Strona 34 z 154
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Pisalyscie o radosci itp.
    Ha do tej ciazy podchodze tez z jakims dystansem, radosc niby jest ale obawy tez sa i chyba te drugie biora gore.
    Hej

Masz Helicobactera pewnie a on ma to do siebie ze wywołuje objawy refluksowe częste anginy itp. Antybiotyk jedynie. Wiem ze będziesz sie bala ale czasem trzeba. Poprzedni jak bralam silne antybiotyki to lekarz zabronił mi czytać ulotke.

Ja tez się jakos nie cieszę może przez poprzednie doświadczenia. Podchodze z dystansem. Pierwsza i druga ciaze wspomniam jako taka radosna. A teraz ja się boje zakupy robic zeby nie dźwigać. Masakra schizy mam takie. Od kilku dni kluje mnie w brzuchu czasem ale wysoko jakby watroba czy jelita. Ogólnie obchodze sie ze sobą jak z jajem. Boje się okna umyć a musze bo za dwa tyg krawcowa firanki mi przywozi.

Problemy z trawieniem mam nadal. Ale dzis zrobiam zakupy i znów będę piekla czarodziejski chlebek na trawienie.
    W składzie maka graham czy orkiszowa, duzo ziaren z przewaga siemia lnianiego. Robi sie ekspresem smakuje super. Z rok go nie robiłam. Tylko dla tego ze mam w nowym domu jeszcze tylko stara kuchenkę i szafkę jedna. Ale dzis robię podejscie mam nadzieje ze mój staruszek piekarnik upiecze. Gdyby nie to ze nowy piekarnik jest przywalony plyta gazowa to bym rozpakowala i chyba uruchomila Ale pocieszam sie ze do 30 blisko i będzie mój raj sie robił.

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Cześć dziewczyny!

Przyszłam się pożegnać.

Szkoda, że nie będę lipcóweczką.

Ale dziewczyny za Was wszystkie trzymam kciuki! Ściskam Was mocno.
    Trzymaj się ciepło i powodzenia :*

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Trzymaj się ciepło i powodzenia :*

Ja takze trzymam kciuki

Junior Member
    chofesz

Mieszka w
    Cardiff
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Hej, pociesze Cie- w pierwszej ciazy ciezkie przeziebienie i uporczywy kaszel oraz zapalenie dziasel przy osemce( 1 trymestr) Corcia ( teraz ma 4 latka) urodzila sie calkiem zdrowa I pieknie rosnie Teraz w drugiej ciazy ostry stan zapalny dziasla przy osemce i jelitowka ktora podlapalam od corci... a u mnie konczy sie to zawsze szpitalem i kroplowka. Dziecinka a jak sie okazalo Dziecinki zniosly to dzielnie! Nie zamartwiaj sie I po prostu dbaj o swoje zdrowie W razie czego pamietaj ze jest syrop z czosnku I cebuli, miod I syrop z burakow
    Rzeczywiście mnie pocieszyłaś Dzięki!! A tak się zastanawiam, czy to normalne, żeby w 7 tygodni nie mieć typowych ciążowych objawów? Jedno co zauważam, co minimalnie powiększone piersi, nieco bardziej wrażliwe. No i, oczywiście, brak okresu. Nic poza tym. Senna i osłabiona jestem raczej od przeziębienia.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Ze mna jest slabo. Dopadlo mnie chorubsko wczoraj. Goraczke prawie caly czas mam. Dzisiaj juz 38.5 glowa mi peka i leze caly dzien. Na nic ochoty nie mam. Dobrze ze moj syn lubi lezec to lezy ze mna. Do poniedzialku jeszcze troche czasu czuje ze bez antybiotyku sie nie obejdzie.

MamiBaby trzymam kciuki aby sie udalo w nastepnym cyklu. Powodzenia.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Hej co to taka cisza

Pati21 jak się czujesz? Mnie moje przeziębienie trzyma takze ale juz ok chrypka tylko meczy i w nocy suchy kaszel.

U nas bialo rano musiałam zwalić śnieg ze schodów i balkonów. Nie cierpię zimy taka prawda. Chłopaki od 6 chca na sanki a na zewnątrz owszem ❄ śnieg jest, ale pod spodem bloto masakryczne.

Co do objawów ciążowych ja tez ok może czasem aż za bardzo sie wsluchuje w siebie i cuda sobie wkręcam. Wazylam sie dzis 51,5 takze notuje na wizytę lekarska.
    Ja mam w środę rano.
    Kawę wypije i trzeba walczyć z obiadem. Apetytu cos nie mam. Ale to chyba przez stres.
    Nie wiem jak myślicie tydz temu wtorek robiłam betę bylo jakos 1259,6 iść w ten wtorek zrobic na srodowa wizytę?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Mysle ze nie musisz robic bety znowu. Alew jak uwazasz to zrob. U nas chyba sniegu nid ma szczeze to bie wygladalam nawet przez okno leze w lozku caly czas. Od 3 dni glowa mi peka kaszel mam straszny jeszcze katatar sie pojawia z krwia. Ogolnie sily bie mam nawet zeby wstac isc do wc. Czekam do jutra i lece do lekarza.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja nie mam jakiś ciężkich objawów ciążowych. Dzisiaj co prawda mnie mdliło rano i w nocy w wc byłam 10 razy ale tak to jest znośnie. Wizyta w piątek 18 przełożona z 23 ze względu na mój pobyt w szpitalu. Kawy nie piję od początku ciąży czyli od 24 października. Ponieważ w 1 ciąży miałam mega wysokie ciśnienie. A że miałam problem tylko z ciśnieniem spowodowane to mogło być już niedoczynnością tarczycy czego nikt nie skontrolował.

Jest mi szkoda mojego dziecka, ze względu na to że ja jestem na zwolnieniu ona nie chodzi do przedszkola, dodatkowo nasza zabawa też się trochę zmieniła. Czekam na moment żeby jej powiedzieć o dzidziusiu bo mam wyrzuty sumienia...

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja swojej córeczce powiedziałam o dzidziusiu, bo non stop chciała na ręce lub właziła na mnie, Teraz bardziej uważa. Wiem, że różnie może być na początku ciąży, ale takie jest życie i dziecka nie należy od tego odsuwać. Oczywiście to moje zdanie. Moja córeczka ma 2l. 7m.

Ja mam zamiar powiedzieć mojej córce w dniu jej urodzin czyli za dwa tyg. Ona ma co prawda 4 lata ale dużo rzeczy bardzo przeżywa. Np. śmierć mojego taty którego znała jedynie ze zdjęć i moich opowiadań. Niestety ze względu na jego stan nie mogła się z nim widywać. Ona bardzo chce mieć rodzeństwo. Na każdym kroku o nie prosi, na urodziny, mikołaja, nawet spadające gwiazdy prosi o rodzeństwo także nie chciałabym żeby przeżywała potem..

Odbiegnę od tematu jak mam ustawić suwaczek ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów