Strona 396 z 898
Pokaż wyniki od 3,951 do 3,960 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ze względu na tą moją hemoglobinę cały dzień stoje w garach i cuduję co by tu zjeść z duża przyswajalnością żelaza i zrobiłam między innymi puree z zielonego groszku. Nie wiem czy jadłyście bo ja jadłam 1 raz i jestem zachwycona smakiem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    za godzinke mam wizyte to sie dopytam o ten test moze nie bede musiala robic chociaz kolezanki robily ten test mimo wszystko doradzaly zeby robic

no zobacze co powie lekarz oby wszystko bylo ok i bedzie super

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze nigdy nie jadlam takiego puree ale groszek lubie bardzo

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Mnie moj gin zalecal test pappa... zrobilam zeby nie placic za bialko pappa ( czynnik sprawnosci lozyska) zawiera sie w tescie pappa osobno kosztuje ponad 50 zl. W razie gdy cos z lozyskiem jest nie tak wychodzi w tym badaniu.

Juz po wizycie. Serduszko bije, dzidzia ma prawie 7cm. I czekamy na jutrzejsze prenatalne

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    za godzinke mam wizyte to sie dopytam o ten test moze nie bede musiala robic chociaz kolezanki robily ten test mimo wszystko doradzaly zeby robic

no zobacze co powie lekarz oby wszystko bylo ok i bedzie super
    czekamy na informacje co powiedział

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ze względu na tą moją hemoglobinę cały dzień stoje w garach i cuduję co by tu zjeść z duża przyswajalnością żelaza i zrobiłam między innymi puree z zielonego groszku. Nie wiem czy jadłyście bo ja jadłam 1 raz i jestem zachwycona smakiem.
    Jest rewelacyjne żelazo z firmy solgar, z naturalnych skladnikow. Nie powoduje zaparc i co najwazniejsze dziala. Troche drogie bo kosztuje 60zl.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Juz po wizycie. Serduszko bije, dzidzia ma prawie 7cm. I czekamy na jutrzejsze prenatalne
    a który tydzień u Ciebie? Bo nie masz suwaczka ani nic z boku

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Dzis mialam wizyte u ginekologa
    Z dzidzia wszystko ok .Ale sie poplakalam gin potwierdzila ze moja ciaza to ciaza ryzyka .
    Macica w normie Ale dzidzia zagniezdzil sie na prawej stronie malo tego. Na szwach po 2 cc .
    Zdolowalam sie . Gin mowi ze jak bedzie rosla dzidzia to moze tak byc ze bedzie lozysko do pecherza przylegalo .Ze tak sie dzieje macice mam nisko .mowila ze kobiety donosza ciaze lub ja sie wykrwawie jak cos bedzie. Zle...
    I w ogole mowila po co pani to dziecko bylo skoro mialam 2 cc . Mam rodzic cc w klinice Bielsko biala lub Katowice chce sie popytac jeszcze czy gdzies blizej da sie rozwiazac cc ciaze 
    Zalamana jestem dzidzia ma sie ok spala na usg .....
    Nie wiedzialam co znacza slowa macica tylnia sciana itp mowie by mi to namalowala i mowie msc temu widziala pani od poczatku ciazy gdzie jest dzidzia. Zagniezdzona i nie mogla mi pani predzej powiedziec co to oznacza a ona mi odp ze tak bywa miala nadzieje ze polozenie sie zmieni i teraz sie nie da zrobic nic juz .
    Mowie jej i tak urodzie dziecko .
    Ps. Termin bedzie na koniec czerwca ...w dodatku od kwietnia remont calego domu masakra jakas

Załamana jestem na Maxa .nie wiem co myśleć .

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja mam slow mag. Magnez dla ciężarnych też dobry i koszt ok15 zł.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów