Strona 410 z 898
Pokaż wyniki od 4,091 do 4,100 z 8974

Lipcówki 2017

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cieńwiatru zgodnie z życzeniem

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    Dziewczyny, nurtuje mnie jeszcze jedno. Bo megi pisała że kakasia spadła ze schodów chyba w 8tyg a poroniła po tym w 10-11? Coś takiego mi sie kojarzy, a czy po wypadku poronienie nie następuje od razu? Tak kojarze z seriali, bo jak siedze w domu katuje turecki serial Tylko z Tobą i tam była taka sytuacja ;-)
    Moze i tak. Nie znam sie. Ale logika sama za siebie mowi.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Kurczę, ale telenowela

Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam z wami regularnie na przełomie listopada i grudnia, potem miałam pierdyliard spraw na głowie z tydzień forum olałam, a potem jak zajrzałam to już było 50str do nadrobienia i odpuściłam
    Założyłam firmę (jakoś to będzie w ciąży) i sprawy z nią zajmują mi 70% czasu... Teraz mam wolniejszy okres i tak sobie myślę - a wejdę i poczytam
    Zaczęłam od 360str i normalnie lepiej niż w Turecik serialu - Olalao też oglądam Tylko z Tobą, ale tam idżal była w ciąży urojonej zresztą co by się zgadzało i z naszą "koleżanką"

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    A ta kakasia pisala ze meza nie ma tylko partera z ktorym teraz byla w ciazy i nial z bini zamieszkac jakoś pozniej w kazdym razie nie mieszkali razem. A tak to pisze ze maz i ze czeka na biego o 6 rano az wroci z pracy to tez dziwne. To juz ze maz to kij bo ja na swego tez czasami mowie maz bo tak wygodniej ale my slubu nie planujemy. Ta i poronila we wrześniu w 8 tyg ale jej zdaniem byla w 5.

Senior Member Awatar Roksana93
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-04 zobacz kalendarz
    Może ta/te dziewczyny mają rozdwojenie jaźni czy coś

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Chyba wrócę do was na stałe o ile czas pozwoli, a co u mnie to hmm...

Przeszłam przez traumę z naczyniakiem który przed Świętami zatrzymał się i przestał rosnąć uff, chyba taka gwiazda z nieba! Teraz jak dziecko ma ponad 7cm plus łożysko to ten naczyniak wygląda śmiesznie a nie groźnie. Poza tym badania prenatalne miałam w poniedziałek i też wszystko git, lekarz mówił że nie ma powodów aby robić pappa..
    Płci jeszcze nie było widać bo brzdąc się strasznie kręcił - mąż się śmieje, że imprezowicz po mamie :P

A poza tym wraca energia i chęci do życia, chociaż bóle głowy też mi doskwierają ostatnimi dniami
    Cisze się, że wciąż jest tak wiele dziewczyn z początków - Pati, Tysia, Lajla, Dilajla, Cieńwiatru, Mami4, Gosia85 (pisze z głowy) pamiętam jeszcze jak każda z nas martwiła się o początki, czy dotrzyma i wyczekiwała II trym, a tu proszę każda jest

Pozdrawiam was, ściskam mocno i będę zaglądać częściej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    W kwietniowkach miala szczesliwa rodzinke, męża , dzieci i dwa yorki tutaj miala partnera, kazde dziecko z innym facetem i w styczniu mieli zamieszkac razem megi ma jednego syna , dwa cc meza i zaniedlugo remont domu. Moze ona jest tak nieszczesliwa i samotna ze wymysla sobie życie a tak naprawde nic nie jest prawdą

Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Kurczę, ale telenowela

Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam z wami regularnie na przełomie listopada i grudnia, potem miałam pierdyliard spraw na głowie z tydzień forum olałam, a potem jak zajrzałam to już było 50str do nadrobienia i odpuściłam
    Założyłam firmę (jakoś to będzie w ciąży) i sprawy z nią zajmują mi 70% czasu... Teraz mam wolniejszy okres i tak sobie myślę - a wejdę i poczytam
    Zaczęłam od 360str i normalnie lepiej niż w Turecik serialu - Olalao też oglądam Tylko z Tobą, ale tam idżal była w ciąży urojonej zresztą co by się zgadzało i z naszą "koleżanką"
    A to mi chodzi o wątek jak Nur spadła z drzewa ratując Merta i wtedy poroniła

pati21 a w kwietniówkach nie była przypadkiem matką czwórki dzieci i nie wychowywała ich z partnerką ? jak już szaleć to na całego :P
    na początku jaki pisała o tej paczce, chorym dziecku to było mi jej strasznie szkoda, ale jak teraz okazuje się że dziewczyna ma aż TAKĄ ułańską fantazję...

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Roksana93 Zobacz posta
    Może ta/te dziewczyny mają rozdwojenie jaźni czy coś
    hahaha może A może to po prostu mitomania

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów