Strona 251 z 898
Pokaż wyniki od 2,501 do 2,510 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Myślę że to zależy od lekarza i jego podejścia do pacjentki, albo Ci na NFZ już tak mają że im wszystko lata koło 4 liter. Ja chodzę prywatnie i moja gin to anioł z powołaniem.
    Wiesz, też bym powiedziała, że na NFZ to olał temat ale wielka Pani doktor do której chodze prywatnie też nic nie wspomniała. Kazała przyjść za miesiąc jak zwykle. Okazalo sie ze za miesiac jej nie ebdzie wiec mam przyjsc tydzien pozniej. Wtedy byloby juz za pozno na te badania. Jak udalo mi sie z nia skontaktowac i spytalam czy ona robi u siebie usg genetyczne, to powiedziała:' Kochaaanie, zrob sobie gdzies indziej jak chcesz bo ja tu mam za slaby sprzet i nie robie takiego USG. No więc pewnie nie powiedziała bo ona takiego nie ma na czym robic. Ale przeziez moglaby isc wlasnie gdzies indziej na to badanie. I tak zrobilam.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Witam wszystkie lipcowe mamusie!
    Mam termin na 19.07. więc jeszcze długa droga przed nami. Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze. Jestem po pierwszej wizycie u gin - serduszko bije prawidłowo Niestety samopoczucie bardzo kiepskie - jak bym od 3 tygodni miała jelitowke, najchętniej nie wstawala bym z łóżka. Niedługo święta a ja jeszcze prezentów nie mam... Chyba zdam się w tym roku na sw Mikołaja
    Pozdrawiam

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Witaj Tosinka.
    To Twoja pierwsza ciąża czy masz już pociechę?

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Sprzątanie nie zając nie ucieknie
    Wzielam sie. Krutka przerwa czekam na wode az sie zagrzeje na mycie podlogi. Dzisiaj xrobie jeden pokoj a duzo nie mam. Jak sil starczy to moze zaczne 2 pokoj

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Witaj tosia. My tez nie mamy prezentow jeszcze. A co gorsza nie wiem co kupic mojemu szkrabowi.. w przyszlym tyg sie zajmiemy prezentami.

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Mam już 2 dzieciaczków: syn 9,5 roku i córka prawie 4 latka. Ja codziennie sobie mówię że jutro zabieram się za prezenty i nic z tego nie wychodzi. Przed chwilą umylam głowę i już musiałem się położyć bo padam z sił Mam nadzieję że niedługo będzie lepiej bo ta ciążę znoszę zdecydowanie najgorzej.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Tosinka witaj

Dziewczyny tak czytam o Waszych badaniach i aż chyba zawału dostanę, bo na ostatniej wizycie dostałam całą litanię badań do zrobienia (morfo, mocz, tarczyca, HIV, syfilis, tokso, przeciwciała...) chyba, że nie mam się czym martwić?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Ja tez dostałam bardzo długa listę badań ale cześć, takie jak np HIV są nieobowiazkowe - mogę zrobić jeśli chce, czesc z kolei robiłam wcześniej też sobie odpuszczę. Pan dr jest trochę nadgorliwa

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Tosinka witaj

Dziewczyny tak czytam o Waszych badaniach i aż chyba zawału dostanę, bo na ostatniej wizycie dostałam całą litanię badań do zrobienia (morfo, mocz, tarczyca, HIV, syfilis, tokso, przeciwciała...) chyba, że nie mam się czym martwić?
    Nie martw sie tak czy siak musisz to zrobic. Ja 3 tyg temu robilam mialam 12 badan. 300 zl zostawilam na analityce. Potem bedziesz miala mniej kazdy lekarz zleca wg siebie. Ale lepiej robic wszystko co zalecane. Nigdy do konca nie mozna byc pewnym.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A ja Ci powiem tak zalezy od szpitala ale jak szpital dba o bespieczenstwo. Bez wynikow hiv mozesz rodzic na tzw septyku izolatka. U nas w malopolsce wiekszosc to praktykuje. A jak ktos wspominal hiv jeden partner ok. Ale chodzimy do stomatologa, kosmetyczek, paznokcie, fryzjer. .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów