Strona 439 z 896
Pokaż wyniki od 4,381 do 4,390 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    No jasne jak masz sie nie stresować to lepiej isc mi do tej pory na kazdej wizycie na nfz robia usg
    No mnie mój lekarz też robił na każdej wizycie usg na nfz do ostatniej wizyty,a że jestem na duphastonie dalej i miałam plamienia to zdziwiona byłam że nie chciał zrobić,stwierdziłam że w takim razie pójdę prywatnie i sprawdzę czy wszystko z bąblem jest ok

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    No mnie mój lekarz też robił na każdej wizycie usg na nfz do ostatniej wizyty,a że jestem na duphastonie dalej i miałam plamienia to zdziwiona byłam że nie chciał zrobić,stwierdziłam że w takim razie pójdę prywatnie i sprawdzę czy wszystko z bąblem jest ok
    napewno bedzie wszystko ok daj znać co dzidzia robiła na usg moja ostatnio była bardzo ruchliwa a na prenatalnych spała i doktor ja budziła

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    Ja niestety mecze sie z wymiotami i sennoscia cały czas no ale co zrobic....

Jak to jest z tymi badaniami papa : Mojej kolezance lekarz powiedział ze na usg genetycznym czesto dzieci z zespołem downa wygladaja bardzo dobrze i dopiero test papa daje wiekszą pewnośc ...

Ja zrobiłam badanie prenatalne wszystko było ok wiec podobno nie ma wskazan do tego testu juz sama nie wiem ... wy robiłyście papa ?
    i bedziecie robić drugie badanie prenatalne w kolejnym trymestrze jezeli wszystko ok jest na 1 badaniu ?
    Ja zrobilam test pappa... pomimo ze z usg wszystko bylo dobrze NT Lekarz mierzyl 10 razy... mnie przy synku drugim na usg nic nie wyszlo a z krwi podwyzszone ryzyko edwardsa... dziecko zdrowe jak rydz!! Teraz zrobilam przez wzglad na bialko ciazowe ... wyniki odbiore jak ze szpitala wyjde...

Mnie ryzyko nie interesuje... jest to cos co nie ma wplywu na moje decyzje... nie zdecydowalabym sie na terminacje ciazy... wiec nie zaprzatam tym sobie glowy... jedyne czego sie lekam to ze znow poprostu po cichu umrze... ale mam brac acard i wierze ze bedzie dobrze
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 13-01-17 o 12:20

Mi moja pierwsza ginekolog na nfz to nawet nie wspomniała o co chodzi z usg prenatalnym, ale że od początku ciąży czytam różne fora, blogi to się sama dokształciłam, dała mi skierowanie na usg na nfz, ale w szpitalu robi je tylko jeden ginekolog, który jak robił koleżance to popisał jej głupoty. Wolałam zapłacić i iść prywatnie. A z wynikiem już do niej nie poszłam, tylko do tej ginekolog do ktorej teraz chodzę. W najbliższą środę mam wizytę, czekam z niecierpliwością...

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Ja dzisiaj ide na 18 do Greka z dziewczynami z pracy. Taki zlot czarownic. Wszyscy mowia,ze dobrze mi to zrobi, wiec pojde, chociaz ja mam mieszane uczucia. U nas dzisiaj jakis orkan, wieje do 130 km a wiatr dziala na mnie strasznie. Po 12 z lozka wyszlam...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    No nic ja się zbieram wizytę mam na 15 ale muszę jeszcze córkę podrzucić do dziadków i dojechać trochę a że pogoda taka a nie inna i zdecydowałam się jednak jechać sama to wyjadę wcześniej. Dam wam znać jak wrócę.

Lajla jesteś już po wizycie?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dajcie znac hak po wizytach.
    My wrocilismy właśnie ze spaceru. Byliśmy na sankach i zucalismy sniezkami ale godzine a nie 3 haha i sanki tatus ciagnol

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    My wrocilismy właśnie ze spaceru. Byliśmy na sankach i zucalismy sniezkami ale godzine a nie 3 haha i sanki tatus ciagnol
    U mnie śniegu nie ma. Zostały resztki brudmej brei.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta

Lajla jesteś już po wizycie?
    Jestem jestem. Wszystko w jak najlepszym porządku. Póki co nie ma się do czego doczepić. Dzidziol spał i jest o 4 dni większy. Trochę się uspokoiłam, następna wizyta 3 lutego.

A jak u Ciebie?

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    No co ty Pati nie dałaś rady przez 3 godziny sanek ciągnąć ; )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów