Strona 384 z 896
Pokaż wyniki od 3,831 do 3,840 z 8955

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Załącznik 99629

Ja mam takie zdj z usg prenatalnego. Wyprostowane nóżki a między nimi ja widzę dziewczynkę a Wy?
    Dziewuszka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Cienwiatru a moge spytac do kogo chodzisz? Ja muszę dosyć dojeżdżać na wizyty ale u nas w pobliżu ciężko z konkretnymi lekarzami Wybralam Rachwalskiego i puki co jest ok tym bardziej,że on zajmuje się cesarkami

Mam wrażenie,że od paru dni czuje delikatne puk,puk maleństwa czy któraś z was też "coś" czuła?

Jutro też mam wizytę czekam z niecierpliwością bo ostatnie tyg byłam dosyć przeziębiona a w święta dopadła mnie jelitówka

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Nicol ja czuje ruchy dziecka od 2 tyg

Dilajla ja również widze dziewczynke.
    Mam fotke milosza hak nial kuleczke miedzy nogami
    Ciekawe czy u mbie sie sprawdzi ze dziewczynka dzisiaj moze zrobie sobie teb test z soda. Robila ktoras?

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Pati to super tym bardziej że mamy ten sam termin porodu

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Załącznik 99629

Ja mam takie zdj z usg prenatalnego. Wyprostowane nóżki a między nimi ja widzę dziewczynkę a Wy?
    Wyglada na dziewuszke ale w swoim zyciu nie analizowalam zbyt duzo obrazow usg

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Ja jeszcze płci nie znam i chyba troszkę poczekam,na pierwsze prenatalne się spóźniłam,za to na drugie z wyprzedzeniem się zapisalam oby wszystko było dobrze bo wyrzuty sumienia mam

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Nie miej wyrzutow sumienia bo stres i negatywne mysli zaszkodza bardziej niz przegapiony termin Nastaw sie na tylko i wylacznie pozytywne wyniki i tego sie trzymaj Ja wczoraj mialam stanowczo za duzo stresu i niepotrzebnie bralam to do siebie przez pol dnia i cala noc bardzo bolal mnie brzuch... a wystarczylo olac temat i wyluzowac. Dzisiaj leze zeby po tych bolach ( ktore na szczescie juz przeszly) troche odpoczac Tylko spokoj nas uratuje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Nikol

O mnie
    SZCZESLIWA zapewne masz racje stres nikomu nie pomoże w poprzedniej ciązy robiłam prenatalne i dobrze usłyszec że wszystko jest ok.Choć w pierwszej ciąży nie było mowy o tym i jakoś człowiek przeżył a teraz naprawdę bardzo dużo kobiet robi choć nawet nie ma żadnych wskazań do zrobienia.

Technika idzie do przodu....

Nic uciekam coś gotować.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja miałam wczoraj usg prenatalne i wszystko jest dobrze, wszystkie pomiary w normie, więc testu Pappa z krwi już nie robiłam. Widziałam Dzidzie w 3d i w 4d-cudnie patrzeć jak się wierci i pracowicie wymachuje nóżkami. Pytałam o płeć, ale lekarz powiedział, że nie jest pewny, ale u mnie to dopiero końcówka 12 tygodnia i że za 2 tyg będzie wiadomo. Trzymam kciuki za Wasze wizyty, bo widze, że sporo sie ich zapowiada. A piątki 13stego bywają bardzo szczęśliwymi dniami-ja rodziłam w piątek 13stego.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    No i najważniejsze krwiak się zmniejszył o połowę, nie zagraża już Dzidzi, łożysko na swoim miejscu, nakaz spoczynkowego trybu życia odwołany-cieszę się, bo jestem z tych, co nie potrafią usiedzieć na tyłku w jednym miejscu. Co do wyprawki to ja się tym w maju zajmę, rzeczy dla siebie kupię na końcu, bo nie wiem jeszcze jak bardzo przytyję i jak mi biust urośnie. W poprzedniej ciąży kupiłam 3 koszule ok miesiąc przed porodem, używałam ich już przez ten miesiąc przed (w to co miałam w domu przestałam się mieścić) i jeszcze długo później-zamówiłam sobie naprawdę bardzo ładne i wygodnie mi się z w nich karmiło. I jakoś chyba kurczyły się w praniu, bo mimo, że schudłam, dobrze leżały, jak się zużyły i przestałam karmić to wyrzuciłam. Tą z porodu zostawiłam na pamiątkę, nawet się nie pobrudziła w szpitalu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów