Strona 313 z 896
Pokaż wyniki od 3,121 do 3,130 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    A jak nie masz i bie dajesz to wielce oburzeni. Chodza tylko po kase a zeby ktorys ksiadz sie w ciagu roku zainteresowal co u ktorej rodziny slychac....
    Dziewczyny to nam sie trafil super ksiadz... przyszedl i zapomnial koperty zabrac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja dziś miałam.kolende....
    Dałam.księdzu do ręki co łaska a on powiedział zostaw sobie dla dzieci
    Nie wziol pytał co u nas .itp Ale o ciąży nie gadalam.nic bo też 5./lat żyjemy na kreche bez ślubu bo nam tak wygodniej bez ślubu .

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Zaraz idę syna usypiac ma.na 8:00.do szkoły aż się wstawać nie chce .
    U nas też pada sieg i można się zabić na drodze .

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Jak dobrze ze my mozemy pospac

Fajnych macie ksierzy w parafiach. Ja nawet nie prubuje wposzczac ich do domu. My nawet nie chrzscilismy Miłosza u nas w parafi bo bardzo robia problemy ze bez slubu sie zyje i za chrzest tez chca niewiadomo ile kasy. Pojechalismy parafie obok ksiadz jest spoko znam go od malego kase powiedzial ze tyle ile za msze czyli 20 zl. Wkoncu byl sam chrzest bez mszy.
    Zjadlam pol tabliczki czekolady takie parcie mialam a teraz zaluje bo mjie mdli glupota hah

Dziewczyny mam pytanie, boli mnie gardło i migdały i glowa, czy w tej sytuacji mogę zrobić badania te zlecone od gina? Czy powinnam być zdrowa żeby wyniki były miarodajne? Dodam że jest to ten pierwszy pakiet badan ,chyba z osiem mam na skierowaniu

Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Dziewczyny mam pytanie, boli mnie gardło i migdały i glowa, czy w tej sytuacji mogę zrobić badania te zlecone od gina? Czy powinnam być zdrowa żeby wyniki były miarodajne? Dodam że jest to ten pierwszy pakiet badan ,chyba z osiem mam na skierowaniu
    Morfologia i mocz mogą byc oszukane. Na reszte nie ma przeziebienie wplywu.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jak bylam przeziębiona dokladnie mialam zatoki to pani w laboratorium mi powiedziala ze to nie ma wplywu na wyniki morfologii

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez daisy224 Zobacz posta
    Witam lipcowe mamuśki :-) Ja mam termin na 24 lipca i strasznie się obawiam tego, bo w domu mam 2-latkę Mam wątpliwości czy podołam tego zadaniu jakim będzie opieka nad noworodkiem i opieką nad rozbrykaną 2-latką ...
    Też mam w domu rozbrykaną 2-latkę, ale wiem, że sobie poradzimy. Jeszcze sporo czasu mamy na to, żeby się przygotować na pojawienie Dzidzi, a Dziewczynki na pojawienie się rodzeństwa. 2,5-letnie dzieci dużo już rozumieją, myślę, że trudniej mają mamy dzieci z jeszcze mniejszą różnicą wieku, a jakoś dają radę.
    A że będą różne problemy to już widzę. Mój M musiał wrócić wczoraj do pracy, ja ogarnęłam małą rano i zaprowadziłam do żłobka, ugotowałam obiad, niby nic, a popołudniu znowu dostałam plamienia...przeleżałam cały wieczór, a córka bardzo przeżywała, że się z nią nie bawię, nie biegam, nie biorę na ręce-ona w całej tej sytuacji czuje się odrzucona, mimo, że próbuje jej wszystko tłumaczyć.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    A księdza też nie przyjmuję, do kościoła nie chodzę, córka jest nieochrzczona...
    Badania robiłam jak byłam przeziębiona, mimo to wszystkie wyniki mam ok.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Mok mial bardzo presje zeby chrzcic ja bie bylam przeciwna ale chialam zrobic 2 w 1 roczek i chrzciny ale moj się bal ze bedzie takie odwlekanie jak u niego. Moj byl ochszczony przed sama komunia i kazdy sie smial z biego i chcial tego uniknac z synem.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów