Strona 31 z 154
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Witaj. Gratulacje. Mnie dopadlo ostatnio chorubsko nawet bylam u lekarza dostalam antybiotyki ale cos mnie tknelo zeby nie wykupywac recepty. Kupilam test i dobrze zrobilam. Wyleczylam sie sama naturalnymi sposobami. Nie martw sie na zapas. Pij herbatkę z miodem i z cytryna, albo z malinami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    witajcie
    wczoraj zrobiłam bete po raz drugi i ladnie urosła dzis ide do lekarza .

Junior Member
    Szczęśliwa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny ! : ) Jestem w 4. tygodniu i powoli te bóle/skurcze brzucha mijają, są sporadyczne, więc się uspokoiłam. Beta sprzed kilku dni wyniosła ponad 200, więc to też w porządku. Powtórzę badanie przed wizytą u lekarza, którą mam na 30.11 (pomyślałam, że teraz byłaby za wcześnie, a pod koniec listopada będzie już 7. tydzień to będzie wszystko widać, mam rację???).
    Mam 4 pytania: 1) jakie badania zrobić przed samą wizytą u ginekologa? (na pewno betę, ale co jeszcze to nie wiem, bo to moja pierwsza ciąża)
    2) czy chodziłyście równolegle do lekarza prywatnie jakiegoś i do kogoś na NFZ, aby mieć darmowe badania? (nie ukrywam, że trochę to wszystko kosztuje i zastanawiam się czy tak można, żeby chociaż badania krwi i hormony przed wizytami mieć za darmo).
    3) Czy to normalne, że nie mam żadnych mdłości porannych? U Was kiedy się zaczęły? Pytam, bo jest to zbyt piękne żeby było prawdziwe ; P Moja Mama wymiotowała całe 9 miesięcy.
    4) Jak mogę zrobić sobie ten suwak, który wyświetla się na dole postów, o tym w którym miesiącu jesteście? : )

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i liczę na pomoc z odpowiedziami : ) Piszcie, co u Was bo jestem bardzo ciekawa.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Szczesliwa z mdlosciami nie ma reguly ja nie mialam jako tako nigdy. Czasem mnie zemdlilo na konkretny zapach itp.
    Co do lekarza hmm. Ciezko powiedziec i doradzic. Bo w ciazy i tak poza morfo i moczem wiekszosc badan jest platna. Prywatnie jak chodzisz tylko raz w mc koszt czasem moze dojsc do 300zl wizyta usg badania. Cytologia. Wymazy itp. Nie wiem ja nie chodzilam tak pierwsze dwie chodzilam na nfz ale byly to ciaze ksiazkowe. Ostatnia byla zagrozona chodzilam do dobrego lekarza wizyty mialam czasem co tydz mocno to uszczuplilo nasza kieszen tym bardziej ze dom budowalismy.
    Ale ja bym sprobowala na nfz jak masz zaufanego lekarza. Wcale nie jest powiedziane ze ten na nfz jest gorszy a czasek okaze wiecej serca niz ten prywatny.
    Co do badan. Ja nie robie nic. Wizyte mam w srode wg om i bety bedzie 6 tydz. Nie wiem zobacze moze tez wczesnie. Ale ja o ciazy wiem juz prawie od 2 tyg i obchodze sie ze soba jak jajem.

Widze ze nie dodalo mi poprzedniego posta ehh glupi net.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja nie robie zadnych. Poza beta. Ale bete zrobilam bardziej z ciekawosci.
    Jak masz zaufanego lekarza na nfz.to chodz do niego.
    Mdlosci zaczely mi sie tydzien temu. Ale w poprzedniej ciazy nic a nic mnie nie mdlilo. Nie mam pojecia od czego to zalezy.
    Suwaczek robisz np na tronie suwaczki.com

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Mami mi tez wczesjniej posta nie dodalo. O 3 nad ranem pisalam. Niby go dodalo potem cos szfankowalo.

Junior Member Awatar Lilia7
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja też w nie miałam mdłości, ani w pierwszej ciąży ani teraz. W ogóle teraz nie mam żadnych objawów: piersi nie bolą, mdłości nie mam, śpiąca nie jestem, tylko czasami (bardzo rzadko) dół brzucha się odezwie. Jak przejdzie mi tak cała ciąża, to ja bym się cieszyła

A mam pytanie - jak wy sobie radzicie, Mamusie, z małymi dziećmi jak trzeba je czasami podnieść czy gdzieś przenieść? Mój synek ma rok i 2 miesiące więc ponad 10 kg, już od prawie pół roku sam ładnie chodzi, ale i tak czasami trzeba gdzieś podnieść, posadzić czy położyć do przebrania.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lilia7 Zobacz posta
    Ja też w nie miałam mdłości, ani w pierwszej ciąży ani teraz. W ogóle teraz nie mam żadnych objawów: piersi nie bolą, mdłości nie mam, śpiąca nie jestem, tylko czasami (bardzo rzadko) dół brzucha się odezwie. Jak przejdzie mi tak cała ciąża, to ja bym się cieszyła

A mam pytanie - jak wy sobie radzicie, Mamusie, z małymi dziećmi jak trzeba je czasami podnieść czy gdzieś przenieść? Mój synek ma rok i 2 miesiące więc ponad 10 kg, już od prawie pół roku sam ładnie chodzi, ale i tak czasami trzeba gdzieś podnieść, posadzić czy położyć do przebrania.
    Moj ma 16 kg ponad dwa lata ale tez trzeba choćby do fotelika wsadzić sam jeszcze ma problem wejść bo wysoko. Czy w sklepie do koszyka. Wkladam go mam nadzieje ze będzie ok z moja szyjka inaczej to nawet kilo cukru bedzie problem. Ja juz mężowi zapowiedzialam ze w grudniu robimy ogromne zakupy tak żebym kupowala tylko chleb wędlinę owoce itp. A reszta to ciężkie zeby bylo w domu tym bardziej ze mój ananas daje w sklepie teraz po dupie.

Ja właśnie testowalam mój robot prezent sobie sama sprawilam. Brakowało mi w domu maszynki do mielenia a on mial w zestawie wiec z ciekawości namielilam mięsa. Ale dal rady jutro może zrobię jakie ciasto ucierane z owocami. Teraz testuje robota a za kilka tyg jak mi zmontują kuchnie to cale agd będę miała do testów. To w tej ciąży na pewno dużo utyje.
    Teraz właśnie kończę pizze

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Ja właśnie upiekłam ziemniaczki z marchwią i pasternakiem w oliwie z rozmarynem i duża ilością czosnku. Mmm... niebiańskie! A wieczorem robię brownie z truskawkami na jutro do kawy dla nas i znajomych. Chyba też sporo przytyję, bo ciągle jem :-D

Szczęśliwa ja w poprzedniej ciąży miałam prowadzoną ciążę prywatnie, a po skierowanie na badania chodziłam do lekarza rodzinnego. Nie było z tym najmniejszych problemów. Jedynie USG robiłam prywatnie, ponieważ miałam zaufanego i polecanego lekarza. Nie miałam też mdłości. Co do badań to ja przed ciążą robiłam cytologię i USG piersi.

Lila i Mami mój 8,5m synek wazy blisko 11,5 kg. Dźwigam go, bo muszę. Wydaje mi się, że o ile ciąża jest prawidłowa i jest się zdrowym to można podnosić takie ciężary. Tylko z umiarem, by się nie przedzwigać.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Moj syn ma 2 lata i 8 miesiecy wazy 17 kg. Czasami go biore na rece wiadomo. Puki sie dobrze czuje czemu nie. Nie chce tez zeby sobie pomyslala ze go odtracam w ten spob. Chociaz ja i tak go malo podnosze. Z tata ma duzo lepiej niz ze mna.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów