Strona 371 z 898
Pokaż wyniki od 3,701 do 3,710 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Też przy pierwszym nie wiedziałam i żałuję. Te plastikowe tak capią od mleka, że nawet wygotowywanie nie pomaga. Raz w tygodniu trzebaby wymieniać. Dlatego teraz z wielką przyjemnością zainwestuję w szklane.
    Też się rozejrzeć Muszę za takimi do zmywarki i spokój a później jak dziecko samo będzie uczyć się trzymać butelkę to z taką szklaną sobie poradzi wydaje się że ciężka może być

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Weszłam sobie na stronę producenta i można znaleźć sklepy stacjonarne, albo miejsca gdzie sprzedają, nawet moje miasteczko się znalazło Dziękuję Cieńwiatru kurde słodkie są
    O widzisz na to nie wpadłam.
    Sprawdzę jutro, bo dziś mi się nie chce do kompa ruszać

Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    Też się rozejrzeć Muszę za takimi do zmywarki i spokój a później jak dziecko samo będzie uczyć się trzymać butelkę to z taką szklaną sobie poradzi wydaje się że ciężka może być
    Tego nie wiem wyjdzie w praniu. Jedno jest pewne: nie cierpię odoru plastikowych butelek, więc kupię szklane

Sprawdziłam i u mnie na wygwizdowie sprzedają. Jak mi się spodoba na żywo, ro chyba biorę

Dziewczyny uwaga teraz matka histeryczka dzisiaj strasznie mnie bolał jajnik aż promieniowal ból do nogi że ruszyć nią nie moglam. Ból trwal ok 15 min. Mialyscie tak kiedys?

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny uwaga teraz matka histeryczka dzisiaj strasznie mnie bolał jajnik aż promieniowal ból do nogi że ruszyć nią nie moglam. Ból trwal ok 15 min. Mialyscie tak kiedys?
    Ja tak jeszcze nie miałam , ale nie mam żadnego doświadczenia

Hej dziewczynki jak samopoczucie? Jak rano byłam z psem na spacerku to smycz zamarzla u nas -20. Mąż poszedł sprawdzić czy fura odpala bo mamy troche spraw do zalatwienia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Bólu z promieniowaniem do nogi nie miałam. Jeśli Ci przeszło i się nie powtarza to chyba nic złego się nie dzieje. Mnie często boli podbrzusze jakbym miała okres, czasem łapią mnie skurcze, parę razy nawet miałam tak, że zatrzymywałam się bez ruchu i wstrzymywałam oddech bo tak bolało, ale po paru sekundach przechodziło. Mój lekarz mówił, że bóle wiążą się z rozciąganiem więzadeł, powiększaniem macicy itd.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Sprawdziłam i u mnie na wygwizdowie sprzedają. Jak mi się spodoba na żywo, ro chyba biorę
    A patrzyłaś na youtube, tam są o większości wózków filmiki instruktarzowe, jak się składają i jaką maja wielkośc po złożeniu itp, dobrze zobaczyć zanim się wyruszy na wygwizdów

Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    A patrzyłaś na youtube, tam są o większości wózków filmiki instruktarzowe, jak się składają i jaką maja wielkośc po złożeniu itp, dobrze zobaczyć zanim się wyruszy na wygwizdów
    Eee tak daleko nie mam, a jednak co na żywo, to na żywo. Poza tym mam czas, jeszzcze nie zamierzam kupować. Dopiero koło maja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów