Strona 394 z 896
Pokaż wyniki od 3,931 do 3,940 z 8955

Lipcówki 2017

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Dobry ginekolog to skarb

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Choinka choinka i po choince teraz wietrzenie domu.

Ze zwierząt mamy w domu tylko rybki. Kotów nie lubię a w ciąży ich unikam. Na wiosnę planujemy psa.

Ja za wizyty normalne płacę od 100 do 150 zł, za usg połówkowe płacę ponad 200

Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Ja tak samo jak Cieńwiatru mam usg na każdej wizycie (170zl za wizyte) + te 3 USG dodatkowe (270zł za każde też u mojego lekarza). A wizyty mam co ok 3-4 tygodnie. W ten poniedziałek miałam USG prenatalne zamiast normalnej wizyty. W ogóle lubię mojego lekarza, on się tak zawsze cieszy jak robi usg i zachwyca, że Dzidzia zdrowa i fika, jakby to jego Dziecko było
    Ja chodza do gina na nfz. Mam wszystkie badania za darmo, skierowanie na prenatalne i usg nanic kazdej wizycie.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A ja mam pecha pierwsza ginekolog na ktora trafilam po drugiej ciazy umarla nagle. Drugi ginekolog swoetny Lekarz zmarl mu Tata I wyjechal na slask. A teraz tez mam fajnego AZ strach myslec

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja usg mialam 3 razy... w 6tc.. 9tc.. i prenatalne. Następne bedzie przed szwem w szpitalu i polowkowe... chodze na NFZ i lekarz nie ma aparatu w gabinecie... a poprzednia ciaze prowadzilam prywatnie i tez usg mialam przez cala ciaze 5 razy... za to na kazdej wizycie sluchalam detektorem bicia serca i to mi w zupelnosci wystarczylo...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 11-01-17 o 11:43

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    [QUOTE=22gosia85;3012299]Ja usg mialam 3 razy... w 6tc.. 9tc.. i prenatalne. Mast

A ile ma Twoja szyjka. I zaloza Ci szef to lezysz?
    Moja ma teraz 4.5,cm

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    ja mam swojego na NFZ i jest super młody lekarz obcokrajowiec ale ładnie mówi po polsku. Zawsze na wszystkie pytania odpowie, podpowie, jak coś się będzie dziać mam do niego dzwonić. Na ostatniej wizycie miałam usg dopochwowe i zazwyczaj mi drukuje fotki a tego ost nie zrobił, ale jak go poprosiłam, bo mąż lubi oglądać jak Maleństwo się zmienia to bez problemu zrobił Jak byłam potwierdzić ciążę prywatnie to zapłaciłam 250 zł - wizyta + usg... masakra... i Pani doktor od razu chciała, żebym u niej prowadziła ciąże - w końcu co 2 tygodnie ona podobno każe się pojawiać i bierze 250 zł za wizytę...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6343.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	25.8 KB
ID:	99668

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja usg mialam 3 razy pierwsze potwierdzajace kolejne na kolejnej wizycie i prenatalne. Ciekawe czy dzisiaj mi zrobi.
    Odebralam badania i wydaje mi sie ze mam niedoczynnosc tarczycy

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja chodza do gina na nfz. Mam wszystkie badania za darmo, skierowanie na prenatalne i usg nanic kazdej wizycie.
    Dobry lekarz na NFZ to jest dopiero skarb. Niestety ja na takiego nie trafiłam, ok 10 t.c poszłam do lekarza na NFZ myśląc, że dostane skierowania na badania..Zlecił mi ogólne moczu i morfologię, poprosiłam o inne badania-odmówił, o prenatalnych nie odezwał się słowem, sprzęt do USG miał chyba zabytkowy (nawet weterynarz do którego chodzę z kotem ma lepszy sprzęt, w ogóle nie zrobił wywiadu, w efekcie się z nim pokłóciłam i już tam nie pójdę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów