Strona 321 z 897
Pokaż wyniki od 3,201 do 3,210 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mami bardzo dobrze dzieci są szczere

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ha ha ja o malo z krzesla nie spadlam a meza gotowalo

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Mialam dzisiaj wizyte. Bardzo fajna genetyczka.
    Widoczne cechy dla trisomii 21. Wad dziecka jest więcej. Ze wzgledu,ze macice mam w strasznym tylozgjeciu, nie moga zrobic amniopunkcji ze wzgledu ze miga bakterie wprowadzic do lozyska... ciaza bedzie terminowana
    Bardzo mi przykro trzymaj się i jak dziewczyny pisały nie poddawaj się. To bardzo smutne

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Mami to musiało byc bardzo zabawne ja właśnie oczekuję na czarnego, gdzieś go wciągło i nikt nie wie gdzie jest, może się w tym śniegu stracił

Dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone sposoby na katar i trochę takie przeziębienie? Coś mnie dzisiaj łamie :/

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Mami az sie usmialam z tego jezora haha
    Wlasbie wrocilam ze sklepu o matko jaka zadyszka weszlam rozebralam do domu rozebralam sie i musialam usiasc i chwile odpoczywajac czytam was ide gotowac zupke. Naszlo mnie na ogorkowa dla odmiany od tego slodkiego. Chociaz ja bym mogla cala brytfanke coasta wsunac co przed ciaza za ciastem nie przepadalam. Haha chyba zrobie chatke czuje ze duzo przyttje w tej ciazy... za tydz ide do lekarza bedzie to 14 tydz bedzie juz mozna zobaczyc plec dziecka?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Mam jeszcze jdno pytanie bo do srody nastepnej nie wytrzymam zeby zapytac. Czy jezeli kosmowka schodzi w dol to czy grozi mi lozysko przodujace? Nie wiem czy dobrze to ujelam...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Mam jeszcze jdno pytanie bo do srody nastepnej nie wytrzymam zeby zapytac. Czy jezeli kosmowka schodzi w dol to czy grozi mi lozysko przodujace? Nie wiem czy dobrze to ujelam...
    Na usg co Ci napisali???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę śniegu... u mnie tylko deszcz, s dzieciaki chciały by iść na sanki. Ja biorę kwas foliowy ze względu na wady genetyczne w drugiej ciąży. Na badania prenatalne idę 10.01. Pani w rejestracji mi powiedziała, że mam sobie zarezerwować 3-4 godziny bo mają tyle pacjentek. Mam nadzieje, ze będę się dobrze czuła bo wczoraj było tak kiepsko, że cały dzień przelezalam w lozku. Któraś z Was polecala tu na fb profil mamaginekolog - bardzo fajny i jest spory artykuł właśnie o badaniach prenatalnych

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Pati byc moze choc teoretycznie wszystko sie teraz bedzie dzwigac do gory... mnie kosmowka nachodzila na ujscie... bezwzgledny nakaz lezenia przez tydzien i bylo dobrze...

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Mami do nas jak przyjdzie proboszcz po kolędzie to ja sama mu jęzor pokażę.

Ewakimou ja już walczę z katarem od soboty i póki co on wygrywa. Całe szczęście że nic innego mi nie dolega. Wczoraj jadłam czosnek na kanapkę ale skończyło się bólem żołądka i dziś dałam spokój. Została herbatka i łóżeczko jak młody śpi. Do tego pod nos maść majerankowa. Myślę że można też jakąś maść rozgrzewającą dla małych dzieci.

Pati ja w poprzedniej ciąży poznałam płeć w 13t3d i pani doktor się nie myliła chociaż ja nie dowierzalam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów