Strona 392 z 898
Pokaż wyniki od 3,911 do 3,920 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Dziewczyny trzymam kciuki za wasze wizyty, napewno wszystko będzie dobrze. Dajcie koniecznie znać.
    A ja dzisiaj na pobraniu krwi i znowu mi krew nie leciała, dopiero po zmianie igły na cieńsza zaczęło lecieć, chyba muszę o tym gin powiedzieć na wizycie.
    Też tak miałam. Teraz piję szklankę wody rano, potem jadę na badania i nie nie ma problemu.

Ehhh z tym krakowskim smogiem, ciągle mnie głowa boli, mieszkania nie wietrzyłam od trzech dni, bo się nie da, tak śmierdzi. Walczę żeby jakoś nawilżyć w domu powietrze, bo strasznie sucho. Ma któraś z Was doświadczenie z nawilżaczami/ oczyszczaczami powietrza?Marzy mi się przeprowadzka na wieś, mały domek pod lasem, na razie mało realne, bo pracę i wszystko mamy tu, ale może kiedyś

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Też tak miałam. Teraz piję szklankę wody rano, potem jadę na badania i nie nie ma problemu.

Ehhh z tym krakowskim smogiem, ciągle mnie głowa boli, mieszkania nie wietrzyłam od trzech dni, bo się nie da, tak śmierdzi. Walczę żeby jakoś nawilżyć w domu powietrze, bo strasznie sucho. Ma któraś z Was doświadczenie z nawilżaczami/ oczyszczaczami powietrza?Marzy mi się przeprowadzka na wieś, mały domek pod lasem, na razie mało realne, bo pracę i wszystko mamy tu, ale może kiedyś
    ja swego czasu miałam takie elektryczny nawilżacz ale bardzo ciężko się go czyściło bo były takie trudno dostepne miejsca i w końcu mi się w nim grzyb zrobił. Ten na kaloryfer też do mnie nie przemawia. Ja wieszam po prostu mokre ręczniki.

Myślisz ze na wsi jest lepiej? Ja mieszkam. Jak rano sąsiad zaczyna palić w piecu to do południa okien nie otworzysz. Nie wiem czym on pali mam wrażenie ze gumiakami....

Ja odkryłam od czego boli mnie głowa.... żywa choinka zaczyna śmierdzieć sikami... nie wiem czemu ale to ten zapach powoduje u mnie ból.

Ja liczę że mi gin wizytę przyśpieszy bo jest taka szansa ale zobaczymy.

Mi teraz na badaniach z kolei pękały naczynka mam siniaki na obu rękach.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Też mam siniaka tam gdzie pobierała. Zobaczę co gin na to powie.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    a wcześniej miewałaś już takie problemy??
    W tej ciąży tak mam, wcześniej się chyba nie zdarzało, a przynajmniej nie pamiętam. Pielęgniarki twierdzą, że mam cienkie żyły i dlatego tak się dzieje, a one zawsze biorą wielką igłę i dopiero po zmianie na najcieńszą mogą pobrać.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    W tej ciąży tak mam, wcześniej się chyba nie zdarzało, a przynajmniej nie pamiętam. Pielęgniarki twierdzą, że mam cienkie żyły i dlatego tak się dzieje, a one zawsze biorą wielką igłę i dopiero po zmianie na najcieńszą mogą pobrać.
    To na następnej wizycie powiedz babce, żeby od razu wzięła cieńszą igłę, bo po co masz się denerwować... u mnie leci bez problemu, ale ja walczę z tym żeby nie zemdleć bo panicznie boję się igieł...

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    ja swego czasu miałam takie elektryczny nawilżacz ale bardzo ciężko się go czyściło bo były takie trudno dostepne miejsca i w końcu mi się w nim grzyb zrobił. Ten na kaloryfer też do mnie nie przemawia. Ja wieszam po prostu mokre ręczniki.

Myślisz ze na wsi jest lepiej? Ja mieszkam. Jak rano sąsiad zaczyna palić w piecu to do południa okien nie otworzysz. Nie wiem czym on pali mam wrażenie ze gumiakami....

Ja odkryłam od czego boli mnie głowa.... żywa choinka zaczyna śmierdzieć sikami... nie wiem czemu ale to ten zapach powoduje u mnie ból.

Ja liczę że mi gin wizytę przyśpieszy bo jest taka szansa ale zobaczymy.

Mi teraz na badaniach z kolei pękały naczynka mam siniaki na obu rękach.
    No właśnie czytałam o nawilżaczach, że lubi się tam zalęgnąć grzyb i potem sieje grzybem po mieszkaniu, pojemniki na kaloryferach też mnie nie przekonują, całe mieszkanie obwieszone mam mokrymi ręcznikami i pieluchami tetrowymi i dalej sucho. Jestem alergikiem i sezon grzewczy jest dla mnie ciężki.
    Wiem jak jest na wsi, bo mam rodziców na wsi, też mają sąsiadów co gumiakami palą. Tak się kiedyś zastanawiałam, czy nie można by jakiś filtrów na kominy zakładać. Tyle lat się gada o tym smogu i nic z tego nie wynika.
    Tez mam żywą choinkę w domu, ale moja sikami nie śmierdzi (aż poszłam powąchać, bo mnie zaintrygowałaś )

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, jak czesto macie robione usg? Badanie macie wykonywane na kazdej wizycie co miesiac czy planujecie robic tylko te usg polwkowe i kolejne po 30 tyg? Moja ginekolog nie wykonuje usg i jest zdania ze nie ma co robic co chwile usg a ja... chcialabym czesciej np. co miesiac i dlatego postanowilam ze bede miec dwoch lekarzy. Ta do ktorej chodze teraz ( prowadzila moja pierwsza ciaze i to Ona uratowala zycie mojej corci a ja dzieki Niej moge miec jeszcze dzieci). Lekarz starej daty ale mam do Niej zaufanie. Dzisiaj ide na usg prywatnie(koszt wizyty to 320 pln- sick) pomimo iz od ostatniego minely 2 tyg ale ostatnio pobolewa mnie brzuch i wole sprawdzic co tam u Malenstwa zebym sie tak nie stresowala.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja mam usg na każdej wizycie, te półówkowe usg trwają przeważnie ok 40 minut a te normalne tylko chwila sprawdza czy dzidzia żyje i czy jest ok. Wizytę ostatnio miałam 2 tyg temu następna z wynikami w pt i mam nadzieje ze zrobi a jak nie to poproszę, Płace i wymagam :P
    Nie mam innego wyjścia jak wypierdzielić choinkę sama bo mąż w delegacji.. Poproszę teścia żeby przyszedł ją wynieść bo jest duża i ciężka.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Dziewczyny, jak czesto macie robione usg? Badanie macie wykonywane na kazdej wizycie co miesiac czy planujecie robic tylko te usg polwkowe i kolejne po 30 tyg? Moja ginekolog nie wykonuje usg i jest zdania ze nie ma co robic co chwile usg a ja... chcialabym czesciej np. co miesiac i dlatego postanowilam ze bede miec dwoch lekarzy. Ta do ktorej chodze teraz ( prowadzila moja pierwsza ciaze i to Ona uratowala zycie mojej corci a ja dzieki Niej moge miec jeszcze dzieci). Lekarz starej daty ale mam do Niej zaufanie. Dzisiaj ide na usg prywatnie(koszt wizyty to 320 pln- sick) pomimo iz od ostatniego minely 2 tyg ale ostatnio pobolewa mnie brzuch i wole sprawdzic co tam u Malenstwa zebym sie tak nie stresowala.
    Ja usg miałam robione w 5 tygodniu gdzie był tylko pęcherzyk, ale lekarz chciał potwierdzić ciąże, potem miałam w 7 tygodniu i już u mojego prowadzącego,
    następne miałam w 9 tygodniu, i w 10 tygodniu (miałam plamienie i mąż zarządził wyjazd do szpitala). Teraz będę miała w 12t4d usg genetyczne

O mnie
    Dziewczyny macie zwierzaki w domu? Moja Kotka od jakiś 3 tygodni przy mnie leży tak jakby pilnowała. Wasze też tak reagują? Sądzicie że wyczuwa moja Mika ciążę??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów