Strona 42 z 173
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1726

Lipcówki 2017

W czwartek wybieram sie do lekarza, mam nadzieje ze seruszko bedzie... ja tez chodze na kase chorych , ale u nas jest inaczej.
    prywanie pojde na badani genetyczne itd.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Lilia7
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Candies0000 i Lilia7 a gdzie chodzicie do ginekologa? Macie jakiegoś fajnego na NFZ? Ja wciąż poszukuję jakiegoś sensownego. Bardzo nie polecam ginekologów w przychodni na ul Szwedzkiej. Co jeden to bardziej szurnięty
    Ja chodzę do Luxmedu, w poprzedniej ciąży miałam dwie Pani doktor, bo musiałam co miesiąc przedłużać L4 i nie zawsze można było znaleźć wolny termin kiedy mi pasowało. Ale zarówno jedna jak i druga były bardzo fajne.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Co do leków moja położna mówi, że lepiej na początku ciąży unikać jakichkolwiek leków i się z nią zgadzam. Jeśli oczywiście nie są konieczne, lepiej na zatoki robić inhalacje czy stosować wodę morska.
    Życzę zdrówka wszystkim chorym przyszłym mamusią .
    Jak mnie dopadło przeziębienie w poprzedniej ciąży, to też czułam się fatalnie Leki, które są dozwolone w ciąży nic nie pomagały, więc jedynie co mi pomagało, to stare dobre inhalacje pod ręcznikiem nad garnkiem. Po takim zabiegu czułam się ja nowo narodzona. Zatoki grzałam sobie lampą (taką czerwoną). Jak nie ma lampy to fajnie jest sobie pogrzać jajkiem (bo długo trzyma ciepło), tylko trzeba uważać żeby się nie poparzyć (Fistaszka, jak chcesz to opiszę Ci w szczegółach o "jajkowaniu")

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja jak chodzilam na nfz i tak wiekszosc badan placilam. A ile sie okwitlam w analitykach to masakra. Ledwo juz chodzilam a nikt nie puscil a najgorsze to baby byly. Masakra. A 3 ciaze krew bralam zaraz po wizycie w pryw przychodni. Ale moj lekarz odszedl i jutro rano ide do nowego i mam stres.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Fistaszko zgadzam sie z toba w 100%
    A co do lekow tez bym ich nie chciala brac ale mam huz angine i zmiany na oskrzelach. Woec bez antybiotyku ani rusz. Biore bioracef. Zastanawiam sie jeszcze nad tym acc lekarz mow ze spokojnie brac. Ale jak on mi anapran przepisal na angine... oczywiscie nawet nie wykupiłam tego.
    Co do lekarza to naprawde trzeba trafic na takiego z powołania. Wiadomo ze jak lekarz do dupy to i prywatnie szkoda do takiego chodzic.

Bardzo sie denerwuje przed jutrzejszym usg .tez tak.macie ?

Witam. Chciałabym bardzo dołączyć do waszego grona ostatnią miesiaczke miałam 13października. U lekarza jeszcze nie bylam.objawów zero, samopoczucie idealne, no może bardzie senna jestem. A jak to u was ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dziś nie mam dobrego dnia zimno mi okropnie, dłonie i stopy lody, głowa mnie boli i mdli mnie leżę plackiem całe popołudnie i dodatkowo jak M wrócił z mała z zajęć to wpadłam w histerię, że nie mam siły jej zrobić czegoś do jedzenia. Na szczęście wiem z poprzedniej ciąży, że to zawsze mija.............. po porodzie ehhh byle by dzidziuś był zdrowy.
    Lila na szczęście jeszcze jestem zdrowa, ale będę pamiętać o jajkowaniu mnie z takich rzeczy jeszcze pomagała lampa z zeptera rodzice maja i sobie pożyczałam. Niestety jest bardzo droga.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Lila na szczęście jeszcze jestem zdrowa, ale będę pamiętać o jajkowaniu mnie z takich rzeczy jeszcze pomagała lampa z zeptera rodzice maja i sobie pożyczałam. Niestety jest bardzo droga.
    Przepraszam Fistaszko Miałam to napisać do Pati. Niestety podzielna uwaga szwankuje

Dilajla, widzę że ostro Cie dopadły dolegliwości ciążowe, czy może to jest jakie zatrucie? Na początku ciąż organizm jest bardziej podatny na różne wirusy. U mnie pierwsza ciąża się zaczęła z anginą (pierwszy raz w życiu), a teraz dopadło mnie przeziębienie na samym początku ciąży.

Jeżeli chodzi o pracę, to ja też właśnie mam wracać pod koniec miesiąca (jeszcze wykorzystuję zaległy urlop), ale przedstawili mi tak kiepskie warunki, że wolałabym raczej pójść na wychowawczy do czasu aż nie znajdę innej pracy. Bo jakbym wróciła teraz do pracy, a w międzyczasie znalazłabym coś innego, to i tak nie pozwolą mi ominąć 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

Hej Dziewczyny nie myślałam że już tak dużo będzie napisane w wątku wygląda na to że mam termin na 21 lipca,jest to moja druga ciąża, mam już synka który ma 1.5 roku. W poniedziałek idę do ginekologa, ciekawe co powie... stresuje się trochę ;/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów