Strona 383 z 898
Pokaż wyniki od 3,821 do 3,830 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja w 4 d w popdzedniej ciazy widzialam syna w 13 tyg.

Co do koszul to mialam 2 mialam cc i strasznie ze mnie lecialo ale koszul starczylo. Lezalam 2 doby.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Ja jutro mam badania prenatalne w szpitalu o 9. Jeszcze do tego córka chora i nie mogę jej puścić do przedszkola. Teraz już łóżeczko żeby się nie stresować przed jutrem. Musi być dobrze

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki za wizyty.
    Ja do sn mialam jedna stara tylko na porod i ladowala w koszu. Po pierwszym porodzie mowie do meza jak prysznic bralam i dawal mi czysta koszule. To ta wes spal w domu. A na drugi dzien przynosi uprana wyprasowana.. Ja oczy jak to zrobil a on ze 2 h w rekach szarym mydlem. A ze stresu nie uslyszal ze ma spalic

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    a czy na tych usg 4d ktore mialyscie robione lekarz tez Wam mowil ze widac plec? Dla mnie to stanowczo za wczesnie a moj lekarz mowil ze widzi jaka jest plec dziecka ... Ja powiedzialam ze to pewnie pepowina bo mnie snila sie Laurka a On na to ze nie mniej jednak cyt. , cos podejrzanego miedzy nogami jest,

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Trzymam kciuki za wizyty.
    Ja do sn mialam jedna stara tylko na porod i ladowala w koszu. Po pierwszym porodzie mowie do meza jak prysznic bralam i dawal mi czysta koszule. To ta wes spal w domu. A na drugi dzien przynosi uprana wyprasowana.. Ja oczy jak to zrobil a on ze 2 h w rekach szarym mydlem. A ze stresu nie uslyszal ze ma spalic
    Mami, respect dla Twojego malzonka - moj oddalby do pralni

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Hej. Milo sie czyta ,ze u Was wszystko dobrze. Bede zagladac do Was

Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    a czy na tych usg 4d ktore mialyscie robione lekarz tez Wam mowil ze widac plec? Dla mnie to stanowczo za wczesnie a moj lekarz mowil ze widzi jaka jest plec dziecka ... Ja powiedzialam ze to pewnie pepowina bo mnie snila sie Laurka a On na to ze nie mniej jednak cyt. , cos podejrzanego miedzy nogami jest,
    U mnie nie było widać. Następne USG W 16+5 tyg, więc już jest jakaś nadzieja, że będzie coś widać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Hej. Milo sie czyta ,ze u Was wszystko dobrze. Bede zagladac do Was
    Hej Mama Martuli, jak sie czujecie?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja jak urodziłam córkę i ze względu na żółtaczkę musiałyśmy w szpitalu zostać tydzień poprosiłam męża żeby mi ubranka przywiózł. A że sporo miałam ubranek po kuzynce to wszystko poukładałam rozmiarami w szafce. Ale mój biedny mąż nie widział metek więc... pojechał do sklepu nakupił ubranek na rozmiar 58 uprał uprasował i na 2 dzień przywiózł heh

MamoMartuli jak się czujesz??

Trzymam kciuki za wasze wizyty dzisiaj.

Ja w sumie niedawno wstałam a już się czuję zmęczona. Dzisiaj pojadę na zakupy żeby sobie kupić produkty bogate w żelazo macie jakieś pomysły? Wiem na pewno o burakach, mięsie cielęcym, szpinak, zielona fasola, groszek, żółtka jajek.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	15749929_588355524683432_1845919289_n.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	78.4 KB
ID:	99629

Ja mam takie zdj z usg prenatalnego. Wyprostowane nóżki a między nimi ja widzę dziewczynkę a Wy?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów