Strona 303 z 898
Pokaż wyniki od 3,021 do 3,030 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    robiłam hiv vdrl toxoplazmoza wassermann cukier tsh odczyn coombsa anty HCV i podstawa morfologia z rozmazem i mocz,narazie mój doktorek powiedział że nie muszę więcej to wszystko robiłam na nfz.
    jak narazie mam wszystkie te zrobione procz anty hcv. dobra to tylko na tsh sobie wezme

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja tetaz mam długą przerwe miedzy wizytami bo ostatnio bylam 21grudnia a następna 11 stycznia i 12stycznia prenatalne. Chciałabym juz zobaczyc moje serduszko. I caly czas mysle czy wszystko wporzadku. Dziewczyny ktore juz byly na prenatalnych czy znacie płeć? Ja bede w 13tc i 5 dniu wiec moze mi juz powie
    to ja mam chyba dluzsza ;p bylam 7 na wizycie i ide teraz 11 stycznia. fakt mialam prenatalne miedzy czasie.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Smog byłby mniejszy albo by go nie było gdyby ludzie zaczęli myśleć o tym co palą w swoich domach i o tym cholernym zanieczyszczeniu,bo taka prawda sami siebie i nas trują.
    No tak, bo taniej spalić śmieci niż zapłacić za wywóz... U mnie też są takie miejsca gdzie ludzie palą śmieciami - smród, czarny dym... ale po co pomyśleć.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ehh z tymi badaniami. Ja ciąże prowadzę prywatnie, więc za większość rzeczy muszę płacić. Dziś wydałam w diagnostyce ponad 300zł (HCV, OWA, wszystkie toxo, CMV, rozyczka itd....) tylko morfologie, mocz, glukoze i tarczyce miałam na skierowanie od ogólnego lekarza. Poszłam przed świętami do gin na nfz z myślą, że dostanę od niego skierowanie na badania, ale trafił się stary idiota z którym się tylko pokłóciłam, więcej tam nie pójdę. Wolę płacić niż gadać z idiotami. USC będę mieć 09.01, u mnie kosztuje 270zł. Testu z krwi nie zamierzam robić, moim zdaniem jeśli USG wyjdzie dobrze, to nie ma sensu robić tych badań.
    Poza tym siedzę w domu, kontrola po krwawieniu wykazała dużego (5x2,5 cm więc na razie większy od Dzidzi) krwiaka, który grozi odklejeniem łożyska... Liczę na to, że się wchłonie.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Skad te krwiaki sie biora...ech odpoczywajcie dziewczyny. Ja za prenatalne 250zl placilam samo usg.

Ja prenatalne i peppa za darmo. Myslalam o nagraniu plyty z badania ale kosztuje 100zl. Myslalam o plycie bo mąż nie moze ze mna jechac. Ale chyba sobie teraz daruje a na pamiatke nagramy z drugiego badania jak dzidzia bedzie większa.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja prenatalne i peppa za darmo. Myslalam o nagraniu plyty z badania ale kosztuje 100zl. Myslalam o plycie bo mąż nie moze ze mna jechac. Ale chyba sobie teraz daruje a na pamiatke nagramy z drugiego badania jak dzidzia bedzie większa.
    U mnie byla slaba widocznosc na usg tylko na poczatku bylo dzidxie cala widac wiec plytka nie potrzebna byla mi. Ale i tak nie nagarala.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    A ja jakby dziś poczułam przez moment takie laskotanie w brzuchu na jednej stronie jak się odwracalam przez chwilkę. Ale jakoś szybko choć w 1 ciąży przed 17 tyg czułam kopniaki a wcześniej nie zwazalam.uwagi na oznaki

Mieszka w
    Polska
    Badania w normie mam .dużo leżę i smakach mam na kebaba i mandarynki dziennie je zajadam he a mąż się śmieje ze mnie .

Mieszka w
    Polska
    Ja mam 5.01 prenatalne. Więc dopytam o krwiaka czy jest czy już jest ok bo był minimalny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów