Strona 361 z 896
Pokaż wyniki od 3,601 do 3,610 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Będziemy od dziś "detektywistycznym kółkiem rozhisteryzowanych celebrytek".

A tak na poważnie dziewczynki tylko spokój nas uratuje. Ja rozumiem wasze zdenerwowanie i niepokój bo sama się martwię o swojego bąbla. Myślę że wcześniejsze doświadczenia robią swoje ale ktoś kto ich nie ma też się boi że może akurat jemu też się coś przytrafi bo przecież nie może mieć aż tyle szczęścia. Ja osobiście chciałabym mieć taki lajcik jak w pierwszej ciąży. No ale niestety w dzisiejszym świecie ciąża to połowa sukcesu a bezproblemowe donoszenie to jak wygrana na loterii.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Wyciągnęłaś sobie akurat urywek do niczego nie pasujący. Twoimi zdaniem to krytyka?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Idę z dzieckiem na sanki. Wam też proponuje się przewietrzyć i wyluzować.

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Będziemy od dziś "detektywistycznym kółkiem rozhisteryzowanych celebrytek".

A tak na poważnie dziewczynki tylko spokój nas uratuje. Ja rozumiem wasze zdenerwowanie i niepokój bo sama się martwię o swojego bąbla. Myślę że wcześniejsze doświadczenia robią swoje ale ktoś kto ich nie ma też się boi że może akurat jemu też się coś przytrafi bo przecież nie może mieć aż tyle szczęścia. Ja osobiście chciałabym mieć taki lajcik jak w pierwszej ciąży. No ale niestety w dzisiejszym świecie ciąża to połowa sukcesu a bezproblemowe donoszenie to jak wygrana na loterii.
    Dokładnie tak. I nikt nie może nas winic za to ze martwimy sie o swoje dzieci.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Wyciągnęłaś sobie akurat urywek do niczego nie pasujący. Twoimi zdaniem to krytyka?
    słuchaj w ten sposób odpowiedziałaś Niuniabell na jej stwierdzenie,ze jak ktoś ma obawy to od razu ma miano rozhisteryzowanej matki. Moim zdaniem ten urywek jest bardzo pasujący. Zakładasz ze to jest WMAWIANIE sobie i histeria. Nie wiesz jak się czułam,ale wiesz lepiej. Dla mnie jest to w pewnym sensie krytykowanie - mówisz,ze ktoś histeryzuje i sobie coś wmawia. Dla Ciebie nie jest to krytykowanie - ok.

O mnie
    Lajla spokój spokojem, ale bez przesady,żeby się wyzywać od histeryczek. Myślę,że każda z nas by chciała mieć choć trochę wsparcia - tym bardziej,że wszystkie jesteśmy w ciąży to powinno tu być choć troszkę zrozumienia. Ja tu nie wypisuje że poronię, że dziecko martwe... napisałam tylko,że coś mi nie gra bo się dziwnie czuję.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    dziewczyny a ja się dzisiaj czuje taka.... pusta w środku. W ogóle jak nie w ciąży
    a to była histeria czy zamartwianie? Dilajla sama zaczęłaś a potem dziewczyny skrytykowałaś.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    a to była histeria czy zamartwianie? Dilajla sama zaczęłaś a potem dziewczyny skrytykowałaś.
    To chyba bylo krytyczne spojrzenie na swoje cialo

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze,że cieszę się że nie należę do osób nakręcających się bo od tych waszych wpisów to bym chyba oszalała. Czasami tak jak Cieńwiatru mam ochotę przestać wchodzić na forum.... Ja rozumiem,że stres i ogóle, ale dziewczyny! Po co wy się nakręcacie bez sensu,że coś będzie nie tak? Panikujecie jak nastolatki, a wiele z Was ma już dzieci... I po co sobie to robicie? Zamiast przyjmować wszystko na spokojnie, racjonalnie to tu jakieś paniki zupełnie niepotrzebne. Zamiast spokojnie poczekać na usg to wy czytacie jakieś głupoty w necie i same sobie robicie krzywdę. A stres nie sprzyja rozwojowi "fasolki". Proponuje niektórym kubek melisy, koc i książkę zamiast bezsensownego nakręcania się. Kakasia to strasznie smutne,że poroniłaś, naprawdę bardzo Ci współczuję,ale powiedz mi po co to w kółko i w kółko powtarzasz, tylko niepotrzebnie stresujesz i siebie i inne dziewczyny na forum. Pewnie zaraz mnie zjecie,że nie mam serca,trudno. Musiałam to napisać. Bo zamiast na wzajem siebie wspierać, podpowiadać sobie sposoby na walkę z mdłościami to wy się na wzajem nakręcacie,że serduszka nie będzie,że wyniki takie a nie inne to złe.... Halo. KAŻDA CIĄŻA JEST INNA. i skoro Twój lekarz nie panikuje to Ty też tego nie rób.
    A mnie w dalszym ciągu tylko o to chodzi Marysieńka ; )

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A mnie w dalszym ciągu tylko o to chodzi Marysieńka ; )
    Ja wiem co pisałam i dalej się tego trzymam. Nastepnym razem bede dokladnie opisywać co oznacza dla mnie 'dziwne sie czuję" bo może nie rozumiemy tego tak samo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów