Strona 433 z 897
Pokaż wyniki od 4,321 do 4,330 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    AzczęśliwaM przykro mi...

Pati, ja bym nie nałożyła żadnego oleju już na włosy. W akcie desperacji użyłam kiedyś oliwy z oliwek, bo gdzieś wyczytałam. Nie polecam. Włosy sam tłuszcz, mimo że z 3 razy myłam.
    Oliwe z oliwek kolezanka stosuje ale na same koncowki. Wiem ze dodaje do tego jeszcze jajko.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    założyłaś fimre i potem bedziesz szła na urlop ? czy zawieszasz firme
    Tak się złożyło, że firmę założyłam w Październiku, a w Listopadzie przyszła wieść o ciąży, niby spodziewanie, ale nie sądziłam że tak szybko..
    No i mamy trochę problem, bo najwięcej pracy mamy właśnie w sezonie letnim (śluby), a tu dzidzia w Lipcu

Jakoś damy radę, mąż jest fotografem, ja grafikiem więc moja praca polega na dziubaniu w fotach w domu.
    Szczerze mówiąc nie wiem co zrobimy, ale raczej opcje są miedzy urlopem, a spięciem tyłka i normalnym pracowaniu. Okaże się..

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Szczesliwa m bardzo mi przykro jednak mam nadzieję że jakoś się ułoży.Trzymaj się tyle już przeszłaś,jeśli będziesz miała ochotę to zostań tu z nami.

Ja na końcówki stosuję olejek arganowy i też jest ok:-) chodząc do pracy codziennie suszyłam, prostowałam włosy a mimo to nie rozdwajały się :-)

http://www.rossmann.pl/Produkt/Isana...ml,380747,7146
    Mi żaden nie przypasował jak ten. A do tego jest bardzo wydajny, mam go kilka miesięcy.
    Przed świętami byłam jakiś tydzień u mamy i zapomniałam go z domu zabrać. Poszłam do Rossmann a ale tego nie było, kupiłam inny i rano miałam tłuste strąki.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Arganowy też jest super, w ogóle oleje są wspaniałym źródłem zdrowia. Np mój gin powiedział żebym nie faszerowała się żadnymi suplementami, jedynie Vit D, a jadła codziennie łyżkę oleju lnianego i on mi da najlepsze źrodło DHA.
    Mega to fajne, bo olej lniany i tak stosuje do jaglanki...

Ej w ogóle jak patrzę na Lewandowską to wpadam w kompleksy, gdzie Ona to dziecko chowa w 5mcu, a brzuszek jak Ja nigdy haha

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jeszcze napisze o spodniach, ja mam te portki... http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0300024008.html

Trochę kosztują wiem, ale wykorzystałam mamę jak byłam na Święta w domu i nie żałuję. Pięknie leżą, są wygodne, jak bym mogła to bym łaziła codziennie, ale trzeba prac
    Szkoda, że nie ma ich w promo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Ja kiedyś tak robiłam że włosy umyłam, na wilgotne oliwka (pożyczone od syna, zwykla dziecięca z bambino), włosy w ręcznik lub w folie (reklamowke) na jakieś pół godziny i potem myje włosy dwa razy szamponem. zdarzyło się ze nie mogłam jej domyx i miałam takie tłuste place na głowie, ale zazwyczaj jest fajny efekt. Tylko to bardziej doraźne niż na stałe (jestem zbyt leniwa)

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Jeszcze napisze o spodniach, ja mam te portki... http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0300024008.html

Trochę kosztują wiem, ale wykorzystałam mamę jak byłam na Święta w domu i nie żałuję. Pięknie leżą, są wygodne, jak bym mogła to bym łaziła codziennie, ale trzeba prac
    Szkoda, że nie ma ich w promo
    Ten model byl jedyny u mnie w hm w rosmiarze 34 ale okropnie mi dupe splaszczaly. Zamowilam z neta te akurat na promocji i lipnie leza takze ale pohttp://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0298018013.html domu na codzien beda chodze w nich.
    A kupilam te w happy mum drogie ale je znam i wygladaja super i maja zamki na dole jak bedzie problem zdjac

http://m.happymum.pl/t280,dzins-kate_jeans.html

Ale spodni mi wystarczy jakies getry jeszcze. A jak cieplo to mam duzo sukienek o lini A kupuje po 40 zl w takim butiku u mnie

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Pytanie mam... hbs ag i hcv musze zrobic czy od rodzinnego lekarza wyciagne skierowanie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów