Strona 426 z 897
Pokaż wyniki od 4,251 do 4,260 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Poza tym bardzo dobrze się czuję, przestała mnie bolec głowa, skończyły się nudności i mam sporo energii do działania. Powoli zaczynam drugi trymestr i nastawiam się, że dobre samopoczucie mnie już nie opuści. My tez planowaliśmy nie mówić o ciąży do 3 msc, ale z powodu krwawienia, szpitala, późniejszego chorobowego i aresztu domowego trzeba się było przyznać w rodzinie i w pracy. Ale większość znajomych jeszcze nie wie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    u mnie moja mama nikomu nic nie powiedziała, a ciężko było bo 1 grudnia mieliśmy lecieć do Egiptu na późniejszą podróż poślubną i musieliśmy zrezygnować ze względu na ciążę

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    u nas to już cala rodzina chyba wie. Ci blissi to wszyscy. mamie mojej powiedziałam 2 dni po teście. jak tylko znalam wyniki bety.

Hopka ja tez rodziłam poprzednio w marcu. A te hm spodnie to już mi spadaly z brzucha ten pas jak i w innych. Mialam jeszcze 2 pary czarnych spodni takie ala dresik z allegro.

Wlasnie bylam się zwazyc i mam 2 kg na plusie. Che mi się bardzo spac..

Któraś pytała co zrobić z suchymi włosami. Na to polecam tylko i wyłącznie zabieg regeneracyjny u fryzjera. Mi to wyprowadziło włosy z takiego siana, że szok.
    Lat

Ja tam fizycznie czuję się super. Objawów jak było zero tak jest.
    A poza tym moje samopoczucie wygląda mniej więcej tak Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1484222172798.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	49.8 KB
ID:	99687

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    dziewczyny a Wy normalnie chodzicie farbować włosy?
    ja jestem alergikiem właśnie na różne substancje chemiczne i nawet nie wiem kiedy mi wyskoczy coś więc darowałam sobie na razie...bałam się, że teraz mogę być bardziej podatna na uczulenia...i trochę dołuje mnie mój wygląd...

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    hej...też robisz zastrzyki z heparyny? też czasem wyskakują mi siniaki ale obczaiłam metodę, która u mnie się w miarę sprawdza i na 4 paczki zastrzyków zrobiłam 3 siniaki...
    Wstrzykuje sobie Clexane. Jak ta Twoja metoda ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    ja właśnie nie wiem jak z farbowaniem... Od kilku lat siwieje (dziękuje cały czas mamie za geny ) i jak nie będę mogła się farbować to urodzę z wyglądem babci a nie matki bo mam sporo siwych włosów. Ostatni raz farbowałam się jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży a już byłam

Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    dziewczyny a Wy normalnie chodzicie farbować włosy?
    ja jestem alergikiem właśnie na różne substancje chemiczne i nawet nie wiem kiedy mi wyskoczy coś więc darowałam sobie na razie...bałam się, że teraz mogę być bardziej podatna na uczulenia...i trochę dołuje mnie mój wygląd...
    Jasne. Właśnie jutro idę.

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Któraś pytała co zrobić z suchymi włosami. Na to polecam tylko i wyłącznie zabieg regeneracyjny u fryzjera. Mi to wyprowadziło włosy z takiego siana, że szok.
    Lat
    Mówisz o keratynie ? Trochę się boję, tzn wiem ile to kosztuje i szkoda mi wyrzucić kilka stow jeśli nie będzie efektów..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów