Strona 37 z 154
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 1535

Lipcówki 2017

Za mało informacji. Powiedz coś więcej na resztę pytań

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Hej.
    Co do mowy moj syn tez ma problem. Ale on znow mowi bardzo duzo sklada ladnie zdania ale nie wypowiada wyraznie slow.
    Moze z 4 tyg temu zaczal juz tak fajnie powtarzac. Ale sa momenty I mowi pp chinsku

Mnie wczoraj wieczorem jakies napiecia brzucha lapaly troche sie zestresowalam.
    Wizyta w srode juz sie doczekac nie moge.

A ja znowu stres załapałam. Będąc w wc i mając zaparcia ( przepraszam za bezpośredniość) znowu poleciała kropla krwi, ale mam wrażenie że z odbytu bo już się tak zdarzało. Póki co obserwuje...

Hej Dziewczyny.
    Tak sobie pomyślałam, że wlezę z ciekawości na forum, ale pewnie nic tam jeszcze nie będzie. A tu Wy już od października piszecie. Szalone
    Miałam plan, że odezwę się dopiero po wizycie u gina, ale raz, że nie wytrzymałam, a dwa - myślę zanim dotrę do gina, to już tu będzie tyle stron, że nie nadrobię.
    No więc nieco o mnie:
    ostatnia miesiączka 6.10, test zrobiony 12.11 wyszedł pozytywny. Bety nie robię, nie będę się schizować.
    Byłam u ginekolożki koło 20 października, ale z inną przypadłością i kazała mi się zgłosić koło 15. Tyle, że mam zamiar się wybrać do innego gina, bo ta do której chodzę jest dobra, jeżeli chodzi o choroby, ale do prowadzenia ciąży nie chcę do niej.
    I cholera nie mogę się dodzwonić do mojego gina z poprzedniej ciąży. Przeniósł gabinet. A pracuje w szpitalu, przychodni na nfz i swojej prywatnej, więc nie wiem kiedy mi się uda dodzwonić.
    Jeżeli chodzi o objawy, to już mi się cycki powiększyły i są nieco drażliwe, a poza tym nic mi nie dolega. Chyba się cieszę, bo w poprzedniej ciąży rzygałam jak kot przez pierwsze chyba 4 miesiące.
    Poza tym jestem już mamą pięciolatka buntownika

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Witam nowa mamusie lipcowa
    Widze ze @ mialas tak samo jak ja. Ja test robilam koncem pazdz i juz wyszedl potem jeszcze ze 3 w listopadzie i ta bete. Mialam jutro powtarzac ale kasy mi szkoda i tak ide do lekarza to sie dowiem czy ok.

W pierwszej ciąży nawet chyba nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak beta. A teraz raczej nie mam mowy o pomyłce. Okres zawsze mam jak w zegarku. Teraz miałam dostać 3. Wytrzymam jeszcze te parę dni, aż trafię do gina

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Ja tez pierwszy raz zrobilam z ciekawosci. U mnie tez @ zawsze regularnie. Ja zrobilam test wczensiej bo juz czulam cos w glebi. A akurat mialam zaaplikowac gripexy i plaster na kark z lekami. Kupilam test jakis do celow inwitro bardzo czuly i momentalnie bach krechy a ja szeka na ziemi.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja tez pierwszy raz zrobilam z ciekawosci. U mnie tez @ zawsze regularnie. Ja zrobilam test wczensiej bo juz czulam cos w glebi. A akurat mialam zaaplikowac gripexy i plaster na kark z lekami. Kupilam test jakis do celow inwitro bardzo czuly i momentalnie bach krechy a ja szeka na ziemi.

Zrobiłam ten sam test co Ty. Ja w pierwszej ciąży kupiłam sobie taki żółty bobo test i wyrył ciąże 3 dni przed okresem. Teraz wiedziałam że owulacja była później więc jak zbierało mnie przeziębienie kupiłam go ale ciąży nie wykazał. Dopiero ten nord test który był najtańszy w aptece wykazał ciąże ale dopiero w dniu planowanej miesiączki. I była to taka słaba kreska, dopiero za kilka dni była mocniejsza

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Wlasnie ten nord test ma chyba 10uml.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    sorki ze nie napisalam na wszystkie twoje pytania DILAJLA gosci weszły do domu i zamiescilam co napisalam.
    Co do tego czy jest lewo czy praworeczny ciezko mi okreslic. Bo duzo rzeczy robi raz jedna reczka raz druga. Ostatnio np jak jadl zupe trzymal lyzke w lewej rece pozniej znowu w prawej.Dlugopis czy kredke zazwyczaj w prawej trzyma.
    Z tym nasladowaniem jeszcze musze dodac ze nasladuje tylko psa swinke i samochod.
    Co znaczy ze wokalizuje?
    Jak pisalam wczesniej porozumiewa sie gestemi. Tj. pisalam ze jak chcial siusiu to chodzil w kolko (na palcach moze ma jakies znaczenie) pytalam chcesz siusiu i np wstawalam z fotela i on juz biegl do lazienki.
    Aparat mowy... hmm nikt nie sprawdzal sama mu chyba tego nie sprawdze nie wiem jak. Czytalamna jakiejś stronie o tym aparacie i pisze tam ze zna zenie ma jak dziecko oddycha w spoczynku czy otwarta ma buzie czy nosem. MIlosz akurast tu ma zaknieta buzie i nosem oddycha. Kiedy spi tez. Wiadomo zdaza sie ze jak spi to mu sie otworzy buzia ale to chyba ja u wiekszosci.
    Zeby ma wszystkie. MOze jakos szybko mu nie rosly ale 5 mu zaczely wychodzic zaraz jak4 mu wyszly. W sumie to nawet nie wiedzialam kiedy wyszly zadnych objawow nie mial.
    Gaworzyl zdecydowanie. Ladnie mowil sylaby ma, ba, da, łi, li, ti, gorzej bylo z ga-ga.
    Wogole to zaczynal mowic jak mial jakies 8 miesiecy mowil mama tata baba a pozniej jak by go cos sofnelo. Minelo kilka miesiacykiiedy zaczol mowic baba chodzil i caly czas bylo baba lub babi myslalam ze sie rozkreci ale nie. pozniej bylo gorzej bo znowu przestal gadac i teraz jest tylko to mama. albo jeszcze mamamamama takie dlugie.
    A jeszcze nie wiem czy to ma znaczenie. Na czworakach zaczol chodzic kiedy mial 9 miesiecy w wieku 11 miesiecy juz chodzil.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów