Strona 419 z 897
Pokaż wyniki od 4,181 do 4,190 z 8961

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    mam owłosiony brzuch więc ciężko stwierdzić a tak serio to jeszcze nic nie widzę ale chyba za wcześnie
    Wlasnie ja mam. I tak sie zastanawiam jak to ma sie płci. W pierwszej ciazy pojawila mi sie ok 30tyg a nog nie golilam cala ciaze i urodzilam dziewczynke. Teraz kreska juz jest i nogi co chwile zarosniete

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenie z koszem mojżesza? Naczytałam się o nim w necie i zastanawiam się, czy w naszym przypadku nie będzie dobry na początek.

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Piszecie jak szalone. Nie mogę Was ogarnąć
    Tysiatysia222 ja jeszcze przed badaniami prenatalnymi. mam za tydzień 19. Martwię się bardzo...

Zawsze miałam tendencję do tycia i jestem z tych większych babek. Chwilę się nie pilnuję i zaraz mam kg na plusie. Przytyłam już 3 kg. No ale nie mam ruchu. Od początku jestem na L4 bo długo się staraliśmy o dzidziusia do tego jestem po poronieniu i plamiłam. Siedzę tylko w domu. Książki czytam na leżąco, krzyżówki i uwaga nie śmiejcie się koloruję Mam jakąś banię, nie wiem czy też tak macie ale boję się wychodzić z domu bo śnieg, ślisko i zimno. Boję się że upadnę i zrobię coś dzidzi albo przeziębię się. Wychodzę tylko jak muszę.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Macie juz brązową kreske naa brzuchu?
    Nie

Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenie z koszem mojżesza? Naczytałam się o nim w necie i zastanawiam się, czy w naszym przypadku nie będzie dobry na początek.
    Ja kupuję tylko łóżeczko. Wszelkie zbędne gadżety służące przez chwilę uważam za zbędne poza tym kosze mojżesza kosztują ładnych parę stówek. No ale przy drugim dziecku jestem mądrzejsza
    Przy pierwszym miałam taką kołyskę. Posłużyła dosłownie chwilę, a kasa w błoto
    http://www.wozkownia.sklepna5.pl/tow...lyska-kolcraft

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Nie mam kreski na brzuchu za to mam podrapanie łapą tygrysa 3 stopnia :P

o koszu mojżesza słyszałam ale jak urodziłam córkę to do 3 msc spała w wózku i nie miałam problemu wózkiem podjechałam pod łóżkiem i sobie na śpiocha huśtałam.

Dziś upiekę chleb bo mi się nie chce jechać do sklepu

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    ja mimo L4 muszę pracować, bo firma przecież beze mnie upadnie :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    A czekaj właśnie sobie przypomniałam, ze miałam jeszcze coś takiego, ktoś mi pożyczył. Ale zapomniałam, bo nie używałam

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6670527416

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja kreski nie mam. Poprzednio bardzo pozno mi sie pojawila cienka i prawie jej bie bylo widac, a urodzil się chlopiec. Wlosy na nogach normalnie mi rosly jak zawsze teraz tak sano.
    Co do leginsow to te z hm wcale nie sa takie fajne. Szybko siw dziiry robia. Kupilam sobie w kiku i narazie jestem zadowolona tylko jeden minus sa cienkie. Dzisiaj mam na sobie 2 pary
    Bylam u dernatologa na kurzajke powiedziala ze narazie niech sobie bedzie bo jest mala. Wyskrobala mi czolo z tyh paskudnych brodawek i wygladam jak ufo. Ludzie sie gapia na mnie bo mam 2 opatrunki przyklejone na czole moj teraz u lekarza i wracamy do domu

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A czekaj właśnie sobie przypomniałam, ze miałam jeszcze coś takiego, ktoś mi pożyczył. Ale zapomniałam, bo nie używałam

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6670527416
    Calkiem fajne. Ale ja tez zostaje przy tym ze łóżeczko wystarczy. Musze tylko materac dokupic bo łóżeczko mamy po synu. Kupimy jeszcze posciel i moze ochraniacze do lozeczka.
    Mojemu te baldachimy sie podobaja ale ja tego nie chce bo to zbedne. Kurz sie zbiera na tym i po co to.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów