Strona 265 z 897
Pokaż wyniki od 2,641 do 2,650 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Gosia dobrze,ze mysla o tym i Was zabezpieczaja.
    To bylo wiadome od razu... a ze zmienilam lekarza to od razu powiedzialam ze czulabym sie bezpieczniej... bo wiadomo ze przy 2 dzieci nie moge nic nie robic a lekarz bardzo fajny i konkretny...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    To bylo wiadome od razu... a ze zmienilam lekarza to od razu powiedzialam ze czulabym sie bezpieczniej... bo wiadomo ze przy 2 dzieci nie moge nic nie robic a lekarz bardzo fajny i konkretny...
    Przy 2 dzieci ciezko odpoczywac. Dobrze,ze masz fajnego lekarza. Ja trochę żałuję, ze nie poszlam do innego, moja jak sie okazuje strasznie kase ciagnie, a teraz mi szkoda zmieniac

O mnie
    Jestem mamą
    Mi wlasnie tez szkoda zywego drzewka, dwa tygodnie i do zoo, chocia ztyle dobrego ze je zabierają pozniej.
    Chyba tez zostane przy sztucznej

Senior Member Awatar betty123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-25 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzisiaj w koncu wzielam sie za naszego malego tzn zostawilam go z babcia na noc bo ona ma wiecej cierpliwosci i wyszla do drugiego pokoju a ona pilnuje zeby nie wstawal w lozeczku glaska go i ogolem jeden wielki ryk nawet sie krztusi wiem tragiczne to jest ale nie ma innego wyjscia maly jest usypiany na rekach i jak sie obudzi w nocy to ryczy i trzeba go bujac i od jakis 2 tyg co go odlozymy to sie budzi i ryczy tak jest do tego przyzwyczajony... Nie mozemy przeciez spac z nim na rekach to wszystko nasza wina bo go tak nauczylismy wiec teraz trzeba go odzwyczaic bo jak tak dalej zyc..probowalismy przeroznych metod i nic pozostaje nadzieje ze albo padnie ze zmeczenia albo do rana to potrwa ale nie mozemy sie zlamac i go wziac.. Nie popieram zeby dziecko ryczalo jak opetane ale my naprawde nie mamy wyjscia dziewczyny nie popelniajcie tego samego bledu co my tylko od poczatku uczyc w lozeczkach chyba ze komus to nie przeszkadza ze pozniej czlowiek spi gorzej niz jak sie dziecko urodzi ..lub moze sa dzieci mniej uparte szybciej sie dostosowujace i nie kazdy bedzie miec tK ciezko dziecko przestawic.. nasz swietnie wszystki wymusza i w tej chwili oddalabym milon zlotych zeby umial sam zasypiac w lozeczku i przesypiac calw noce..no juz tak z ponad godzine to trwa boze daj nam sily...

Dziewczyny wiem ze pewnie panikuje ale przez to przeziebienie wszystko. Moim jedynym objawem byl bol piersi a tu nagle nie bolą i zawsze jak eano wstalam to od razu musialam cos zjesc a dzisiaj nie mam ochoty na nic

O mnie
    Jestem mamą
    Wyspane ?? Jak tam sobota sie zaczęła??

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny wiem ze pewnie panikuje ale przez to przeziebienie wszystko. Moim jedynym objawem byl bol piersi a tu nagle nie bolą i zawsze jak eano wstalam to od razu musialam cos zjesc a dzisiaj nie mam ochoty na nic
    Jestes przeziebiona i dlateogo. Ja od tygodnia bic nie czuje. Nie czuje zsbym byla w ciazy a jednak malenstwo jest

Betty jak tak babcia dala rade z wnukiem?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    -Aaaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Wyspane ?? Jak tam sobota sie zaczęła??
    powiedzmy, że wyspane
    ja już wstawiłam pranie i piję herbatkę na rozruszanie

Senior Member Awatar betty123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-25 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Jestes przeziebiona i dlateogo. Ja od tygodnia bic nie czuje. Nie czuje zsbym byla w ciazy a jednak malenstwo jest

Betty jak tak babcia dala rade z wnukiem?
    Udalo sie zasnal po ponad potora godziny wrzaskow pewnie opadl z sil i o dziwospal do 6 a teraz byl spiacy i musialan go polozyc bo pozniej mi nie wytrzyma do wieczora i tel do babci i z 10 min i po cyrku i placzu a jak sama chcialam go uspic tzn zamiast babci to jak mi sie stawial i jeszcze sie smial na poczatkz

Byłabym bardziej wyspana, gdybym krócej czytała.
    Betty ja zamierzam maleństwo usypiać na rękach, bo uważam, że noworodek, czy niemowlak potrzebuje bliskości matki, a nie zamierzam Broń borze zostawiać go samego w łóżeczku i wychodzić z pokoju. A jeżeli chodzi o dziecko to jeszcze dużo oduczania Cię czeka. Oduczanie smoczka, pieluchy i tak dalej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów