Strona 401 z 898
Pokaż wyniki od 4,001 do 4,010 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nie twierdze ze nie... musisz zdawac sobie sprawe ze na tym forum królują hormony...
    i jedna podwójna osobowość

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    i jedna podwójna osobowość
    Tez

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Zawsze zostaje klub matek histerycznych :P

Ja bede schizowac do porodu
    Do klubu matek histerycznych mogę z chęcią dołączyć ;-)
    Na samym początku ciąży, jeszcze przed wizytą u gin zrobiłam sobie dwa razy badanie beta hcg i wyszło mi wysokie. Zapytałam pielęgniarkę o interpretację wyników, a ona zaczęła mi opowiadać o zaśniadzie... Byłam mega przerażona, w pracy siedziałam jak na szpilkach i chciało mi się płakać. Po powrocie do domu zadzwoniłam na infolinię lux med i dowiedziałam się że do 20 jest w Warszawie dyżur ginekologiczny. Mąż wrócił po 19 a mieszkam ok 40km od Warszawy. 19 40 byliśmy już na Żwirki i Wigury w placówce, nie wiem ile przepisów po drodze złamał, ale to była moja najszybsza wycieczka w te strony;-).
    A u gin okazało się że wszystko ok... Wychodząc z gabinetu prawie płakałam. Od tamtej pory nie pytam pielęgniarek o wyniki ;-)

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja sie staram trzymac nerwy i wyobraznie w ryzach... ale sa sytuacje kiedy jestem o krok od paniki... pewnych rzeczy nie przeskocze ale staram sie szybko wrocic do racjonalnego myslenia... najblizsze 3 tygodnie beda ciezkie... jak mine juz te feralne 16-17 tygodni to bedzie mysle latwiej... planuje zakupic detektor tetna...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 11-01-17 o 16:39

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Na prenatalnych badaniach się poplakalam ach te hormony .... , wszystko jest ok z dzieckiem.
    niestety nie dało się sprawdzić czy to chłopiec czy dziewczynka ale na tym mi nie zależało. Najważniejsze że jest zdrowe .

Lekarka powiedział że test papa robi się dla większej skuteczności i pewności badania. Zalecają każdej pacjentce robienie tego testu . Mam się zastanowić czy chce test z krwi.

Ja od tej początkowej histerii później już nie miałam takich sytuacji, natomiast bardzo bałam się usg prenatalnego, czy wszystko będzie dobrze.
    Do tego miałam wizytę u średnio miłego lekarza, jak poczytałam o nim opinie to bałam sie iść ;-).
    Ale wolałam iść do wrednego fachowca niż miłego partacza ;-).

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja nic nie sugeruje wyciągam tylko obiektywistyczne fakty hehe także bez spiny

Ból głowy nie ustępuje, nie wiem jak wy ale o 18 muszę się kimnąć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    A i dostałam płytkę z filmem jak dzidzia się rusza super

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Powiem tak. A wlasciwie napisze. Megi chyba naprawde ma cos nie pokolei w glowie ostatnim razem kiedy ja posadzily dziewczyny ze ona i kakasia to jedna osoba nawet nic nie napisala zeby sie wytlumaczyc. Teraz znowu cisza jakby sie rozplynela. Jak dla mnie to powinna sie ustosunkowac do naszych waszych wpisow. Bo to jak narazie jest żenada. A te 2 cc... no cóż nie wiedzialam ze majac jedno mozna miec dwie cc.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Byłam na wizycie i wyszłam wkurzona,wszystko super tylko usg nie zrobił bo powiedział po co robić jak jest wszystko w porządku.Zawsze robił na każdej wizycie,chyba pójdę prywatnie na usg żeby podglądnąć malucha.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów