Strona 429 z 896
Pokaż wyniki od 4,281 do 4,290 z 8955

Lipcówki 2017

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Inka1985;3013210]Próbowałam na boczkach i też są siniaki[/QUOT

a wbijasz igłę pod kątem prostym? a może po prostu taka Twoja uroda? jeśli są to siniaki wokół wkłucia to chyba normalne..może trafiasz w jakieś naczynko w skórze...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja sie umowilam na wtorek na 14.30 do fryzjera. Na drastyczne ciecie i pielegnacje. Poprzedni salon spalil mi wlosy naladowali masek i wyszlo w domu.
    Ja sama stosuje na wlosy albo loreal profesional bywalo montibello i inne ale jak wlosy zniszczone to nawet keratyna za 350zl nic nie da. Zamaskuje efekt na kilka mc.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja sie umowilam na wtorek na 14.30 do fryzjera. Na drastyczne ciecie i pielegnacje. Poprzedni salon spalil mi wlosy naladowali masek i wyszlo w domu.
    Ja sama stosuje na wlosy albo loreal profesional bywalo montibello i inne ale jak wlosy zniszczone to nawet keratyna za 350zl nic nie da. Zamaskuje efekt na kilka mc.
    Też mi spalili włosy w innym salonie. Miałam robione pasemka, wszystko pięknie ładnie. A po czasie zaczęły mi się wyłamywać. Po serii zabiegów regeneracyjnych i farbowaniu farbami bez amoniaku, włosy sa ajk nowe i nie musiałam obcinać, a serio w pewnym momencie myślałam, ze będe musiała opitolić się na jeżyka

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    dziewczyny a Wy normalnie chodzicie farbować włosy?
    ja jestem alergikiem właśnie na różne substancje chemiczne i nawet nie wiem kiedy mi wyskoczy coś więc darowałam sobie na razie...bałam się, że teraz mogę być bardziej podatna na uczulenia...i trochę dołuje mnie mój wygląd...
    mozna farbowac wlosy bo skladniki nie wchodza do krwioobiegu...

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    mirabelka1988
    Ja mam mdlosci z wymiotami przez caly dzień nie tylko rano...

o ciazy powiedzielismy w swieta moje samopoczucie i wymioty i tak by sie domyslili , wiec rodzinka najblizsi wiedza a reszta dowie sie z plotek

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    Trochę tak.. W pierwszej ciąży się wcale nie bałam a teraz się nie mogę doczekać.
    Na kiedy masz usg?
    Jutro od 12 przyjmuje i nie wiem o której wejdę.

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    [QUOTE=mirabelka1988;3013159]też biorę clexane (0,4). znalazłam takie miejsca na brzuchu które są mniej podatne na siniaki...niby zalecają robić wokół pępka ok 5 cm, ale ja

[QUOTE=mirabelka1988;3013235]
    Cytat Zamieszczone przez Inka1985 Zobacz posta
    Próbowałam na boczkach i też są siniaki[/QUOT

a wbijasz igłę pod kątem prostym? a może po prostu taka Twoja uroda? jeśli są to siniaki wokół wkłucia to chyba normalne..może trafiasz w jakieś naczynko w skórze...
    Wbijaj pod kątem prostym. A nie będę martwić się siniakami. Wszystko zniose dla dzidzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jak wygląda badanie prenatalne?

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    mozna farbowac wlosy bo skladniki nie wchodza do krwioobiegu...
    wiem, że do krwi nic się nie przedostaje tylko ja nigdy nie wiem czy po farbowaniu nie dostane uczulenia...a wtedy zawsze kończy się lekami a wiadomo lepiej ich unikać...
    pracowałam w laboratorium i tam się uczuliłam na wiele chemicznych rzeczy i teraz muszę mocno uważać nawet na chemiczne dodatki do jedzenia...pewnie przesadzam z uważaniem, ale dostałam już swoje po tyłku i teraz dmucham na zimne

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Inka1985 Zobacz posta
    Dziewczyny jak wygląda badanie prenatalne?
    odpowiem Ci jutro wieczorem jak będę po, bo sama nie wiem :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów