Strona 350 z 898
Pokaż wyniki od 3,491 do 3,500 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    A w którym szpitalu rodziłaś? Ja też jestem z Krakowa, szpital w którym rodziłam wspominam niezbyt dobrze. Wybrałam to miejsce bo lekarz, u którego prowadziłam ciążę tam pracował...Teraz lekarza mam tego samego i nie wiem czy zmieniać szpital, czy nie.
    Ja rodziłam SN, ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. Nie było tak źle, wiele już zapomniałam, najgorzej wspominam szycie.
    Do szkoły rodzenia chodziłam, to była moja pierwsza ciąża, nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia i kontaktu z małymi dziećmi, więc chciałam się dowiedzieć jak najwięcej i w sumie sporo się dowiedziałam. Od drugiego trymestru do końca ciąży chodziłam tez na ćwiczenia dla kobiet w ciąży-o ile prowadzi je ktoś z doświadczeniem to powiem Wam, że warto skorzystac z takich zajęć.

Ja pierwsze na Galla było kiepsko ale już zlikwidowali oddział,a drugie w Żeromskim i nie odważę się tam rodzić po tym co się tam ostatnio działo,mimo że jak ja rodziłam to bylo super.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja też bym pospała ale mój syn postanowił,że przyjdzie i będzie mi piszczał do ucha,także ekspresową pobudkę miałam,u nas śnieg sypie ale sypki i bałwana lepić się nie da nad czym córka ubolewa.

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Ale się rozpisałyście Teraz to dopiero zaczęłam się bać porodu...

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja sie zawsze balam porodu i dac sie bede
    Chyba ze bym szybko urodzila i bez takich buli.
    U nas dzisiaj zimno wczoraj bylo 0 stopbi dzisiaj -7 wkoncu zima przyszla i śnieg lezy. Tylko ten woatr niepotrzebny.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ja sie zawsze balam porodu i dac sie bede
    Chyba ze bym szybko urodzila i bez takich buli.
    U nas dzisiaj zimno wczoraj bylo 0 stopbi dzisiaj -7 wkoncu zima przyszla i śnieg lezy. Tylko ten woatr niepotrzebny.
    Ja sie porodu nie boje... ja sie boje ze trafie na partacza lekarza na obchodzie ktory zas spierdzieli szycie mojego krocza... samego porodu nie... przezylam 1 =24godziny boli.. 2=3 godziny to i z 3 dam rade... :P

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    ehhh. a już tak schizuję, że to szok... Dziś mi się śniło że poroniłam...

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Mi się dziś śmiało, ze strasznie się z kims poklocilam. Biedny mezulek dostał dwa razy z łokcia pod zebra i pięścią w krtan.. spanie ze mną bywa niebezpieczne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Moje sny w ciąży też są jakieś dziwne, często jak się budzę nie wiem czy to prawda czy tylko sen.
    A co sądzicie o opłaceniu położnej? W szpitalu w którym chce rodzić tą przyjemność kosztuje 2 tyś i zastanawiam się czy warto.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Moja kolezanka placila i byla bardzo zadowolona. Ja bym chyba jednaj nie oplacala.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Moje sny w ciąży też są jakieś dziwne, często jak się budzę nie wiem czy to prawda czy tylko sen.
    A co sądzicie o opłaceniu położnej? W szpitalu w którym chce rodzić tą przyjemność kosztuje 2 tyś i zastanawiam się czy warto.
    U nas ponoć 500 zł, ale jest pewność, że będzie cały czas doglądać, a nie jak zaczniesz wrzeszczeć dlatego uważam, że warto

Gosia ja jeszcze nie rodziłam, ale też właśnie boję się, że też ktoś odstawi fuszerkę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów