Strona 360 z 898
Pokaż wyniki od 3,591 do 3,600 z 8974

Lipcówki 2017

A ja uwazam za normalne ze kazda mama czuje niepokój o swoje dziecko, czy jest ono w brzuchy czy ma 11 lat jak moja corka. To są najwazniejsze stworzenia na swiecie i zrobimy dla nich wszystko zeby byly zdrowe i szczesliwe. I jesli jakas kobieta tak nie ma to wtedy jest to dla mnie dziwne. Ja nie mysle caly czas czy dziecko jest zdrowe bo jest zdrowe nie ma nawet innej mozliwosci. Ale przed wizyta u lekarza czuje niepokój. I jesli przez to jestem rozchisterowana matka to tak, jestem. I uwazam ze bać sie o swoje dziecko to nie jest powód do wstydu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    A ja uwazam za normalne ze kazda mama czuje niepokój o swoje dziecko, czy jest ono w brzuchy czy ma 11 lat jak moja corka. To są najwazniejsze stworzenia na swiecie i zrobimy dla nich wszystko zeby byly zdrowe i szczesliwe. I jesli jakas kobieta tak nie ma to wtedy jest to dla mnie dziwne. Ja nie mysle caly czas czy dziecko jest zdrowe bo jest zdrowe nie ma nawet innej mozliwosci. Ale przed wizyta u lekarza czuje niepokój. I jesli przez to jestem rozchisterowana matka to tak, jestem. I uwazam ze bać sie o swoje dziecko to nie jest powód do wstydu.
    o to mi chodzi... Mam tydzień do usg genetycznego i mam pełno obaw. Ale nie każda tu dziewczyna to rozumie...

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    oki czyli jak ja mam obawy nie uzasadnione to jestem rozhisteryzowaną matką. Myślałam że to forum a nie kółko wzajemnej adoracji. Na forum człowiek powinien móc dzielić się wszystkim co czuje, ale widzę, że tu nie. Także chyba to nie forum dla mnie, bo nie należę do osób, które przytakują wszystkim i nie chcą pisać co ich trapi martwi i tak dalej...
    No właśnie sama sobie odpowiedziałaś, to NIE kółko wzajemnej adoracji.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    ja dzis wyraznie napisałam,że dziwnie się czuje, stąd moja panika. niepotrzebnie o tym napisałam bo wychodzi na to że należę do grona histeryczek,widze że myliłam się myślac ze nią nie jestem. nie rozumiem Waszego podejscia - wiekszość z was była już w ciąży - i na pewno miała wzloty i upadki jesli chodzi o stres itp. Dilajla mówisz,ze przez swoją panikę w pierwszej ciazy wydałas niepotrzebnie 4 tys. a teraz krytykujesz osoby,które się stresują. To chyba jest hipokryzja, nie sądzisz?ja do lekarza nie latam za każdym razem kiedy poczuje się inaczej. ogólnie byłam na dwóch wizytach do tej pory. Także nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.i dziewczyny trochę więcej empatii.

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    o to mi chodzi... Mam tydzień do usg genetycznego i mam pełno obaw. Ale nie każda tu dziewczyna to rozumie...
    Ja tez mam za tydzień badania. Ale wszystko bedzie dobrze moze zobacze kto zamieszkuje moj brzuszek

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    ja dzis wyraznie napisałam,że dziwnie się czuje, stąd moja panika. niepotrzebnie o tym napisałam bo wychodzi na to że należę do grona histeryczek,widze że myliłam się myślac ze nią nie jestem. nie rozumiem Waszego podejscia - wiekszość z was była już w ciąży - i na pewno miała wzloty i upadki jesli chodzi o stres itp. Dilajla mówisz,ze przez swoją panikę w pierwszej ciazy wydałas niepotrzebnie 4 tys. a teraz krytykujesz osoby,które się stresują. To chyba jest hipokryzja, nie sądzisz?ja do lekarza nie latam za każdym razem kiedy poczuje się inaczej. ogólnie byłam na dwóch wizytach do tej pory. Także nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora.i dziewczyny trochę więcej empatii.
    Nic sie nie przejmuj będziemy kółkiem roshiteryzowanych matek wzajemnej adoracji

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Nic sie nie przejmuj będziemy kółkiem roshiteryzowanych matek wzajemnej adoracji
    spoko, nie będę siedzieć i płakać przez to,że osoby których nawet imion nie znam nazwały mnie histeryczką

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Mieć obawy a wpadać w histerię to są dwie różne sprawy. Ciąża to trudny i ciężki etap ale tak na prawdę jazda bez trzymanki zaczyna się dopiero po porodzie jak dziecko już jest na świecie. Zamiast wmawiać sobie że coś jest nie tak i zadręczać że dziecko jest chore lub nie żyje trzeba się wsłuchać we własne ciało.

Mnie wczoraj bolał brzuch w pewnym momencie odczuwałam skurcze i też się wystraszyłam a okazało się że chce mi się po ludzku srać. Ot i cała wstrząsająca historia.

Jeżeli na prawdę dzieje się coś poważnego ciało daje znać, krwawisz, ból jest silny lub dzieją się inne rzeczy. Ja przez taką histerię w 1 ciaży byłam biedniejsza o jakieś 4 tysiące bo latałam do gina jak na sranie a on tylko ręce zacierał.
    najlepsze co dziś przeczytałam poprawiłaś mi humor na cały wieczór

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja nikogo nie krytykuję. To się nazywa przewrażliwienie i brak poczucia humoru a zarazem dystansu do siebie. Tyle z mojej strony.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja nikogo nie krytykuję. To się nazywa przewrażliwienie i brak poczucia humoru a zarazem dystansu do siebie. Tyle z mojej strony.
    Nie?
    " Mieć obawy a wpadać w histerię to są dwie różne sprawy. Zamiast wmawiać sobie że coś jest nie tak i zadręczać że dziecko jest chore lub nie żyje trzeba się wsłuchać we własne ciało. "
    Brak poczucia humoru? No tak bo to takie zabawne ha ha ha.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów