Strona 425 z 897
Pokaż wyniki od 4,241 do 4,250 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja nie mowilam i nie zamierzam :P
    u mnie już praktycznie wszyscy wiedzą, bo teściowa wygadała... A ja sama się boję... Bo jutro to usg genetyczne i jak będę miała pewność że z Maleństwem wszystko ok to dopiero wtedy będę dalej infomrować, choć pewnie większość dowie się jak będzie widać. póki co mam mały brzuszek i mało co widać

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    My powiedzieliśmy od razu, jeszcze przed 1 wizyta u lekarza, gdzie nawet test wyszedl taki słaby i niewidoczny ale od razu wiedzieliśmy że będzie dzidzia
    Tylko moi dziadkowie nie wiedzą (i ile mamusia już nie wybeblala jak zwykle), ale powiemy im jak przyjadę na urodziny do synka.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja też nie miałam w planach nikomu mówić, wyszło samo. Jak plamiłam na początku to musiałam leżeć w szpitalu co wiązało się z tym że teściowa musiała mi dziecka pilnować. Gdyby nie to do dziś by nie wiedziała. I NAWET PO PORODZIE BYM JEJ NIE MÓWIŁA hehe niestety mieszkamy blisko siebie

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    u mnie już praktycznie wszyscy wiedzą, bo teściowa wygadała... A ja sama się boję... Bo jutro to usg genetyczne i jak będę miała pewność że z Maleństwem wszystko ok to dopiero wtedy będę dalej infomrować, choć pewnie większość dowie się jak będzie widać. póki co mam mały brzuszek i mało co widać
    ja miałam taki motyw z teściową w poprzedniej ciąży...jak tylko powiedzieliśmy to ta wzięła za telefon i wszystkie koleżanki musiała poinformować, mimo że prosiłam by zachowała dla siebie. masakra.

U mbie rodzinka z mojej strony wie. Teściowa coś się swojej nie pochwaliła, ale jak dla mnie wiedzieć nie musza wcale
    Jednak zamówiłam te spodnie z h&m, mam nadzieję, że będą dobre, najwyżej będę miała podomki
    Ciekawe kiedy dotrą. 3-4 dni nie brzmi optymistycznie

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja też nie miałam w planach nikomu mówić, wyszło samo. Jak plamiłam na początku to musiałam leżeć w szpitalu co wiązało się z tym że teściowa musiała mi dziecka pilnować. Gdyby nie to do dziś by nie wiedziała. I NAWET PO PORODZIE BYM JEJ NIE MÓWIŁA hehe niestety mieszkamy blisko siebie
    Ja w pierwsZej ciąży byłam strasznie poklocona z moją matką, nic jej nie mówiłam, dowiedziała się od mojej cioci. Przyszła do mnie jak byłam w 5mc i stwierdziła, ze ja udaje i nie jestem w ciąży bo jeszcze nie było widać. I żebym jak pokazała kartę ciąży albo coś. To jak powiedziałam że ma rację i nie jestem żeby mi dała spokój a po 2 miesiącach przyszła na święta i kochająca mamusia i babcia i prezenty i coś tam -,-

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    hej...też robisz zastrzyki z heparyny? też czasem wyskakują mi siniaki ale obczaiłam metodę, która u mnie się w miarę sprawdza i na 4 paczki zastrzyków zrobiłam 3 siniaki...
    Ja tez robie zastrzyki. Z jakiego powodu robisz jesli moge zapytac ??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mirabelka1988

O mnie
    ja ze swoją mamą mam dość dobre relacje...jak zaczyna przesadzać to mówię wprost i jest ok, natomiast z teściową ciągle zgrzyty...jak mój małżonek był chory to dzwoniłą do niego czy aby na pewno dobre leki mu dałam i w odpowiedniej dawce...kurcze jakbym ułomna była albo o niego nie dbała a ja po akademii medycznej jestem

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Ja tez robie zastrzyki. Z jakiego powodu robisz jesli moge zapytac ??
    straciłam 2 pierwsze ciąże i po drugiej stracie uparłam się, że zrobię badania wszystkie bo czułam, że coś jest nie tak. Mam wrodzoną trombofilię, mutacja mthfr (heterozygota) i PAI (heterozygota). Więc zastrzyki i acard z tego powodu. A Ty? zapobiegawczo?

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    U mnie kreski na brzuchu nie ma, ale za to mam od poprzedniej ciąży wystający pępek. Powoli zaczyna się z niego robić antena, jak ubiorę cienką bluzkę to wystaje przez ubranie. Przytyłam na razie 1 kg, brzuszek trochę wystaje, ale w spodnie się jeszcze mieszczę (przed ciążą wszystkie spodnie dobre w tyłku były za szerokie w pasie, teraz są w sam raz ). Powoli zacznę się rozglądać za rurkami z pasem na brzuchu. W pierwszej ciąży zamawiałam na allegro bawełniane legginsy, ubierałam do tego dłuższe bluzki lub swetry i było ok (rodziłam na początku marca).

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów