Strona 38 z 154
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja dzis jakos dziwnie sie czuje. Tak mi ciazy na zoladku taka pustka jakby. Ogolnie brzuch srednio. Na szczescie dolem nic nie boli. Chyba ze to mdlosci sie zaczynaja.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    A moze poprostu glodna jestes?

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Nie jem normalnie choc odpycha mnie.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam się z wami będę mamą po raz 3 termin mam na lipiec

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Witam Candies, powiesz cos wiecej?

Mami 4 jak ja cie rozumiem. Mnie tez odpycha od jedzenia. MDlosci sa nie do zniesienia, ale znowu jak sie nie zje to jeszcze gorzej mdli. Chociaz u mnie . ostatnio troche spokoj. Dzisiaj wrucilo.

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Witam Was dziewczynki
    Zapisałam się do grupy mam czerwcowych ale jest duża szansa, że poród wypadnie jednak na początek lipca. W sumie byłam 3 razy u lekarza a właściwie u dwóch i nikt o terminie porodu nie wspomniał, a że ja sobie wyliczyłam w internecie to jakoś też nie spytałam. Różnie może być.
    W każdym bądź razie pozwolę sobie dołączyć i do Was.
    Właśnie skończyłam 33 lata i jestem w 1 ciąży w 9 tygodniu (8 tydz, 4 dzień).
    Tydzień temu na USG widzieliśmy z Mężem już pracujące serduszko. Dzidzia miała 12mm. Pani doktor mówi, że z rozmiaru pęcherzyka wynika 8 tydz, 4 dzień, z rozmiaru zarodka jednak jakby ciąża była troszkę młodsza. No ale to ponoć może się jeszcze wyrównać.
    Z objawów, to zdecydowanie większy i bardzo wrażliwy biust. Na początku dało mi do myślenia, że odrzuciło mnie od różnych potraw. Szczególnie dziwne było, że nie miałam ochoty na mięso, a generalnie jestem baaardzo mięsożerna. No i sikam co 5 minut, nawet w nocy potrafię wstać siusiu 10-15 razy dziennie. A że zaczęło też mnie bardzo suszyć, to zaczęłam dużo więcej pić. Generalnie zawsze piłam zdecydowanie za mało bo po prostu nie czułam potrzeby.
    Potem zaczęły się lekkie mdłości ale nie zakończyły się nigdy wymiotami. Trwały ok 2 tygodni. Teraz jest lepiej. Wciąż na pewne potrawy które lubiłam nie mam ochoty i apetyt taki słaby. Z kolei jak zgłodnieję, to muszę zjeść tu i teraz bo mnie od razu masakrycznie mdli.
    Dziwne uczucie w brzuchu też mam w sumie od początku. Takie uczucie wypełnionego brzucha ciągle. Czasem coś zakłuje, zaboli. Ale to ponoć normalne.
    Z dolegliwości związanych z ciążą to niestety jeszcze okropne zaparcia się do mnie przypałętały. Jeśli to jeszcze przed Wami to powiem czego się dowiedziałam i właśnie testuję.
    To, że śliwki to raczej każda wie. Podobno dobrze jest suszone śliwki namoczyć na noc i rano wypić tę wodę, śliwki oczywiście też zjeść. Jabłko pieczone ma ponoć tez dobre właściwości. Czytałam również, że dobrze zjeść 1-2 kiwi przed posiłkiem. Osobiście stosowałam też maślankę. Niestety w weekend cierpiałam bardzo bo żadna z powyższych metod nie pomagała. W sumie wtedy dopiero zaczynałam więc, może na dłuższą metę pomogło by. Mam jednak takie niemalże pewniaki i zamierzam je wypróbować już od dziś. Jakby coś dam znać. Podobno codzienne picie letniej wody zaraz po przebudzeniu z sokiem z cytryny i miodem pomaga. Czytałam też o łyżce oleju lnianego dziennie. No i ostatni sposób aby zalać wrzątkiem 2 łyżki siemienia lnianego i jak się zrobi taki kisielek to to wypić. Te 3 ostatnie sposoby to takie 'pewniaki' ponoć.
    Będę próbować, bo w weekend wymęczyłam się strasznie i mam już dość.
    PS. Mieszkam w Krakowie. Może jest tu jakaś lipcóweczka z Krakowa?
    Pozdrawiam Was dziewczynki i samych radości w Waszych ciążach.
    PS. mi w lipcu zeszłego roku wycięto całą tarczycę, więc tym szczęśliwsza jestem bo bałam się, że będę miała problem z zajściem. Nie było jednak źle

Member
    Candies0000

O mnie
    Zrobiłam dwa testy wyszły pozytywne więc w ten sam dzień pobiegłam zorbić Bhcg i wynik 799 dwa dni później czyli po 48 h zrobiłam po raz kolejny wynik 1861 także konkretny przyrost w zeszłym tygodniu byłam na usg ale widać było tylko pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte,czekam i nie mogę się doczekać,aby w końcu zobaczyć tą maleńką fasolkęz objawów jakie mam to mdłości niestety ...mam nadzieję,że nie będzie tak źle jak w poprzednich dwóch ciążach wymiotowałam do 17 tc...Mam dwójkę szalonych dzieciaków w wieku 7 i 3 lata a termin z początku wg OM wychodził na 5 lipca ale po ostatnim usg wygląda na to że jednak koło 12 lipca
    Ostatnio edytowane przez Candies0000 ; 14-11-16 o 15:52

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Candies0000

O mnie
    Reni83 ja jestem z Krakowa

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Witam nowe mamy.

Co do sposobow na zaparacia ja pije wide z miodem I cytryna. I u mnie nie tyle problemem jest to co wzdecia okropne przez co boli mnie brzuch.
    W poprzedniej ciazy mialam pessar I ogromne zaparcia stosowalam prawie wszystko co wymienila kolezanka wczesniej+ lactulose
    Ale I z tym bylo b.ciezko. Raz omalo nie wypchalam pessara.
    Teraz pije rumianek. I po 18 musze syna zawiesc na trening.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Reni83 ja jestem z Krakowa
    A ja mam 90 km do krk

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów