Strona 374 z 897
Pokaż wyniki od 3,731 do 3,740 z 8961

Lipcówki 2017

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    ja dopiero nadrobiłam zaległości z półtora dnia!

dziewczyny a kiedy tak na serio zabieracie się za wyprawkę?
    w sensie powoli kupowanie wszystkiego? ja nie mam jeszcze dzieciątka w domu, więc będę musiała zakupić wszystko i nie mam pojęcia kiedy zacząć od czego i jak podejść do tematu. Ciągle wydaje mi się, że to za wcześnie...czytałam kilka list wyprawkowych co jest potrzebne ale patrząc na ilość produktów dla maluchów można dostać zawrotu głowy...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    ja dopiero nadrobiłam zaległości z półtora dnia!

dziewczyny a kiedy tak na serio zabieracie się za wyprawkę?
    w sensie powoli kupowanie wszystkiego? ja nie mam jeszcze dzieciątka w domu, więc będę musiała zakupić wszystko i nie mam pojęcia kiedy zacząć od czego i jak podejść do tematu. Ciągle wydaje mi się, że to za wcześnie...czytałam kilka list wyprawkowych co jest potrzebne ale patrząc na ilość produktów dla maluchów można dostać zawrotu głowy...
    Ja też nie mam jeszcze dzieciątka w domu, ale najpierw chcę się uporać z remontem piętra, które musimy sobie wyszykować i musimy się spiąć i ogarnąć to maksymalnie w miesiąc, a o wyprawce myślałam w okolicach kwiecień/maj. Z resztą nie da się wszystkiego na raz kupić, trzeba stopniowo.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja jesli bede cos kupowac to maj/czerwiec... nie ma sie co spieszyc... choc juz teraz lubie poogladac...

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Ja też nie mam jeszcze dzieciątka w domu, ale najpierw chcę się uporać z remontem piętra, które musimy sobie wyszykować i musimy się spiąć i ogarnąć to maksymalnie w miesiąc, a o wyprawce myślałam w okolicach kwiecień/maj. Z resztą nie da się wszystkiego na raz kupić, trzeba stopniowo.
    też właśnie zakładam zakupy, które rozłożę w czasie...ja na szczęście nie mam przed sobą wizji remontu, ale na pewno będę musiała przeorganizować miejsca w szafach, wygospodarować miejsce. Mieszkamy w niezbyt dużym mieszkaniu i trzeba będzie pomyśleć jak wszystko poukładać żeby było miejsce na łóżeczko i resztę rzeczy...

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja jesli bede cos kupowac to maj/czerwiec... nie ma sie co spieszyc... choc juz teraz lubie poogladac...
    Oj taaak, pooglądać i tak kusi strasznie człowieka, żeby kupić

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Hej ja tez za zakupy wezme sie gdzies w kwietniu. Nie mam nic kompletnie. A patrzylam wozek fotelik i baza to ten co chce od 3500. Lozeczko wypatrzylam w sklepie biale drewniane ladne z opuszczanym bokiem 600zl. A na reszte ubranka i inne to z tysiaka. Tu wiem dokladnie co potrzebne a co nie. Laktator mam reczny medeli i sobie chwalilam. Jedynym wydatkiem duzym nad ktorym sie zastanawiam to monitor oddechu i niania.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Materac mam nowy po synku nie spal w lozeczku a kosztowal troche. A lozeczko mialam 9 lat i rok temu sie rozpadlo teraz w garderobie sluzy za skladzik

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja chyba też koło kwietnia zacznę już coś kompletować bo pozbyłam się wszystkiego po dzieciakach i nic,totalnie nic nie mam.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Jusia dzięki za info, poczytam sobie jak chcesz wózki oglądać to polecam Mama i ja na przymorzu, i gdzieś jeszcze jest taka wielka hurtownia rzeczy dla dzieciaków... nie mogę sobie teraz przypomnieć gdzie.
    Cieńwiatru - piękny ten wózek,narobiłaś mi smaka... ale wózek jest, nie będe kupować drugiego, muszę tylko pomyśleć nad jakimś naprawdę porządnym fotelikiem.
    Pati zdrówka dla Męża

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Nie było mnie kilka dni. Byłam w Krakowie u brata zimą pełna para
    Ja też będę kupowała wszystko maj czerwiec . Wszystko rozdalam po synu.
    Byłam.na prenatalnych jest ok wszystko termin z 17.07 na 14.07 dzidzia zdrowa czekamy na wynik paap .
    Ginekolog zrobił pełno zdjęć dzidzi. Tak skakala sobie :*

Jedyny delemat jest gdzie mieć cc planowane. Bo tam gdzie syna rodzilam już są złe opinie i na położne i pielęgniarki a pozostałe dwa szpitale też nie mają zbyt dobrej opinii ... Zobaczymy co i jak jeszcze .

Tak to dni mijają wczoraj 3 godzinki na mrozie z synem na sankach dziś nauka . Potem programy w monopoly

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów