Strona 32 z 896
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 8955

Lipcówki 2017

Witajcie dziewczyny
    Distane do glowy dzis wszystko mnie irytuje

2. dzieckozakupy.pl
    Zniw wiadomosc urwalo xd
    Ja tez naszego 2latka nosze jeszcze daje rade xd

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

Właśnie pisałam z tel i mi wiadomość skasowało :-( Dawno mnie tutaj nie było. Gratuluję nowym lipcóweczką i witam. Czytałam was ale nie pamiętam chyba nic.
    Moje samopoczucie do bani, na kilka dni minęły mdłości i od dziś znowu mam, bóle brzucha pleców głowy senność zmęczenie. Wszystko zniosę ale wkurzam się bo mam taką burzę hormonów, że zamiast się cieszyć jestem smutna i pełna obaw... Mam nadzieję, że szybko to minie bo wykańcza mnie to psychicznie. Nie mam na nic ochoty, nawet na forum nie wchodzę. Ja będę chodziła do gina na nfz a kontrolnie mam zamiar chodzić prywatnie do pani gin która ma bardzo dobre opinie. Jak często mieliście robioną cytologię? Czy na nfz w ciąży jest robiona cytologia?

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez chofesz Zobacz posta
    Jestem bardzo szczęśliwa, zwłaszcza, że to pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. Czekam na koniec pierwszego trymestru, bo teraz wszystko mnie niepokoi i nie wiem czego się spodziewać. Aktualnie walczę, żeby nie podłapać od męża przeziębienia. Mam nadzieję, że nawet gdybym (tfu tfu) złapała, to nie jest to tragedia...
    Hej, pociesze Cie- w pierwszej ciazy ciezkie przeziebienie i uporczywy kaszel oraz zapalenie dziasel przy osemce( 1 trymestr) Corcia ( teraz ma 4 latka) urodzila sie calkiem zdrowa I pieknie rosnie Teraz w drugiej ciazy ostry stan zapalny dziasla przy osemce i jelitowka ktora podlapalam od corci... a u mnie konczy sie to zawsze szpitalem i kroplowka. Dziecinka a jak sie okazalo Dziecinki zniosly to dzielnie! Nie zamartwiaj sie I po prostu dbaj o swoje zdrowie W razie czego pamietaj ze jest syrop z czosnku I cebuli, miod I syrop z burakow

Ja.juz.nie.umiem.doczekac sie pierwszej wizyty u lekarza juz bym.chciala zobaczyc swoja fasolkę i wiedziec ze.wszystko jest dobrze

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dziś w końcu odważyłam się iść na betę i ładnie przyrasta, więc jestem spokojniejsza. Dziś przespałam cały dzień praktycznie, teściowa zajmowała się mała, a ja na kanapie jak ten leń Ehhh ja też już nie mogę się doczekać wizyty u ginka to będzie końcówka 6tyg to może coś już będzie widać.

Macie już jakieś straszne dolegliwości ciążowe, bo u mnie tylko częste siku. W pierwszej ciąży to miałam pana żygacza, a teraz jak na razie spokój.

Member
    -Aaaga

O mnie
    Cześć Dziewczyny !
    Ostatnia @ 05.10.2016 , dwa testy pozytywne... z wyliczeń wnika 5 tc
    15.11. do ginekologa na potwierdzenie...
    Na chwile obecną mam strasznie bolesne piersi, a w zeszły weekend bolało mnie podbrzusze ale to chyba przez implantacje.
    Choć to było bardziej kłucie z jednej strony, miałyście taki ból jakby w okolicach jajnika??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Aaaga masz OM tak jak ja i też mnie bolał jajnik kuł jak na owulkę.

Witajcie
    Witaj Agga i gratulacje
    Ja om mualam 4.10 i podovne dolegliwosci .. piersi bola jak cholera a sutki najbardziej ..

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziś odebrałam wynik TSH i jestem już załamana. Wynik to 3,5 zadzwoniłam do swojego ginekologa. Kazał mi się umówić do endokrynologa, zrobić usg tarczycy i póki co łykać euthrox n.25 i joddit 200. Czy któraś z was cierpiała na nadczynność tarczycy w ciąży? To dopiero 6 tyg a ja biorę już 3 leki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów