Strona 324 z 898
Pokaż wyniki od 3,231 do 3,240 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    coś mnie dzisiaj brzuch pobolewa mam nadziej że to nic groźnego.
    Byłam po skierowanie na badania w ośrodku było chyba ze 30 osób na szczęście była znajoma pielęgniarka przepisała mi badania i kazała przyjechać pól godziny przed pacjentami to mi szybciej pobierze krew. Do zapłaty mam 210 zł...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Jakbym o sobie czytala serio
    Mami to mozemy sobie reke podac...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    dziewczyny wy serio czujecie powiększone macice ? Ja na to nawet nie zwracam uwagi. Tak samo jak na brzuch. Jakoś mi się nie chce wierzyć że w 13/14 tygodniu można odróżnić brzuch ciążowy od wzdętego. Jakoś sobie nie dobieram do głowy, to samo ruchy dziecka dla mnie to jest za wcześnie trochę. Nie myślę o tym i jestem dużo spokojniejsza.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Dilajla;3008137]dziewczyny wy serio czujecie powiększone macice ? Ja na to nawet nie zwracam uwagi. Tak samo jak na brzuch. Jakoś mi się nie chce wierzyć że w 13/14 tygodniu można odróżnić brzuch ciążowy od wzdętego. Jakoś sobie nie dobieram do głowy, to samo ruchy dziecka dla mnie to jest za wcześnie trochę. Nie myślę o tym i jestem dużo spokojniejsza.[/QUOTE

To jest tak ze przedtem lezac na brzuchu czulam kulke ( moze dlatego ze to moja 5 ciaza) nie bylam w stanie wciagnac brzucha... teraz brzuch moge wciagnac na plasko... i lezac na brzuchu nic nie czuje... wierze ze poprostu jakos inaczej sie to wszystko ulozylo tam w brzuchu i wszystko jest dobrze.. ale odetchne dopiero po usg i ulyszeniu pracy serduszka!

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Pati to dobrze ze sie nie stresujesz ja mam pewne obawy bo przestalam czuc powiekszona macice... i brzuch jakby mniejszy... ale objawow typu bol czy krwawienie brak wiec zostaje mi czekac na poniedzialkowe USG...
    ..
    Gosia wlasnie to samo czuje. Oby z naszymi dzieciatkami bylo wszystko dobrze

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20161227_134557.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	84.9 KB
ID:	99566

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    O dodalo zdjecie z przed 2 tyg. Takze tego u mnie u osoby majacej brzuch jak deska widac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Sorry Megi ale jak dla mnie to wszystko jest zbyt podejrzane. Spotkałam na forach wiele osób które ubarwialy swoje nudne życie i jak dla mnie ty i Kakasia to ta sama osoba.
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Coś mi tutaj nie pasuje......
    Kakasia ostatni raz pisała 12.12 ok 17.00 a Megi założyła konto 12.12 i napisała pierwszego posta ok 21.00
    Jakim cudem dwie nie znające się osoby piszą sobie takie rzeczy, a Kakasia nie odpisuje dziewczynom z którymi pisała na forum. Może mnie zlinczujecie ale mi to śmierdzi i kupy się nie trzyma. Moja natura szpiega już dawno coś podejrzewała.
    To samo mi przeszło przez myśl w między czasie - jeszcze podobny styl pisania

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny ktora jeszcze czeka na prenatalne ?
    Ja mam 17.01

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Mialam dzisiaj wizyte. Bardzo fajna genetyczka.
    Widoczne cechy dla trisomii 21. Wad dziecka jest więcej. Ze wzgledu,ze macice mam w strasznym tylozgjeciu, nie moga zrobic amniopunkcji ze wzgledu ze miga bakterie wprowadzic do lozyska... ciaza bedzie terminowana
    Bardzo Ci współczuję Trzymaj się dzielnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów