Strona 29 z 154
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Gratulacje Szczesliwa M 2 razy tyle pracy ale i 2 razy tyle szczęścia.

Czy któraś może z Was tak miała, bo ja miałam owulację wykrytą testem w 17dc i później miałam plamienie w 11 dni po owulacji. Czy myślicie, że to było zagnieżdżenie takie późne. Test ciążowy wyszedł pozytywny właśnie na 6 dni po tym krwawieniu wszystkie wcześniejsze były ujemne. W pon miałam bete 95 i martwię się czy to nie jest mało. Miałam iść dziś rano, ale nie dałam rady bo się boje . 14.11 mam wizytę u lekarza i nie wiem czy go prosić o zrobienie usg czy to bez sensu, bo za wcześnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Gratulacje Szczesliwa M 2 razy tyle pracy ale i 2 razy tyle szczęścia.

Czy któraś może z Was tak miała, bo ja miałam owulację wykrytą testem w 17dc i później miałam plamienie w 11 dni po owulacji. Czy myślicie, że to było zagnieżdżenie takie późne. Test ciążowy wyszedł pozytywny właśnie na 6 dni po tym krwawieniu wszystkie wcześniejsze były ujemne. W pon miałam bete 95 i martwię się czy to nie jest mało. Miałam iść dziś rano, ale nie dałam rady bo się boje . 14.11 mam wizytę u lekarza i nie wiem czy go prosić o zrobienie usg czy to bez sensu, bo za wcześnie.
    Hej, jesli nie mass zadnych dolegliwosci bolowych to move poczekaj z USG- czasami to niepotrzebny stres kiedy okaze sie ze jeszcze nic nie widac. Najwazniejsze to badac poziom bety - co dwa dni. Badz dobrej mysli- zawsze warto.

Junior Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dzieki

Dzięki dziewczyny za radę, pójdę jutro do lekarza. Mam ogromną nadzieję zobaczyć choć moją Fasoleczkę
    Oby wszytsko było dobrze.
    Dam znać po badaniu jak poszło
    Pozdrawiam Was serdecznie

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Jakbym o sobie czytala. Chłopcy każdy jeden planowny od pierwszego podejścia a teraz bylo jak u Ciebie do owuu daleko.

Maz teraz mówi a zawsze mówiłaś ze znając nas to chwila uniesienia i będzie prezent.

Co do samopoczucia. Mnie tylko plecy bola. Czasem kluje w brzuchu. Nie mam mdłości nigdy nie miałam i juz się boje ze to chłopak. Jedynie co to ogólnie slaba jestem. I czasem mi w glowie zawiruje niebezpiecznie.
    Mam tylko nadzieje ze będę mogla być aktywna do konca. Przy trojce mam co robic.
    Doskonale Cie rozumiem przy 3 jest kupa roboty zwlaszcza jak juz do szkoly chodza..
    W poprzednich ciazach bylam aktywna do konca mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie.
    A tak po za tym to Witam was

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Dlaczrgo trzeba co 2 dni roboc badanie bety? Ja w poprzedniej ciazy ani razu nie robilam.

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja niestety mam zalecenie więcej leżenia niż chodzenia, nie wspomnę już o dźwiganiu. To takie głupie że w 5 tyg ciąży jestem uzależniona od męża jeśli chodzi o wyniesienie miski z praniem... Póki co siedzę na zwolnieniu 18 listopada mam wizytę kontrolną po szpitalu i wtedy okaże się czy mogę wrócić do pracy.

Dziewczyny jak wy podchodzicie do kolejnej ciąży? Bo ja chyba jestem jakaś dziwna. Jestem taka hmmm wycofana uczuciowo?? Cieszę się ale z drugiej strony bardzo się boje, póki co moja córka nie wie. Nie wiem ze mną chyba jest coś nie tak. Albo ten duphaston tak na mnie działa ze zamiast tryskać radością jestem przygnębiona.

I koleje pytanie, jak u was z wagą? Ja niestety zaszłam w ciążę mając sporo kg za dużo. O ciąży wiem od 24 października i od tego czasu codziennie patrzę na wagę. Staram się nie przybrać ani kilograma narazie..
    Ja tez jeszcze dzieciom nie mowilam o nowym bejbisiu poczekam do swiat az sie nie upewnie ze jest ok.
    Pamietaj ze teraz chormony nam buzuja Twoje odczucia sa naturalne. Ci do wagi ja tez jestem okragla staram sue pilnowac,ale wszystkiego nie bede sobie zalowala.
    Nosek do gory.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Hej Dziewczyny, ostatnie dni nic nie pisalam- bylaw w szpitalu... podejrzenie ciazy pozamacicznej. Na USG nic nie bull widac beta rosla wolnawo I na ostatni poniedzialek mialam zaplanowany laparoscop... Nie zgodzilam sie na operacje I... jako mama powiedzialam ze bede czekac I walczyc - oczywiscie caly czas bylam w szpitalu. Na drugi dzien po planowanym zabiegu... okazalo sie ze jest pecherzyk! Sa nawet dwa Ciaza blizniacza Beta zaczela rosnac tak szybko I tak bardzo-wlasnie dlatego ze pecherzyki sa dwa Zawsze warto walczyc!
    Gratululuje bardzo sie ciesze

Fistaszka rozumiem Cie
    Moze zrob jeszcze test w domku te digitalne?
    Ale na bete koniecznie idz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów