Strona 267 z 896
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 8955

Lipcówki 2017

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamuśki, podobnie jak Wy oczekuję dzidziusia. Data porodu wg OM to 10.07.2017r., mam 31 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Cieszę się, że są takie miejsca jak to forum

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Witajcie Mamuśki, podobnie jak Wy oczekuję dzidziusia. Data porodu wg OM to 10.07.2017r., mam 31 lat i jest to moja pierwsza ciąża. Cieszę się, że są takie miejsca jak to forum
    Witamy nową Mamusię
    Byłaś już na usg? Jak samopoczucie?

Member Awatar angorka
    O mnie
    Byłam już 2 razy w 5 tyg. widziałam tylko zarodek, a w 8 tyg. bijące serduszko. Teraz czekam na 28.12 i badanie prenatalne. Samopoczucie zaczyna się poprawiać, senność i mdłości mniejsze, ale coraz bardziej dokucza dolny odcinek kręgosłupa... Wczoraj poruszałam się jak schorowana babuleńka. nie miałam siły przekręcić się z jednego boku na drugi.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Moj 3 i pol roczny synek zasypia na zmiane ze mna albo z mezem... przytulony... nie wyobrazam sobie odlizyc dziecko do lozeczka i odejsc... uwielbiamy ten czas tulenia ktory niestety szybko mija

Member Awatar angorka
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    NA tą suchość skóry polecam balsamy z olejkiem arganowym - działają cuda. Np green pharmacy z pompką w rossmanie jest
    Dobrze wiedzieć, też mam ten problem.

Betty- uważam że bez sensu że to babcia usypia a nie Wy. To Wy jesteście rodzicami i wyznaczacie zasady. Rozumiem, że chcecie nauczyć synka zasypiania w łóżeczku, ale lepiej stopniowo Go odzwyczajac . Uważam że lepiej jak będzie z wami zasypial na łóżku a potem go przenieść, lub gdy postawicie Jego łóżeczko tuż obok waszego by czuł bliskość. Z czasem łóżeczko może być coraz dalej łóżka. A tak dziecko lek będzie miało i niespokojny sen. Nie wspominając jak to na Jego stan emocjonalny wpłynie.Takie jest moje zdanie Witam nowe mamusie

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Mój synuś jak miał roczek zaczął sam zasupiac w łóżeczku, ale ostatnio nauczył się do kołysanka, więc trochę czasu mamy razem. Kładę to do łóżeczka, ja siadam obok i glaszcze po główce i nice kolysanki i tak zasypia.
    Smoczka sam się oduczyć, tylko do spania wola ale to trzyma w raczce a nie ciągnie.
    Kiedy uczylyscie dzieci na nocnik, w jakim wieku i w jaki sposób? Synuś lubi siadac na nocnik ale nie chce ściągać pampersa. A jak już zdejmie to siedzi godzinę na nocniku bez spodni i mu nóżki marzna.
    Ogólnie nie mam apetytu ostatnio, prawie nie jem
    , chociaż teraz mezus pojechał po koreczki śledziowe.
    Też mi mdłości odpuściły, czasem mnie zgaga meczy, piersi mniej tkliwe, ale jestem okropnie senna. Mogłabym przespać cale dnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    Mój synuś jak miał roczek zaczął sam zasupiac w łóżeczku, ale ostatnio nauczył się do kołysanka, więc trochę czasu mamy razem. Kładę to do łóżeczka, ja siadam obok i glaszcze po główce i nice kolysanki i tak zasypia.
    Smoczka sam się oduczyć, tylko do spania wola ale to trzyma w raczce a nie ciągnie.
    Kiedy uczylyscie dzieci na nocnik, w jakim wieku i w jaki sposób? Synuś lubi siadac na nocnik ale nie chce ściągać pampersa. A jak już zdejmie to siedzi godzinę na nocniku bez spodni i mu nóżki marzna.
    Ogólnie nie mam apetytu ostatnio, prawie nie jem
    , chociaż teraz mezus pojechał po koreczki śledziowe.
    Też mi mdłości odpuściły, czasem mnie zgaga meczy, piersi mniej tkliwe, ale jestem okropnie senna. Mogłabym przespać cale dnie.
    My na nocnik sadzalismy jak tylko nauczyl sie sam siedziec. Czasami cos zrobil i sie cieszyl. Ale to bylo takie sadzania raz na ile. Pozniej sie onrazil na nocnik nie chcial wogole z poltora roczku mial i znowu zaczol sadzac ale robil troszke siusiu bo mu sie podobalo ze nocnik gra i tak w kolo. A pampersa mu zdjelam w lato tego roku jak juz kumal o co chodzi. Kilka razy zasikal spodnie i sie nauczyl.
    Chociaz teraz i tak w nocy jeszcze siusia w pampersa

Moj dosyć późno się nauczył, bo miał 2 lata z hakiem. Według mnie najlepiej latem oduczać na dworze sobie może pochodzić bez pampersa. A pati co do oduczania nocnego, to przyjdzie na Młodego pora. Nie warto nic przyspieszać.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Moj dosyć późno się nauczył, bo miał 2 lata z hakiem. Według mnie najlepiej latem oduczać na dworze sobie może pochodzić bez pampersa. A pati co do oduczania nocnego, to przyjdzie na Młodego pora. Nie warto nic przyspieszać.
    Wlasnie tak samo robilismy. Na spaxer idac zawsze musialam miec w zapasie majteczki i spodnie na przebranie. Najlepiej po 2 pary. W sunie to i tak nic nie robimy w tym kiedunku zeby go w nocy oduczyc to jak mowisz przyjdzie pora na niego
    Wrocilismy nie dawno do domu. Mij byl na formowej wigilii jak wsiadl do samochodu jak pachbial jedzeniem ze go wycianelam na kebaba i wlasnie wcianm

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów