Strona 284 z 896
Pokaż wyniki od 2,831 do 2,840 z 8955

Lipcówki 2017

MamaMartuli nie żegnaj się jeszcze przecież sprawa nie jest przesądzona. do końca trzeba mieć nadzieję. trzymaj się kochana.

Aniołek 23.12.2016

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    MamaMartuli jak się czujesz? Odezwij się bo większość z nas się martwi. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku.

Moje usg prenatalne 28 teraz i ja jestem cała w strachu.

Dzisiaj przepłakałam pół dnia, wszystko mnie wzrusza pamiętam jak w 1 ciąży ryczałam oglądałam modę na sukces. Scena RYDŻ NIE CHCE BROOK heheh

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja mam prenatalne jutro i wierze ze wszystko jest jak byc powinno... ufam ze pule nieszczesc juz wyczerpalam i teraz doczekam sie zdrowego dziecka o czasie
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 21-12-16 o 19:41

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja mam prenatalne jutro i wierze ze wszystko jest jak byc powinno... ufam ze pule nieszczesc juz wyczerpalam i teraz doczekam sie zdrowego dziecka o czasie
    Będzie dobrze,trzeba myśleć pozytywnie trzymam kciuki za jutrzejsze badanie

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny padam... nawet myc mi sie nie taka zmeczona jestem. Czuje ze jak sie poloze to od razu zasne...

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Więc tak. Wczoraj nie miałam siły pisać. .
    Posprzeczalam się z mężem o święta bo chciał sam a że moja mama jest sama chciałam ja mieć na święta nieco siebie nie lubią nawzajem ...Ale każdy ma inny charakter ....
    Wymiana zdań ....I w ogóle ...I tak mnie bolał brzuch wieczorem eh ze szok . Z nerwów. Dziś jest już lepiej ze mną...

Ale mam takie pyt chodzę do ginekologa na nzoz i ginekolog dała mi na kartce badania na tocsoplazmoze 2 badania i tarczyce .... Dałam położnej kartkę ona mi ja dała do ręki a żadnego przekazu na badania nie dostałam ... Czyli te badania są 100% płatne i nierefundowane ?

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja to bym ciągle jadła owoce warzywa i gruszki mi posmakowaly nawet i maślanka papryka marynowana ..cuda niewidy wszystko czego bym.Nie jadła smakuje teraz .
    Poza tym w kwietniu mamy remont całego domu posesji i mam nadzieję że do czerwca mają skończą Bo chce mieć gotowe na lipiec i urządzone lokum dla dzidzi więc znów wszystko na ostatni dzwonek trafi kupować nam .wózek itp
    Poza tym myślałam.nad lozeczkiem bo dla syna miałam.Nowe drewniane z szufladka za 400 zł i po 2latach się całe rozeszlo ..I myślimy nad turystycznym stabilnym lozeczkiem z gondola do odpinania. Z efektem bujanie lekkiego muzyczka pozytywka i takimi szufladkami na łóżeczko by Dax potrzebne rzeczy ..I przewijakiem Nie jest to drogie a ładne jest .ktoś miał już dla dziecka łóżeczko turystyczne 3 poziomowe?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja mam dzisiaj dzień wolny więc coś ogarnę w domu w ramach zdrowego rozsądku. Jutro idę ostatni dzień do pracy. Mam sporo rzeczy do zrobienia w domu ale i czasu sporo.
    Kupiłam sobie rogala do sprania w kształcie litery C i dopiero teraz wiem co to znaczy się wyspać a nie zmartwychwstawać.

Z objawów ciążowych pozostała tylko nadwrażliwość na zapachy i zgaga/nad kwasota.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megi27 Zobacz posta
    Więc tak. Wczoraj nie miałam siły pisać. .
    Posprzeczalam się z mężem o święta bo chciał sam a że moja mama jest sama chciałam ja mieć na święta nieco siebie nie lubią nawzajem ...Ale każdy ma inny charakter ....
    Wymiana zdań ....I w ogóle ...I tak mnie bolał brzuch wieczorem eh ze szok . Z nerwów. Dziś jest już lepiej ze mną...

Ale mam takie pyt chodzę do ginekologa na nzoz i ginekolog dała mi na kartce badania na tocsoplazmoze 2 badania i tarczyce .... Dałam położnej kartkę ona mi ja dała do ręki a żadnego przekazu na badania nie dostałam ... Czyli te badania są 100% płatne i nierefundowane ?
    Megi ja dostalam skierowanie z cala lista badan... do reki od lekarza... zrobilam w tej samej przychodni i byly za darmo.

A ta ginekolog Ci napisala na twoim wydruku czy poprostu na jakieś kartce?
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 22-12-16 o 08:27

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Hej Dziiewczyny, mam do Was pytanie: czy ktoras z Was bierze luteine 100 dopochwowo( ta wersja z plastikowym aplikatorem)? Mam wrazenie ze czasami aplikacja jest jakby przez cos blokowana i nie moge tabletki wlozyc glebiej (tak jak pisza w instrukcji). Kiedy probuje aplikowac ja troche glebiej nastepuje takie jakby 'wyminiecie tej przeszkody' i aplikator jestem w stanie wlozyc nieco glebiej. Obawiam sie ze moge naruszyc tym szyjke macicy:/ Czyktoras z Was miala podobne 'przygody' ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów