Strona 4 z 157
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 1564

Lipcówki 2017

No to trzymamy kciukasy by wyszly Ci sliczne ll krechy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Witam.
    Planowaliśmy dzidzie za 2 lata ale zrobila nam niespodzianke. Intuicja mnie nigdy nie zawodzi @miałam 6 wczoraj kupiłam test , przeziębienie mnie lapie.
    Wiec tak z czystej ciekawości i pewności kupiłam test. I co dwie krechy mocne myślałam ze spadne z krzesła, a maż ze znalazłam stary test
    Mamy juz trzech synkow. Jutro kupie kolejny test i zrobimy powtórkę.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie.

*natura zrobila mi psikus owui zawsze miałam 16-17 dc a poszalelismy zaraz po @ a na drugi dzień bolal mnie jajnik jak przy owu. I chyba mamy teraz brzemienne skutki.

Super, ma sie ta intuicje☺.
    Ja.mam.core i 2 synow.
    U mnie na tescie jeszcze slabiutkie kreseczki i oczywiscie sie martwie,ale dzis dopiero 12 dpo☺
    Mami4 moze.to. blizniaki

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Witaj ha ha wystarczy jedno zdrowe maleństwo. I tak 4 to juz kosmos Jeszcze dobrze z pieluch nie wyszliśmy (nocne jeszcze w ruchu). A najgorsze ze dla 3 syna kupowałam wszystko po za lozeczkiem a teraz nie mam nic bo łóżeczko sie rozpadlo, ubranka rozeszly w związku z przeprowadzka.
    Fakt nie potrzebuje sie tego wiele jako kilka krotna matka przy każdym kolejnym oganiczalam sie do minimum. Tylko dla pierwszego syna (9lat)szafy pekaly w szwach.
    Ehh może to coreczka bedzie spelni nasze skryte marzenie. Tylko tego nam brakuje w naszej gromadzie.

Chmurka84, to U ciebie tez szybko owu byla. Mi to juz mocne wyszly ale to byl 26dc jak robiłam. Do teraz mysle czy to żart ;-)

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Witam.
    Planowaliśmy dzidzie za 2 lata ale zrobila nam niespodzianke. Intuicja mnie nigdy nie zawodzi @miałam 6 wczoraj kupiłam test , przeziębienie mnie lapie.
    Wiec tak z czystej ciekawości i pewności kupiłam test. I co dwie krechy mocne myślałam ze spadne z krzesła, a maż ze znalazłam stary test
    Mamy juz trzech synkow. Jutro kupie kolejny test i zrobimy powtórkę.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie.

*natura zrobila mi psikus owui zawsze miałam 16-17 dc a poszalelismy zaraz po @ a na drugi dzień bolal mnie jajnik jak przy owu. I chyba mamy teraz brzemienne skutki.
    Gratulacje i Witamy

Cytat Zamieszczone przez chmurka84 Zobacz posta
    Super, ma sie ta intuicje☺.
    Ja.mam.core i 2 synow.
    U mnie na tescie jeszcze slabiutkie kreseczki i oczywiscie sie martwie,ale dzis dopiero 12 dpo☺
    Mami4 moze.to. blizniaki
    Spokojnie beta urosnie to i kreski beda mocniejsze. Bedzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Witaj ha ha wystarczy jedno zdrowe maleństwo. I tak 4 to juz kosmos Jeszcze dobrze z pieluch nie wyszliśmy (nocne jeszcze w ruchu). A najgorsze ze dla 3 syna kupowałam wszystko po za lozeczkiem a teraz nie mam nic bo łóżeczko sie rozpadlo, ubranka rozeszly w związku z przeprowadzka.
    Fakt nie potrzebuje sie tego wiele jako kilka krotna matka przy każdym kolejnym oganiczalam sie do minimum. Tylko dla pierwszego syna (9lat)szafy pekaly w szwach.
    Ehh może to coreczka bedzie spelni nasze skryte marzenie. Tylko tego nam brakuje w naszej gromadzie.

Chmurka84, to U ciebie tez szybko owu byla. Mi to juz mocne wyszly ale to byl 26dc jak robiłam. Do teraz mysle czy to żart ;-)
    Znam to. Mielismy jeszcze lozeczko w piwnicy i oddaliśmy w czerwcu, bo nam nie potrzebne, a pozniej pojawiły sie palny o 3cim dziecku.

U nas odwrotniw, dwie cory sa, teraz sa ciche nadzieje,ze bedzie syn.
    Niech bedzie zdrowe, to najważniejsze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mami4 ja sie jeszcze nie zastanawiam jak to bedzie,ubranek troche mam ale duzo wydalam kizeczko oddane wozka brak... jakos to bedzie oby okruszki byly zdrowe

To zyczymy zdrowego synusia,ja mam cucha nadzieje na wyrownanie sil w domu i 2 core xd,ale njwazniejsze by zdriwe bylo

Senior Member
    Mami4

O mnie
    To prawda zdrowie najważniejsze. Ja się boje okropnie. Ostatnia ciaze od 16 tyg spędziłam na przemian szpital lóżko albo dom tak co 2tyg. Mam cicha nadzieje ze bedzie dobrze wszystko. Tym bardziej ze mamy komunie syna.
    Ale cicha nadzieja zawsze jest.
    Wiadomo to poczatki pewne będziemy po wizycie po usg widoku bijącego serduszka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów