Strona 359 z 898
Pokaż wyniki od 3,581 do 3,590 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam taka a nie inna historie ginekologiczno poloznicza... ze sie lekam nic nie poradze... moge ewentualnie nie pisac o tym... ale wtedy nie widze za bardzo sensu udzielac sie skoro nie moge sie podzielic swoimi odczuciami... ciaza to nie beztroskie 9 miesiecy z okladki mjakmama niestety
    ..

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Mieć obawy a wpadać w histerię to są dwie różne sprawy. Ciąża to trudny i ciężki etap ale tak na prawdę jazda bez trzymanki zaczyna się dopiero po porodzie jak dziecko już jest na świecie. Zamiast wmawiać sobie że coś jest nie tak i zadręczać że dziecko jest chore lub nie żyje trzeba się wsłuchać we własne ciało.

Mnie wczoraj bolał brzuch w pewnym momencie odczuwałam skurcze i też się wystraszyłam a okazało się że chce mi się po ludzku srać. Ot i cała wstrząsająca historia.

Jeżeli na prawdę dzieje się coś poważnego ciało daje znać, krwawisz, ból jest silny lub dzieją się inne rzeczy. Ja przez taką histerię w 1 ciaży byłam biedniejsza o jakieś 4 tysiące bo latałam do gina jak na sranie a on tylko ręce zacierał.
    Buahaha. Umarłam. Wstrząsająca historia z kupą w tle
    Cieszę się, że jednak jest tu ktoś kto mnie rozumie

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja mam taka a nie inna historie ginekologiczno poloznicza... ze sie lekam nic nie poradze... moge ewentualnie nie pisac o tym... ale wtedy nie widze za bardzo sensu udzielac sie skoro nie moge sie podzielic swoimi odczuciami... ciaza to nie beztroskie 9 miesiecy z okladki mjakmama niestety
    ..
    Ależ Ciebie rozumiem jak najbardziej.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny wyluzujcie. Nikt wam niczego nie zabrania

Kakasi nie ma to inne gowno burze muszą byc

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    ..
    Nikt nie mówi, że to beztroski czas, są tu dziewczyny z przeróżnymi historiami ginekologiczno-położniczymi. Masz prawo dzielić się swoimi odczuciami, każdy tez ma prawo pokazać Ci odmienny punt widzenia. Po to jest to forum, żeby przedstawiać różne opinie i poglądy. To, że się trochę pościeramy, pożartujemy (opowieść o kupie mistrzowska ) dogryziemy to chyba dobrze, dzięki temu dyskusja się toczy, a my mamy okazję lepiej się poznać

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    z tym gównem to trafiłaś w deseń heheheh

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ano tak zapomniałam, że muszę wszystkim przytakiwać.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Nie. Wystarczy rozróżnić dwa pojęcia. Jeśli obawy są uzasadnione, to jest to normalna sprawa. Ale jeżeli chodzi o urojenia, to tak dla mnie, to rozhisteryzowana matka.
    oki czyli jak ja mam obawy nie uzasadnione to jestem rozhisteryzowaną matką. Myślałam że to forum a nie kółko wzajemnej adoracji. Na forum człowiek powinien móc dzielić się wszystkim co czuje, ale widzę, że tu nie. Także chyba to nie forum dla mnie, bo nie należę do osób, które przytakują wszystkim i nie chcą pisać co ich trapi martwi i tak dalej...

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ano tak zapomniałam, że muszę wszystkim przytakiwać.
    No właśnie... a tu tyle agresji zamiast przytakiwania.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów