Strona 43 z 154
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member
    chofesz

Mieszka w
    Cardiff
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DobraDziewczyna Zobacz posta
    Hej Dziewczyny nie myślałam że już tak dużo będzie napisane w wątku wygląda na to że mam termin na 21 lipca,jest to moja druga ciąża, mam już synka który ma 1.5 roku. W poniedziałek idę do ginekologa, ciekawe co powie... stresuje się trochę ;/
    Na stres chyba nie ma lekarstwa. My idziemy na usg dopiero w andrzejki Dobra data, bo to jednocześnie urodziny i imieniny mojego ojca. Nikt tak jak on nie chce być dziadkiem, a wszystko zawsze mu się udaje Tak sobie powtarzam i to zmniejsza stres.
    Zazdroszczę Wam, że przechodzicie ciążę w Polsce!! W Walii musimy zapłacić i za usg przed 12 tygodniem i za badanie bety oraz progesteronu :/ Poza tym ciążę prowadzi położna, która nie wie co to DHA, ani że warto brać jod.
    No cóż...
    Z pogodnych rzeczy: miałam dzisiaj pierwszą ciążową zachciankę - arbuza. Nie wiem jak Mojemu udało się wyczarować to cudo. A jak u Was z zachciankami? Na co macie apetyt?

2. dzieckozakupy.pl
    Nie ma czego zazdrościć jeśli chodzi o koszty. A w życiu w mojej okolicy nie znajdę sensownego lekarza na nfz. Nie ma szans. Za każdą wizytę płacę 110 zł. Plus badania. Wizyta średnio co trzy tygodnie. A potem może i częściej, bo mam pewną przypadłość.
    Poza tym jak słucham wiadomości, kiedy mówią o różnych przypadkach z oddziałów ginekologiczno-położniczych, to nie wiem czego tu zadzrościć

A zachcianek póki co nie mam. Zresztą muszę się bardzo pilnować, żeby za dużo nie przytyć.

Ja się nie mogę doczekać wizyty u lekarza ale lakarz mowi zeby poczekac do 7tyg żeby wszystko ładnie było widać. Jak było u was?

No na pewno lepiej poczekać dłużej. U mnie jest około 3 i poł tygodnia i na USG widać pęvherzyk z kreską. Serca jeszcze nie było widać. Ale następną mam za 3 tyg i już pewnie będzie lepszy pogląd.

Witam. Wczorajsze moje samopoczucie to nie wirus a ciążowe mdłości. Rano nie podpasowało mi śniadanie, a głownie herbata. Problemem u mnie jest jeszcze przyjmowanie leków na czczo. A tu dość że na czczo to do posiłku trzeba czekać. A popołudniu to już była kwestia bólu głowy od perfum... Muszę się przestawić na skromniejsze używanie perfum. Nawet po prysznicu je czułam hehe.

Pati w wolniejszej chwili napiszę Ci co podejrzewam, nie mniej jednak nie wiem czy powinnam. Nie jestem logopedą i nie chce siać propagandy hehe.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja się nie mogę doczekać wizyty u lekarza ale lakarz mowi zeby poczekac do 7tyg żeby wszystko ładnie było widać. Jak było u was?
    A ja po mimo wczesnej ciąży poszłam do lekarza. Chociażby po to żeby sprawdzić czy ciąża jest wewnątrzmaciczna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja na szczęście z lekarza ginekologa jestem zadowolona, pierwsza moja ciążę prowadził i było ok co do przybierania kilogramów w ciąży to ja mam jeszcze 10 kg po pierwszej ;/ waga stoi jak zaczarowana od ponad 1.5 roku w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg, jeśli w drugiej będzie tak samo to się załamie zachcianek nie mam jeszcze jako takich (chyba ) ale pewnie kwestia czasu

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Witam DobraDziewczyno w naszym gronie
    Ja przytyłam w ciąży pierwszej 20kg i zostało, mam nadzieję, że w 2 drugiej już tyle nie przybiorę choć różnie bywa. Niestety rozchodziło mi się spojenie i musiałam iść w 7 mies. na L4 i siedziałam w domu i tak sobie przybrałam.
    Teraz staram się zdrowo jeść, ale w sumie nie mam dobrego apetytu.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Codziennie rano czuje sie jak by czolg po mnie przejechal. Dzisisaj chlciaz glowa mniej boli.
    Wogole mam duza chustawke nastrojow dopiero co bylam zja a juz mi się plakac chce.
    So lekarza sie nie doczekam dopiero pod kojiec przuszlego tyg. juz bym chciala widzec moja fasolke...
    W domu nawet chorym bie mozna byc bo pretensje o wszystkio ze nic nie zrobione. Ide spac chyba...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów