Strona 286 z 897
Pokaż wyniki od 2,851 do 2,860 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ide znow po nowym roku powiedzial ze teraz moze wykonac ale po co mnie stresowac bo w tym tyg jeszcze przepuklinka nie zanikla. Takze zdjecie mam ale za dwa tyg ide raz jeszcze.
    Jaka przepuklina?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Jaka przepuklina?
    W brzuszku a po 12 pelnym tyg u zdrowej dzidzi zanika. Wiec czekam.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Kurcze nie rozumiem po co ci niektórzy lekarze wyznaczają tak wcześnie to usg skoro potem i tak je przekładają bo za wcześnie. A człowiek się tylko niepotrzebnie stresuje.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Uhm...

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    A ja się nalatalam. Po sklepach za zabawkami masakra obrus serwetki świeczki zglupiec idzie :/ aż mnie boli ciągnie w podbrzuszu się spieszylam bo czekam na kuriera I tak szłam na piechotę z małym .potem mam iść z mężem Ale nie dziś już odpuszczam

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megi27 Zobacz posta
    Gosia -.na karteczce mi dała a u nas polozna badania pisze na skierowaniu do laboratorium..
    Szczęśliwa m.- wypowiem się .
    Ja miałam dopochwowa luteine 100
    I raz aplikowalam ja aplikatorem ale w ulotce jest napisane by używać palca wskazującego .
    Ja palcem ja aplikowLam Bo raz mnie aplikatorem bolało. I blokowalo coś nie raz. Ale to normalnie trzeba się odprężyć
    Poza tym u mnie ta luteina wywiązała sluzowke pochwy miałam podrażnienia świąd i grzybica z niej i odstawiłam mi ja ginekolog i zmieniła na duphaston
    Hej, dzieki za info- tez mialam od lutki infekcje i dostalam leki. Niestety lekarz kazal brac nadal ale chyba orzejde na 'manualna' metode aplikacji

Junior Member
    milamoja

O mnie
    05.07.2017
    Chciałabym dołączyć. Termin na 05.07 (choć wg USG wcześniej, bo 30.06). To będzie już moje czwarte maleństwo, choć brzmi to dziwnie, bo moje najstarsze "dzieciątko" ma już 16 lat. Dziś byłam na USG genetycznym i wszystko wygląda okej. Lekarz powiedział, że gdyby miał się zakładać to stawiałby na dziewczynkę, ale na szczęście zakładać się nie musi. Co by nie było, najważniejsze, że zdowe.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Witamy nowe Mamusie
    Jak wasze samopoczucie i przygotowania do świąt?

Cytat Zamieszczone przez megi27 Zobacz posta
    Ja to bym ciągle jadła owoce warzywa i gruszki mi posmakowaly nawet i maślanka papryka marynowana ..cuda niewidy wszystko czego bym.Nie jadła smakuje teraz .
    Poza tym w kwietniu mamy remont całego domu posesji i mam nadzieję że do czerwca mają skończą Bo chce mieć gotowe na lipiec i urządzone lokum dla dzidzi więc znów wszystko na ostatni dzwonek trafi kupować nam .wózek itp
    Poza tym myślałam.nad lozeczkiem bo dla syna miałam.Nowe drewniane z szufladka za 400 zł i po 2latach się całe rozeszlo ..I myślimy nad turystycznym stabilnym lozeczkiem z gondola do odpinania. Z efektem bujanie lekkiego muzyczka pozytywka i takimi szufladkami na łóżeczko by Dax potrzebne rzeczy ..I przewijakiem Nie jest to drogie a ładne jest .ktoś miał już dla dziecka łóżeczko turystyczne 3 poziomowe?
    Przy pierwszym dziecku mialam drewniane, było takie sobie, córka często uderzała się o szczebelki albo nieraz rączkę, nóżkę gdzieś tam niefortunnie włożyła między szczeble ale to bylo 14 lat temu, teraz pewnie są z jakimiś osłonami. Przy drugiej córce kupiliśmy turystyczne i było o wiele lepsze, miało również płozy do bujania, córka gdy uczyła sie wstawać w razie upadku nie zrobiła sobie krzywdy, nie raz zabieralismy je ze soba. Teraz córka ma 4 lata i jest juz za duża ale ni cholery nie chce zrezygnować ze spania w nim. Dla kolejnego dzidziusia też zamierzam takie łóżeczko kupić ale bez wibracji, melodyjek czy innych gadżetów. Ważne tylko aby byl przewijak, płozy i moskitiera

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Witamy nowe Mamusie
    Jak wasze samopoczucie i przygotowania do świąt?
    Moje samopoczucie do zeszłego weekendu było całkiem niezłe, ale w niedziele się pochorowałam -gorączka, katar, kaszel...a potem dostałam mocnych skurczy podbrzusza (jak porodowe, już rodziłam, więc znam to uczucie ) i krwawienia (jak normalny okres). Wystraszyłam się, że coś się dzieje, pojechałam sprawdzić do szpitala, ale na szczęście okazało się, że wszystko z Dzidzią jest ok. Nikt nie powiedział mi skąd to krwawienie i skurcze. Dostałam duphaston, no-spe forte, mnóstwo magnezu i kazali mi odpoczywać. Więc odpoczywam i czytam książkę, którą kupiłam szwagrowi pod choinkę-dobrze, że nie spakowałam jeszcze prezentów.. Przygotowania do Świąt u mnie jeszcze żadne, z całego zamieszania nie było na to czasu. Poza tym mieliśmy jechać do moich rodziców na Święta, ma się tam zjechać cała rodzina, ale jutro mam jeszcze kontrole w szpitalu, córkę coś zaczyna kaszleć...Myślę, że dopiero jutro, tak na spokojnie zdecydujemy, co będziemy robić.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów