Strona 27 z 157
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 1564

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Witam sie z rana przy herbacie. Pada sbieg u nas ze przeznpogode nie mam ochoty z domu wychodzic. A przydalo by sie isc do sklepu kypic cos do jedzenia. ostatnio straszne mdlosci mnie męczą. Caly mi dniami. Wogole wech mam wyczulony na zapachy. Jak z tym u was?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez chmurka84 Zobacz posta
    No w sumie , chociaz my na gumkach latami jechalusmy i bylo ok,az pewnego dnia ich braklo i madra ja.. stwierdzilam ze mam tyleee czasu do owu ze na pewno nic sie nie stanie xd
    Jakbym o sobie czytala. Chłopcy każdy jeden planowny od pierwszego podejścia a teraz bylo jak u Ciebie do owuu daleko.

Maz teraz mówi a zawsze mówiłaś ze znając nas to chwila uniesienia i będzie prezent.

Co do samopoczucia. Mnie tylko plecy bola. Czasem kluje w brzuchu. Nie mam mdłości nigdy nie miałam i juz się boje ze to chłopak. Jedynie co to ogólnie slaba jestem. I czasem mi w glowie zawiruje niebezpiecznie.
    Mam tylko nadzieje ze będę mogla być aktywna do konca. Przy trojce mam co robic.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Nie wątpię w to ze masz co robic. Trujka to sporo do ogarniecia. Pranie sprzatanie czy obiadek zrobic. Jeszcze w lekcjach pomoc. No szscunek poprostu.
    Mnie w poprzedniej ciazy prawie ze nicnie bylo tylko mnie kregoslup bolal i podbrzusze. Mamy chlopaka. Teraz straszne mdlosci kregosluo tez daje o sobie znac ale to tez bapewno dltego ze mlodego bieraz na rece biore. Zachcianki mam na owoce bardzo poprzednio na fast fody mialam. Teraz jeszcze chodze i spie na stojaco. To moze teraz dzieeczynka bedzie

Ja niestety mam zalecenie więcej leżenia niż chodzenia, nie wspomnę już o dźwiganiu. To takie głupie że w 5 tyg ciąży jestem uzależniona od męża jeśli chodzi o wyniesienie miski z praniem... Póki co siedzę na zwolnieniu 18 listopada mam wizytę kontrolną po szpitalu i wtedy okaże się czy mogę wrócić do pracy.

Dziewczyny jak wy podchodzicie do kolejnej ciąży? Bo ja chyba jestem jakaś dziwna. Jestem taka hmmm wycofana uczuciowo?? Cieszę się ale z drugiej strony bardzo się boje, póki co moja córka nie wie. Nie wiem ze mną chyba jest coś nie tak. Albo ten duphaston tak na mnie działa ze zamiast tryskać radością jestem przygnębiona.

I koleje pytanie, jak u was z wagą? Ja niestety zaszłam w ciążę mając sporo kg za dużo. O ciąży wiem od 24 października i od tego czasu codziennie patrzę na wagę. Staram się nie przybrać ani kilograma narazie..

Ja tez licze na.dziewczynke mam.2 letniego syna i fajnie bylo by miec parke..a wizyta u lekarza 18.11

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Dilajla duzo ciepla dla ciebie i zdrowka. Napewno wszystko będzie dobrze.

U mnie jest troche dziwnie uczuciowo. Myslalam ze sie.bede bardzo cieszyc, a jak narazie jakos tak na luzie podchodze. Ani sie tak bardzo nie ciesze trocje sie bojd jak to bedzie. A najbardziej to porodu. Moj synek juz wie ze bedzie mial rodzenswo chociaz on sam jeszcze nie wiemo co za bardzo chodzi. Tak mi sie bynajmniej wydaje
    A ma 2 lata i 8 miesiecy.

Z waga tez cie pociesze bo ja tez.jestem na duzym plusie z waga. I tez sie boje przytyc. Wlasciwie to mysle o jakis cwiczeniach zeby troche zrzucic. Nie duzo ale nawet te 3.kg. nie chce przytyc boje sie ze w 9 miesiacu przez drzwi sie bie bede miescic. I potem bedzie mi trudno zrzucic. Tak wiec czekam na wityle lekarza.i jak da zielone swiatlo na cwiczenia to bede sIkac cwiczen dla kobiet w ciazy.

Junior Member Awatar Lilia7
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Dilajla, ja też tak się czuję... Cieszyłam się bardzo kiedy się dowiedziałam o ciąży, a teraz brak emocji, raczej strach i jesienny nastrój. Bardziej nerwowa się zrobiłam, ale zwalam to wszystko na hormony

Ja też mam za dużo kg (zostało mi po ostatniej ciąży, niestety), ale staram się nic słodkiego nie jeść, pić co najmniej 3 litry wody dziennie i nie jeść wieczorem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja niestety mam zalecenie więcej leżenia niż chodzenia, nie wspomnę już o dźwiganiu. To takie głupie że w 5 tyg ciąży jestem uzależniona od męża jeśli chodzi o wyniesienie miski z praniem... Póki co siedzę na zwolnieniu 18 listopada mam wizytę kontrolną po szpitalu i wtedy okaże się czy mogę wrócić do pracy.

Dziewczyny jak wy podchodzicie do kolejnej ciąży? Bo ja chyba jestem jakaś dziwna. Jestem taka hmmm wycofana uczuciowo?? Cieszę się ale z drugiej strony bardzo się boje, póki co moja córka nie wie. Nie wiem ze mną chyba jest coś nie tak. Albo ten duphaston tak na mnie działa ze zamiast tryskać radością jestem przygnębiona.

I koleje pytanie, jak u was z wagą? Ja niestety zaszłam w ciążę mając sporo kg za dużo. O ciąży wiem od 24 października i od tego czasu codziennie patrzę na wagę. Staram się nie przybrać ani kilograma narazie..

Dzięki dziewczyny to oznacza że wszystko ze mną ok.
    Ja nie jem już po 18 i bardzo się ograniczam, ale mam też duże skłonności do tycia więc to będzie trudna walka

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa
    Ostatni @ miałam 4.10.16, owu sama nie wiem kiedy bo majstrowaliśmy regularnie cały miesiąc nad fasolką
    Tydzień temu dowiedziałam się z testu że jestem w ciąży, zrobiłam trzy 1 test 31.10, 2 test 1.11 i 3 test 5.11- tu już dwie mocne krechy.
    W zeszły czwartek tj. 3.11.16 zrobiłam bete- wynik 86,3. W tym tygodniu wczoraj powtórzyłam wynik wyszedł mi 1073,6.
    Czy na podstawie bety mogę odczytać który to tydzień?
    Jutro mam umówioną wizytę u gina, zaplanowana 3 miesiące temu i jak się okazuje strzał w dziesiątkę. Zastanawiam się czy już jutro coś będzie widać na usg?
    Proszę pomóżcie
    Pozdrawiam!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów