Strona 347 z 897
Pokaż wyniki od 3,461 do 3,470 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A moja siostra przy cc zostala zle znieczulona tzn jest z tych co znieczula do nog tylko(a dotykali nogi nie czula to cieli a brzuch sie nie znieczulil). Zaczeli ciac ona wrzask tyle pamieta uspali ja. Przy drugiej cc odrazu ja uspali.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    No i to jest minus wlasnie... poza tym niektore kobiety po cc dochodza do siebie pol roku ( bo to jest bardzo powazna operacja!!!) A nawet po najbardziej ekstremalnym szyciu krocza dochodzi sie szybciej do zdrowia...

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    No i to jest minus wlasnie... poza tym niektore kobiety po cc dochodza do siebie pol roku ( bo to jest bardzo powazna operacja!!!) A nawet po najbardziej ekstremalnym szyciu krocza dochodzi sie szybciej do zdrowia...
    Na moim przykladzie dwa szycia przez polozna nie siadlam bez bolu tydzien. Ostatnie cerowanie chirurg ginekolog. I slowa zobaczy Pani ze dzis Pani bedzie siedziala i tak bylo. Wyjeli mi cewnik to zle wspominam naprawde. I co sie stalo moglam siedziec nawet po turecku. Nigdy mnie ta blizna nie ciagla jak tamte stare.

Ojj długo dochodziłam do siebie po szyciu krocza z miesiąc jak nie lepiej na tyłku nie umiałam usiąść. Pominę "przygody" przy porodzie rodem z horroru jak vacuum i kleszcze...

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    A ja Wam powiem dla odmiany, że szybciej doszłam do siebie po cc. Operację miałam o 12 a o 20 już byłam pod prysznicem. Rana w ogóle nie dokuczala a przynajmniej krocze nie bolało i nie leciało ze mnie jak z zarznietej świni, tylko tak jakbym miała okres.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    No widzicie a ja w Krakowie mam szpitali sporo i nie wiem który wybrać.Ten w którym rodziłam ostatnio był spoko ale potem dużo złych o nim opinii słyszałam,opieka też kiepska więc odpada.Nie mam pojęcia gdzie rodzić,ale na szczęście trochę czasu jeszcze mam.
    A w którym szpitalu rodziłaś? Ja też jestem z Krakowa, szpital w którym rodziłam wspominam niezbyt dobrze. Wybrałam to miejsce bo lekarz, u którego prowadziłam ciążę tam pracował...Teraz lekarza mam tego samego i nie wiem czy zmieniać szpital, czy nie.
    Ja rodziłam SN, ze znieczuleniem zewnątrzoponowym. Nie było tak źle, wiele już zapomniałam, najgorzej wspominam szycie.
    Do szkoły rodzenia chodziłam, to była moja pierwsza ciąża, nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia i kontaktu z małymi dziećmi, więc chciałam się dowiedzieć jak najwięcej i w sumie sporo się dowiedziałam. Od drugiego trymestru do końca ciąży chodziłam tez na ćwiczenia dla kobiet w ciąży-o ile prowadzi je ktoś z doświadczeniem to powiem Wam, że warto skorzystac z takich zajęć.

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    A ja Wam powiem dla odmiany, że szybciej doszłam do siebie po cc. Operację miałam o 12 a o 20 już byłam pod prysznicem. Rana w ogóle nie dokuczala a przynajmniej krocze nie bolało i nie leciało ze mnie jak z zarznietej świni, tylko tak jakbym miała okres.
    Pominę "przyjemność" obfitego krwawienia w lipcu przy jakimś 30 sto syopniowym upale.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Na moim przykladzie dwa szycia przez polozna nie siadlam bez bolu tydzien. Ostatnie cerowanie chirurg ginekolog. I slowa zobaczy Pani ze dzis Pani bedzie siedziala i tak bylo. Wyjeli mi cewnik to zle wspominam naprawde. I co sie stalo moglam siedziec nawet po turecku. Nigdy mnie ta blizna nie ciagla jak tamte stare.
    Bo położone nie powinny szyc ...mnie po pierwszym porodzie szyla "lekarka" przez ktora o malo nie umarlam... bo bylam o krok od sepsy... po ponownym szyciu juz przez moja gin bylo dobrze... dochodzilam do zdrowia jakies poltora miesiaca... po drugim porodzie ( szycie mega bo polozna nie chciala mnie naciac ect. ) szyla mnie moja gin... tego samego dnia siedzialam bez problemu... po tygodniu bylam jak mlody Bog...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 04-01-17 o 19:52

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Zakladaja cewnik przy porodzie sn?
    Mi dopiero zalozyli jak szlam na cc.
    Zle wspominam porod sn chociaz go nie skonczylam. Masakra te bule ze posrac sie idzie. Cesarka mnie nie bolala dali znieczulenie i nic juz nie czulam przed kilka godzin. Pamoetam że strasznie mi sie spac chcialo a balam sie usnac. Chyba zensie juz nie obudze. Jak wyjeli mi dziecko to nie pokazali od razu dopiero po chwili jak juz byl w tym wuzku dla noworodkow. Zabrali go na mierzenie itd potem tatua bawil dziecko a ja go zobaczylam konkretnie na sali dopiero. Urodzilam przed 14 a wstalam dopiero rano w sumie na wlasne zyczenie bo pytali czy chce wstac wieczorem czy rano.
    Jak szyli mnie tez nic nie czulam. Jedynie bylo takie dziwne uczucie jak mi syna wyjmowali ale uprzedzili mnie ze tak bede czula jakby nacisk na klatke piersiowa. A jak mnie zszywali to mialam wrazenie ze spadne z tego stolu jedynie co nie za milo wspominam ze nie moglam sie wyprostowac po cc przez ki3 dni i mialam problemy ze wstaniem z lozka. Zrobil mi sie tez ropien i mialam przez kilka tyg dziure w brzuchu zaczym mi sie zarosla.
    Ej pierwsze slysze ze zakladaja rozpuszczalne szfy na krocze. Bynajmniej u nas w okolicy tego nie robia.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Pominę "przyjemność" obfitego krwawienia w lipcu przy jakimś 30 sto syopniowym upale.
    O jeny masakra jak o tym pomysle.. chyba nie bede z lazienki wychodzic i cochwila sie myc..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów