Strona 41 z 897
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 8961

Lipcówki 2017

Nie do picia glukozę, tylko po prostu poziom glukozy we krwi na czczo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Witam. Ja dzisiaj rzygam dalej niż widzę, od rana przytulona do tronu ratuje mnie niezawodna coca cola. Głowa mi pęka i usypiam na stojąco...
    Ja w czwartek wieczorem mam wizytę i usg u endokrynologa. W piątek popołudniu wizyta i usg u ginekologa. Cały czas się obawiam że albo nie będzie widać i słychać serduszka bo coś jest nie tak albo jest za wcześnie..

Ja miałam robioną glukozę na czczo mój wynik to 4,98 mieszczę się w normie.
    Byłam przekonana że z moją wagą będzie więcej ale cieszę się że jest ok na razie.

Mój powrót do pracy stoi pod wielkim znakiem zapytania a ja nie wiem co mam dalej robić. Jak wy stoicie w kwestii pracy?

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Mam dokładnie ten sam problem chodziłam w Borku Fałęckim do lekarki prowadziła dwie moje ciąże ale tej trzeciej nie zraziłam się do niej,ciągle szukam jutro idę do dr.Kubatego podobno fajny polecało mi kilka znajomych ale zobaczymy.Ciężko znaleźć na NFZ jakiegoś normalnego lekarza.

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Candies0000 i Lilia7 a gdzie chodzicie do ginekologa? Macie jakiegoś fajnego na NFZ? Ja wciąż poszukuję jakiegoś sensownego. Bardzo nie polecam ginekologów w przychodni na ul Szwedzkiej. Co jeden to bardziej szurnięty

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Też się tym martwię że coś będzie nie tak,albo znów za wcześnie w zeszłym tygodniu byłam na usg pewna że zobaczę serduszko a tam klapa tylko pęcherzyk i że jeszcze czasu potrzeba.

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Witam. Ja dzisiaj rzygam dalej niż widzę, od rana przytulona do tronu ratuje mnie niezawodna coca cola. Głowa mi pęka i usypiam na stojąco...
    Ja w czwartek wieczorem mam wizytę i usg u endokrynologa. W piątek popołudniu wizyta i usg u ginekologa. Cały czas się obawiam że albo nie będzie widać i słychać serduszka bo coś jest nie tak albo jest za wcześnie..

Ja miałam robioną glukozę na czczo mój wynik to 4,98 mieszczę się w normie.
    Byłam przekonana że z moją wagą będzie więcej ale cieszę się że jest ok na razie.

Mój powrót do pracy stoi pod wielkim znakiem zapytania a ja nie wiem co mam dalej robić. Jak wy stoicie w kwestii pracy?

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    sorki ze nie napisalam na wszystkie twoje pytania DILAJLA gosci weszły do domu i zamiescilam co napisalam.
    Co do tego czy jest lewo czy praworeczny ciezko mi okreslic. Bo duzo rzeczy robi raz jedna reczka raz druga. Ostatnio np jak jadl zupe trzymal lyzke w lewej rece pozniej znowu w prawej.Dlugopis czy kredke zazwyczaj w prawej trzyma.
    Z tym nasladowaniem jeszcze musze dodac ze nasladuje tylko psa swinke i samochod.
    Co znaczy ze wokalizuje?
    Jak pisalam wczesniej porozumiewa sie gestemi. Tj. pisalam ze jak chcial siusiu to chodzil w kolko (na palcach moze ma jakies znaczenie) pytalam chcesz siusiu i np wstawalam z fotela i on juz biegl do lazienki.
    Aparat mowy... hmm nikt nie sprawdzal sama mu chyba tego nie sprawdze nie wiem jak. Czytalamna jakiejś stronie o tym aparacie i pisze tam ze zna zenie ma jak dziecko oddycha w spoczynku czy otwarta ma buzie czy nosem. MIlosz akurast tu ma zaknieta buzie i nosem oddycha. Kiedy spi tez. Wiadomo zdaza sie ze jak spi to mu sie otworzy buzia ale to chyba ja u wiekszosci.
    Zeby ma wszystkie. MOze jakos szybko mu nie rosly ale 5 mu zaczely wychodzic zaraz jak4 mu wyszly. W sumie to nawet nie wiedzialam kiedy wyszly zadnych objawow nie mial.
    Gaworzyl zdecydowanie. Ladnie mowil sylaby ma, ba, da, łi, li, ti, gorzej bylo z ga-ga.
    Wogole to zaczynal mowic jak mial jakies 8 miesiecy mowil mama tata baba a pozniej jak by go cos sofnelo. Minelo kilka miesiacykiiedy zaczol mowic baba chodzil i caly czas bylo baba lub babi myslalam ze sie rozkreci ale nie. pozniej bylo gorzej bo znowu przestal gadac i teraz jest tylko to mama. albo jeszcze mamamamama takie dlugie.
    A jeszcze nie wiem czy to ma znaczenie. Na czworakach zaczol chodzic kiedy mial 9 miesiecy w wieku 11 miesiecy juz chodzil.

Z tego co piszesz jak dla mnie nie musisz się obawiać i martwić. Nie mniej jednak powinnaś chodzić z małym do logopedy i zacząć ćwiczyć z nim w domu. Myślę że specjalista wytłumaczy Ci konkretnie na czym polega problem. Ja mam pewne przypuszczenia ale mogę się mylić więc nie będę się rozpisywać

pati21 nie wiem co jest refundowane, bo ja prywatnie chodzę, więc za wszystko będę bulić.

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    pati21 nie wiem co jest refundowane, bo ja prywatnie chodzę, więc za wszystko będę bulić.

Ja też chodzę do ginekologa prywatnie ale badania przepisuję sobie u lekarza rodzinnego. Płacę tylko za te badania które były by refundowane gdyby wypisał mi je lekarz ginekolog na nfz np. HIV czy TOXO

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja też chodzę do ginekologa prywatnie ale badania przepisuję sobie u lekarza rodzinnego. Płacę tylko za te badania które były by refundowane gdyby wypisał mi je lekarz ginekolog na nfz np. HIV czy TOXO
    Ja jestem za leniwa, żeby latać jeszcze do rodzinnego. Poza tym dopóki nie umieram omijam przychodnię szerokim łukiem.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Mnie by chyba zjadly jak bym do rodzinnego chodzila po akierowanie na badania. Tu to jakies zacofanie jest. W poprzedniej ciazy chodzilam prywatnie do lekarza dlatego pytam jak jest na nfz.

Dilajla czyzby jelitowka cie zlapala?
    Do logopedy i tak będziemy szli. Tylko czekam az troche wyzdrowieje.
    A p swoich przypuszczeniach mozesz napisac. Nie musisz sie rozpisywac
    Szczerze to ciekawa jestem co myslisz.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja chodziłam na NFZ w pierwszej ciąży i jestem zadowolona, wszystko tak naprawdę zależy od lekarza. Miałam wizyty co 2 tyg. badania wszystkie refundowane, z l4 też nie było problemów. Trzeba mieć wiele szczęścia by dobrze trafić na fajnego ginka i prawda też jest taka, że jak w ciąży nic się nie dzieje to nie musi to być jakiś profesor. Polecam jedynie szukać dobrego lekarza na USG prenatalne.

Dziś byłam na szkoleniu i ledwo co dokulałam się do domu, masakra jestem wykończona i na dodatek nie mam apetytu co u mnie jest sprawa bardzo dziwną.

Co do leków moja położna mówi, że lepiej na początku ciąży unikać jakichkolwiek leków i się z nią zgadzam. Jeśli oczywiście nie są konieczne, lepiej na zatoki robić inhalacje czy stosować wodę morska.
    Życzę zdrówka wszystkim chorym przyszłym mamusią .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów