Strona 302 z 896
Pokaż wyniki od 3,011 do 3,020 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    no i te nieszczęsne plamienia nie wiadomo skąd,bo żadnych krwiaków ani nic,kosmówka też się nie odkleja wszystko jest super i nie widać nawet skąd to plamienie więc wina najpewniej leży w b.słabych naczynkach tak mówi lekarz,ale dla pewności dał mi duphaston znów...
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    No to u mnie trochę lepiej ale za to mam więcej odpoczywać i nie przemęczać się ze względu na ból brzucha po dłuższym chodzeniu itd

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja tetaz mam długą przerwe miedzy wizytami bo ostatnio bylam 21grudnia a następna 11 stycznia i 12stycznia prenatalne. Chciałabym juz zobaczyc moje serduszko. I caly czas mysle czy wszystko wporzadku. Dziewczyny ktore juz byly na prenatalnych czy znacie płeć? Ja bede w 13tc i 5 dniu wiec moze mi juz powie
    Ja byłam w połowie 11 tygodnia i niestety ale płci wtedy nie widać,wczoraj też miałam usg i nic dalej nie widać trzeba się uzbroić w cierpliwość,ale wszystko jest dobrze więc nie martw się na zapas

O mnie
    A co do wizyt to mój lekarz tak ustalił że co dwa tygodnie wizyty, z jednej strony fajnie bo na każdej robi usg i mogę po podglądać malucha ale z drugiej to jest męczące jeździć tak często kłopot w zostawianiu dzieciaków i wszechobecne korki w Krakowie to jest masakra bo potrzebuję wyjeżdżać ponad godzinę wcześniej przed wizytą a w weekend ta sama droga zajmuje mi 15-20 min.Ktoś mi napisze czemu nie komunikacją bo szybciej,owszem ale po jednym przystanku musiałabym wysiadać bo mi od razu nie dobrze i zbiera mnie na wymioty a jak jeżdżę samochodem jako kierowca to jest ok,jako pasażer nie mogę też jeździć,dziwne nigdy wcześniej tak nie miałam ale cóż każda ciąża inna

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam jakiegos dola egzystencjonalnego po tych swietach...

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Co do samopoczucia - ja to bym ciągle spała. Taka jestem śpiąca no oszaleć idzie.
    Ogólnie to pisałam po wizycie,ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na mój post - pytałam ile u Was kosztują badania prenatalne usg+papp-a?
    Ja też mam spore przerwy między wizytami teraz byłam 27.12 idę 17.01- już na prenatalne.
    Ja dostałam teraz skierowanie na badanie moczu i na HCV (własnie sobie przypomniałam,że miałam sprawdzić co to)
    Candies - w Krakowie korki to jakiś dramat... Chyba nawet gorzej niż w Warszawie (gdzie naprawdę połowa ludzi mogłaby się przesiąść do komunikacji i smog byłby mniejszy)

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Co do samopoczucia - ja to bym ciągle spała. Taka jestem śpiąca no oszaleć idzie.
    Ogólnie to pisałam po wizycie,ale chyba nikt nie zwrócił uwagi na mój post - pytałam ile u Was kosztują badania prenatalne usg+papp-a?
    Ja też mam spore przerwy między wizytami teraz byłam 27.12 idę 17.01- już na prenatalne.
    Ja dostałam teraz skierowanie na badanie moczu i na HCV (własnie sobie przypomniałam,że miałam sprawdzić co to)
    Candies - w Krakowie korki to jakiś dramat... Chyba nawet gorzej niż w Warszawie (gdzie naprawdę połowa ludzi mogłaby się przesiąść do komunikacji i smog byłby mniejszy)

Ja miałam usg prenatalne za darmo a papp-a nie robiłam,w Krakowie jest masakra dobrze że w centrum nie mieszkam bo nie mogłabym z dziećmi na zewnątrz wyjść choć jak jest smog to siedzimy w domu ja moich dzieci truć nie mam zamiaru,wystarczy że oboje walczą z nawracającymi zap oskrzeli i astmą i alergią ciekawe skąd oni to mają my z mężem idealnie zdrowi,to powietrze nas tak załatwiło....

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Ja miałam usg prenatalne za darmo a papp-a nie robiłam,w Krakowie jest masakra dobrze że w centrum nie mieszkam bo nie mogłabym z dziećmi na zewnątrz wyjść choć jak jest smog to siedzimy w domu ja moich dzieci truć nie mam zamiaru,wystarczy że oboje walczą z nawracającymi zap oskrzeli i astmą i alergią ciekawe skąd oni to mają my z mężem idealnie zdrowi,to powietrze nas tak załatwiło....
    u Was to chyba najgorzej z tym smogiem, co?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Smog byłby mniejszy albo by go nie było gdyby ludzie zaczęli myśleć o tym co palą w swoich domach i o tym cholernym zanieczyszczeniu,bo taka prawda sami siebie i nas trują.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    u Was to chyba najgorzej z tym smogiem, co?
    Chyba tak,Kraków z tego znany że najgorszy syf lata w powietrzu....

O mnie
    Chyba tak,Kraków z tego znany że najgorszy syf lata w powietrzu....
    Cieszę się że nasz maluszek latem się urodzi wtedy powietrze jest super i nie będzie wdychać od urodzenia tego dziadostwa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów