Strona 435 z 898
Pokaż wyniki od 4,341 do 4,350 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Moj lekarz zleca wszystko co mozliwe na sama krew dalam juz z 400zl w poniedzialek ze 100 zostawie. Grupe tez mam na karcie. A odczyn combsa ten po. 30 to zasze daja.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny czy wy też tyle śpicie w ciągu dania? Ja co gdzie przysiądę to usypiam. Dzisiaj drzemałam tak po 30 minut przynajmniej 4 razy

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Mami4 a no widzisz każda z nas ma inną figurę, Tobie spłaszczały a na mnie leżą idealnie Ja oprócz spodni, które zawsze muszę przymierzyć to kupuje ciuchy online, bo nie lubię galerii handlowych.

Nie wiem czy czytacie mamę ginekolog, Ja ją uwielbiam i dziś wrzuciła taki fajny wpis na bloga.. http://mamaginekolog.pl/8-zbednych-p...acierzynstwie/
    Bardzo się z nim zgadzam, a zwłaszcza z pkt ostatnim..
    Niestety z powodu moich problemów zdrowotnych lekarz zaleca cesarkę i już zdążyłam usłyszeć, że cesarka to nie jest prawdziwy poród heh, niby mnie to śmieszy, ale też sprawia przykrość. czemu ludzie tak kategoryzują innych.. Niech każda rodzi tak jak chce lub może.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Dilajla Ja robie czasem drzemkę około 15/16, ale to mi się i bez ciąży zdarzało A teraz to już w ogóle śnięta rybka.

Member
    -Aaaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Kurde, wykasowało mój wpis....

Pisałam, że ja mam spodnie z Tchibo. Fajne jeansy, świetnie leżą, wygodny bawełniany pas - jak to w ciążówkach.
    Dostępne są tylko online, ale mozna zamowic np. dwa rozmiary do sklepu bez kosztów wysyłki i sobie przymierzyć, albo do domku i zwrócić te które nie dobre

Polecam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Za resztę badań płaciłam. Swoją drogą Wasi lekarze też Wam każą robić tyle badań? Ta moja lista jest strasznie długa i niektóre rzeczy są dla mnie absurdalne, np dwukrotne oznaczanie grupy krwi (test Coombsa)-na początku ciąży i w 30-32 t.c (oznaczałam już w poprzedniej ciąży, jestem Brh+, mąż 0rh+, więc nie ma opcji abym jakieś przeciwciała wytworzyła). Toksoplazmozę, CMV i różyczkę też powtarzałam chociaż 3 lata temu wyszło, że wszystko już przechorowałam. Ale lekarzem nie jestem, może się nie znam.
    Ja grupe krwi mam w ksiazeczki z krwiodactwa i nie kazala robic poprzednio tez. Mojemu nie kazala robic grupy krwi. W poprzedbiej ciazy nie robilam hiv i te od różyczki.
    Teraz mam nadzieje ze tez mi nie da na rozyczke bo chorowalam jak bylam mala. Na hiv kazala teraz ale mialam wczesjiej skierowanie od innego gina wiec udalo sie na fundusz zrobic. Tez chodze prywatnie wiec lapie co sie da od rodzinnego.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny czy wy też tyle śpicie w ciągu dania? Ja co gdzie przysiądę to usypiam. Dzisiaj drzemałam tak po 30 minut przynajmniej 4 razy
    Ja ogolnie moglabym tylko lezec. Zima nie nastraja na ruch.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Za resztę badań płaciłam. Swoją drogą Wasi lekarze też Wam każą robić tyle badań? Ta moja lista jest strasznie długa i niektóre rzeczy są dla mnie absurdalne, np dwukrotne oznaczanie grupy krwi (test Coombsa)-na początku ciąży i w 30-32 t.c (oznaczałam już w poprzedniej ciąży, jestem Brh+, mąż 0rh+, więc nie ma opcji abym jakieś przeciwciała wytworzyła). Toksoplazmozę, CMV i różyczkę też powtarzałam chociaż 3 lata temu wyszło, że wszystko już przechorowałam. Ale lekarzem nie jestem, może się nie znam.
    Mój ma zapisaną moją grupę krwi i nie kazal mi robic.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    SzczęśliwaM bardzo mi przykro. Trzymaj się dzielnie!

Kamij Ty masz ciążę z usg starszą od mojej jakieś dwa dni z tego co pamiętam,a ja mam prenatalne we wtorek i to będzie 12t2d. To Ty w czwartek będziesz miała 12t6d wiec nie za późno. a na włosy zniszczone polecam timotei olejek arganowy 0 parabenow szampon plus odżywka. Mistrzostwo.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    SzczesliwaM... w głowie mi sie nie miesci ze na prenatalnych lekarz nie wylapal wad... bardzo mi przykro!!

Bylam dzis na wizycie... w poniedzialek na 7 rano mam byc w szpitalu... we wtorek mi beda zakladac szew...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów