Strona 30 z 154
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Dlaczrgo trzeba co 2 dni roboc badanie bety? Ja w poprzedniej ciazy ani razu nie robilam.
    Hej, wazny jest przyrost bety - teoretycznie min 66% w ciagu 2 dni...najczesciej ra wartosc sie podwaja po 48h. W pierwszej ciazy tez nie robilam pomiaru bety- nawet nie wiedzialam co to jest a drugs ciaza ... stres juz od pierwszych dni I beta przez ostatni tydzien mierzona 5 razy... Jesli masz jakies watpliwosci na pomiar bety mozesz sie wybrac sama np. do Medicover cozy Luxmed. Chyba potrzebne jest skierowanie ale wynik masz tego samego dnia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Czyli jak nie mam watpliwosci to nie musze robic? U mnie juz duza byla ta beta.

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Witajcie wieczorową porą. Dla mnie dzień właśnie dobiega końca. Usypiam syna i zabieram się za książkę. Pewnie po pół godzinie czytania padnę ze zmęczenia. Zabawne jak dziecko zmienia małżeńskie wieczory, bo mąż, też zmęczony, siedzi na komputerze do późna.

fistaszka wg OM to u mnie 6 tydz. ktory dziś się kończy.

pati21 ja w pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwosci. Teraz tez ich jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że mnie ominie, bo to na pewno jest bardzo męczące. Co do bety to przy twojej już bym nie robiła tylko czekała na USG.

Dilajla w poprzedniej ciąży przytyłam ponad 25 kg (nie wiem ile, bo juz potem nie sprawdzałam). Po pół roku od porodu miałam minus dwa kg od wagi sprzed ciąży. Teraz postanowiłam się nie stresować wagą :-) co do podejścia to ja w poprzedniej ciąży bardzo długo nie czułam, że rośnie we mnie mały człowieczek. Nie podchodziłam do tego emocjonalnie do chwili, gdy zobaczyłam na USG 3D buzi mojego szkraba. Wtedy zaczęłam codziennie rozmawiać z brzuchem ;-) teraz pewnie będzie podobnie

Polinka witaj! I gratuluję Ci bardzo :-)

Szczęśliwa niesamowite! Super! Ale się cieszę twoim szczęściem :-)

Uff, ale naskrobałyście :-) Wspaniale! Nasza grupa zaczyna żyć :-)

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Truskawko to pocieszylas mnie u nas drogie jest to badanie. Prawie 40 zl kosztuje i tak rovic co 2 dni. To troche kasy jednak. Poczekam spokojnie do wizyty. A maluch napewno rosnie bo brzuch mnie boli jak w poprzedniej ciazy i wogole macica jest wyczuwalna juz wyzej. Czyli rozciaga sie

DIewczyny czy macie podobne dolegliwości jak odbijanie i sennosc ? Mi.nie daje to spokoju a to dopiero 5 tydzień

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Cytat Zamieszczone przez Marta900 Zobacz posta
    DIewczyny czy macie podobne dolegliwości jak odbijanie i sennosc ? Mi.nie daje to spokoju a to dopiero 5 tydzień
    Tak, tak. Mam wzdęcia, spadek formy i wciąż jestem senna.
    Ostatnio edytowane przez truskawka_88 ; 09-11-16 o 22:17

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Wzdecia ktore chyba juz powoli ustepuja. Senna caly dzien rano wstac nie moge. Szybko sie mecze. Calodzienne mdlosci to najgorsze. A gorzej ze mam ochote na banana zjem go i juz zaluje ze go zjadlam bo muli.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    chofesz

Mieszka w
    Cardiff
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim Lipcówkom Mam zaszczyt dołączyć do tego grona. Jak się czujecie?

Cytat Zamieszczone przez chofesz Zobacz posta
    Cześć wszystkim Lipcówkom Mam zaszczyt dołączyć do tego grona. Jak się czujecie?
    Witaj i Gratuluje

Junior Member
    chofesz

Mieszka w
    Cardiff
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Jestem bardzo szczęśliwa, zwłaszcza, że to pierwsza, długo wyczekiwana ciąża. Czekam na koniec pierwszego trymestru, bo teraz wszystko mnie niepokoi i nie wiem czego się spodziewać. Aktualnie walczę, żeby nie podłapać od męża przeziębienia. Mam nadzieję, że nawet gdybym (tfu tfu) złapała, to nie jest to tragedia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów