Strona 368 z 898
Pokaż wyniki od 3,671 do 3,680 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Dziewczyny czy uzywalyscie moze laktatora? czy mozecie cos dobrego polecic? myslalam zeby kupic "medala: badz "avent" Milosza nie karmilam piesia i nie mialam laktatora wiec karmilam go mm. Teraz bardzo bym chciala kp.
    Ja k armilam syna 11 mc, laktator miałam ręczny z canpol babies ale nic nie dawał rady ciągnąć, mimo że pokarmu miałam dużo. Cycki pełne, a on uciagnac nic nie mógł. Teraz nie wiem czy będę kupować ale jeśli tak to raczej z tych elektrycznych będę patrzeć.
    Wyprawkę mamy trochę po synu, ale dużo rzeczy wydaliśmy rodzinie więc będzie trzeba dokupić.
    Wózek mieliśmy COLLETTO Matteo z funkcją obrotu 360°. Byłam bardzo zadowolona, gondola dużą, stelaż lekki. Ale już sprzedalismy, teraz nie wiem jeszcze jaki kupimy. Dopiero będziemy myśleć.
    A co do schizowania. Moim zdaniem czasem rzeczywiście za bardzo się nawzajem nakręcamy, ale każdy ma prawo wyrazić swoje opinie, obawy itd.
    Ja w pierwsZej ciąży od początku byłam pewna że jest ok, na badania szłam z radością ze zobaczę dzidzie.
    A teraz martwi mnie powiekszony pecherzyk zoltkowy, nie mogę za dużo znaleźć w Internecie nic konkretnego, dlatego trochę się obawiam. Ale jestem dobrej myśli i czekam na USG prenatalne.
    A w domu znowu mam aptekę, synek znowu się przeziebil, katar, kaszel, stany podgoraczkowe, marudny jest...
    A w końcu spadł ładny śnieg i moglibyśmy pójść na sanki a tu ni cholerki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    my mielismy klasyczne butelki z aventu mlody tak sie przyzwyczail do nich ze do tej pory pije z butelki. nie moge go oduczyc tego. ze szklanki nie chce pic napije sie tyle co nic wiec by mi sie predzej odwodnil niz by sie nauczyl pic ze szklanki o kubeczkach to nawet mowy nie ma. wyzica wszystkie.';/
    my wozek mielismy uzywany stoi gdzies na strychu ale nie bede go uzywac albo pozyczymy od brata ciotwcznego albo od szfagierki. kupowac nie mam zamiaru wozka bo to duszy koszt a tylko na jakies pol rooku moze 8 mc pozniej w spacerowke sie przesiadze spacerowke tez mamy ale bede chciala lupic leciutka parasolke.
    To mamy podobnie, moja córka ma 2 lata, dalej pije tylko z butelki aventu. Nawet się z Paniami w żłobku pokłóciłam jak mi oddały butelkę mówiąc, że córa jest za duża na picie z butelki, że maja kubki, wszystkie dzieci z nich piją...a ja wiem, że mała bez butelki nie wypije tam przez cały dzień nawet 2 łyków. Z tym co mamy w domu mogłabym sklep otworzyć, kubki 360 stopni, kilka niekapków, butelki z rurka, zwykłe rurki, butelki z dziubkiem, bidony, zwykły kubek, szklanka...młoda niczego nie zbliży do ust. Jedyne co wsadzi do buzi poza aventem to niekapek z tommee tieppe ale przez cały dzień nie wciągnie z niego więcej niż 10ml http://nodik.pl/pierwszy-kubek-4m-19...owy-p-898.html

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    To mamy podobnie, moja córka ma 2 lata, dalej pije tylko z butelki aventu. Nawet się z Paniami w żłobku pokłóciłam jak mi oddały butelkę mówiąc, że córa jest za duża na picie z butelki, że maja kubki, wszystkie dzieci z nich piją...a ja wiem, że mała bez butelki nie wypije tam przez cały dzień nawet 2 łyków. Z tym co mamy w domu mogłabym sklep otworzyć, kubki 360 stopni, kilka niekapków, butelki z rurka, zwykłe rurki, butelki z dziubkiem, bidony, zwykły kubek, szklanka...młoda niczego nie zbliży do ust. Jedyne co wsadzi do buzi poza aventem to niekapek z tommee tieppe ale przez cały dzień nie wciągnie z niego więcej niż 10ml http://nodik.pl/pierwszy-kubek-4m-19...owy-p-898.html
    Mój kuzyn też nie chciał nic oprócz butelki, to ciocia zaczęła z łyżeczki podawać mu picie i później sam do kubków się pchał.

O mnie
    a laktator miałam z ręczny z aventu. Nie kupowałam wcześniej bo nie wiedziałam, czy uda się karmić i czy będzie potrzebny. Wybrałam tylko model i dopiero jak wróciłam ze szpitala do domu z córą i myślałam, że mi cycki wybuchną to wysłałam po niego męża do sklepu. I naprawdę był super-bardzo dużo go używałam, ściągał mleko bez problemu, pasował do butelek, których używaliśmy, a z porównaniem do elektrycznych nie był drogi.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Mój kuzyn też nie chciał nic oprócz butelki, to ciocia zaczęła z łyżeczki podawać mu picie i później sam do kubków się pchał.
    łyżeczką też próbowałam

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    My butelki mieliśmy z firmy lovi. Mały dopiero jak miał 6tyg spróbował, bo wcześniej tylko cycek. I bałam się ze się oduczy od cyca jak mi będzie wygodnie z butli, ale nie było problemu. Czasem dałam butlę jak musiałam wyjść a mały i tak wracał do piersi bez problemu. Później jak przestałam bo karmić miał na noc mm z butelki lovi i w dzień herbatkę też z niej i bez żadnego problemu z dnia na dzień przestawił się na kubek niekapek. Teraz ma taki Ala bidon ze słomka, też bez problemu się przestawił.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja miałam xa i tam już gondola była mała tzn dzieciaki miały niecałe 6 miesięcy i się tam nie mieściły,a wielcy nie byli,teraz te nowe podobno są jeszcze mniejsze.
    to w tym x-landerze run co dostanę w "spadku" podobno taka dua gondola,ze spokojnie by się dwójka bobasów zmieściła

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja lyzeczka tez daje mu pic ale ilez mozna pol dnia by mi zajelo zeby go napoic a on bardzo duzo pije. Moj syn to wogole do nowych rzeczy jest negtywnie nastawionym wszystko co nowe jest be. Ciuchy buty jedzenie, nawet zabawki.
    Wlasnie sie zastanawiam nad elwktrtcznym laktatorem wrazie gdyby dzidzia bie umiala zlapac cyca i ja nie bede mogla soboe poradzic to chce chociaz swoim mlekiem karmic z butelki.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Ja lyzeczka tez daje mu pic ale ilez mozna pol dnia by mi zajelo zeby go napoic a on bardzo duzo pije. Moj syn to wogole do nowych rzeczy jest negtywnie nastawionym wszystko co nowe jest be. Ciuchy buty jedzenie, nawet zabawki.
    Wlasnie sie zastanawiam nad elwktrtcznym laktatorem wrazie gdyby dzidzia bie umiala zlapac cyca i ja nie bede mogla soboe poradzic to chce chociaz swoim mlekiem karmic z butelki.
    No jest to czasochłonne :/ to już nic mi nie przychodzi do głowy, chociaż niektórzy to i butelkę do pierwszej klasy podstawówki jedzą mi z kolei mama musiała flaszkę owijać kolorowymi ścierkami, żebym nie widziała, że tam jest grysik

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    To ja mojemu tak zawijalam jak dawalam mu kaszke o smaku czekolady bo kolor mu przeszkadzał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów