią położną. Ona zaczeła opowiadac mi baki, że owszem badania te byłyby refundowane gdybym je robiła przed ciążą, w ramach przygotowania do ciąży. a jeśli już jestem w ciąży to niestety muszę za nie zapłacić. Jedna wielka bzdura. Chodziłam tam do gina starając się o dziecko i jakoś nikt o tych badaniach nie wspomniał i zakładam, ze gdybym sama zasugerowała to by mnie koleś wyśmiał. W każdym bądź razie jak weszłam do gina z podobnym nastawieniem, bo przecież jak jest człowiek miły to człowieka zadepczą. On powiedział, że to co powiedziała położna to nie prawda. I że on ma odgórny prikaz, że na to badania nie ma dawać skierowania na NFZ i że to zależy od przychodni. Zasugerował, że mogę iść do Pani Prezes w tej sprawie. Tak więc za jakąś godzinkę się tam wybieram. Nie tylko w tej sprawie, ale też w sprawie rejestracji na USG. Przerażające jak ciężko znaleść jakąś normalną przychodnię ginekologiczną. Płacimy składki na ubezpieczenie a jakaś Pani Prezes sobie wymyśla, z czego mogę skorzystać a z czego nie. Rozumiałabym gdyby wszędzie było to nierefundowalne ale jedna dostanie skierowanie a druga nie. Tak, wiem, nie wolno nam się denerwować ale wczoraj na koniec baba w rejestracji USG tak mnie wyprowadziła z równowagi, że jak wyszłam to aż się rozpłakałam. Skąd Ci ludzie się biorą? Kto ich tam przyjał do pracy???
    Wybaczcie, musiałam sobie upuścić....
    Wracając do płatności. Wczoraj spytałam tego gina, czy w takim razie oprócz tych badań które już zrobiłam odpłatnie, za jakieś jeszcze będę musiała zapłacić? Powiedział, że tylko jedno, które robi się na koniec ciąży. Nie pamiętam jak się nazywa, ale jakieś tam literki były hsb czy jakoś tak, no plus powtorka na toxo. Zapomniał wspomnieć chyba o połówkowych, słyszałam, że są płatne.

To zależy czy lekarz ma podpisaną umowę z laboratorium. Ja w pierwszej ciąży za wszystkie badania płaciłam. Przygotowując sie do drugiej toxoplazmoze cytomegalie i różyczke mialam za darmo. Teraz dowiedziałam sie o ciąży a do mojego gina nie ma terminów do końca roku. Wiec ide do innego. Zobacze jak będzie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów