Strona 250 z 896
Pokaż wyniki od 2,491 do 2,500 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    W pierwszej ciąży poszłam jak byłam w 6tc i od razu dała mi skierowanie. Teraz jak poszłam to według OM był już 6tc, ale ona powiedziała ze jest wcześniej i mi widać jeszcze nawet pęcherzyka. I nie dała mi żadnego skierowania. Byłam dwa tygodnie później i powiedziała, ze to wg usg chyba 4 tc (wg OM już 8tc). Tydzień później poszłam do innego lekarza i wg usg wyszedl 7tc. Ale skierowania tez mi nie dal i powiedzial ze na razie mam nie robic.
    Ja dostałam skierowanie na badania (morfologię, mocz, TSH i coś tam jeszcze było) jak przyszłam w 5 tyg i 6 dniu. Na USG było widać tylko pęcherzyk.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta

Ps. Mi ani mój gin na NFZ ani endo-gin do której chodzę prywatnie nie wspomnieli słowem o badaniach prenatalnych, testach pappa, USG genetycznym. Zupełnie nic. Ja z kolei dowiadywałam się na forum od dziewczyn. Bardzo frustrujące. To po co są Ci lekarze? Jak dla mnie to wychodzi na to, że tylko po to, żeby przepisać wyniki badań do książeczki ciąży:/
    Myślę że to zależy od lekarza i jego podejścia do pacjentki, albo Ci na NFZ już tak mają że im wszystko lata koło 4 liter. Ja chodzę prywatnie i moja gin to anioł z powołaniem.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Zrobie narazie te 3 badania tej tarczycy. Jednam moze pokde do rodzinnego po skierowanie wkoncu skladki sie placi na.cos. tylko mi sie tam bie chde chodzic rozleniwilam sie. Pozatym jie lubie po lekarzach latac. Ale sprubuje.
    Mi na hiv poprzednio nie dali skierowania teraz mi dal lekarz na nfz. Ale huj z nim nawet.grupa krwi go nie interesowala. Moja napewjo by mi nie dala. Tym bardziej ze latam i krew oddaje. A opowiedzialam mojej pani koktor jak pdzebiegla wizyta u tego lekarza na nfz.to sie za glowe zlapala..

Betty no trzymam kciuki za ciebie zeby sie udalo wszystko. A co do badan wxzesniej pytalas o mocz. Mi zawsze kazala robic morfologie i mocz badanie ogolne. Bo i wiadomo za kazdym razem hakies inne badania. Wiec ja bym zrobila mocz na twoim miejscu. Nawet prywatjie to nie duzy koszt bo okolo 6zl.

Czeka mnie dzisiaj ciezki dzien. Chcialabym juz ubrac choinke ale nie ma kto mi dywanu wytrzepac a sama takiego kolosa nawet nie wuniose z domu. Ale moze go chociaz zwine bo juz patrzec na niego nie moge. No to dzisiaj mam dzien sprzatania.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Myślę że to zależy od lekarza i jego podejścia do pacjentki, albo Ci na NFZ już tak mają że im wszystko lata koło 4 liter. Ja chodzę prywatnie i moja gin to anioł z powołaniem.
    Ja o mojej tez tak mysle szukałam innego gina na nfz ale na kazdym sie zawiodlam. Wiec teraz.napewno noe bede szukac dalej moze kiedys. Wogole juz się do niej przyzwyczailam.

Znowu suwak mi sie nie przesowa. Mam ochofe je usunac.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Współczuję.
    U mnie ogólnie wywiad obciążony bo mam malformacje zylna na kolanie. Szereg operacji, laseroterapia... w zeszłym roku dostalam hormony na wyregulowanie i po 1o dniach brania, dostalam zakrzepu. Po tym lezalam na chirurgii, zamykalu mi zyly ale cos poszlo nie tak, 6 tygodni bylam przykuta do lozka...
    Takze dla mnie zastrzyki to zbawienie, czekam na list z kliniki bo robilu bardzo szczegolowe badania krwi w kierunku zakrzepicy.
    Wiem, ze nie biorac tego leku miglabym bardzo zaszkodzic maleństwu
    Mi na całe szczęście nie wyszła ani nadkrzepliwość, ani genetyczne obciążenie, wiec o tyle jestem spokojniejsza. Ale zawsze gdzieś z tyłu głowy się kotłują myśli... Mi lekarz powiedział, że żył nie zamykają bo mogą zrobić więcej szkody niż pożytku... Ale, ale musimy wierzyć, że będzie dobrze

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Mnie nie robila bo nie bylo podstaw... :P tzn cale zycie jeden facet ect.
    Hiv to nie tylko zmiana partnerow i cpanie. Nawet u dentysty mozesz sie zarazic

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Mam taki sajgon w domu ze bie wiem za co sie wziac i siedze na fc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Mam taki sajgon w domu ze bie wiem za co sie wziac i siedze na fc
    Sprzątanie nie zając nie ucieknie

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Hiv to nie tylko zmiana partnerow i cpanie. Nawet u dentysty mozesz sie zarazic
    No wiem... choc kryterium lekarki obejmowala glownie rozwiazlosc seksualna :P

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Mnie na pierwszej wizycie dał skierowanie na 3 badania typu mocz morfologia grupa krwi,teraz co dwa tygodnie jak mam wizyty dostaje kolejne skierowania na badania,trochę dziwne że po 3 wizytach nie dał żadnego skierowania na badania.

Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    Dziewczyny kiedy mialyście pierwsza wyniki? Krew, mocz itd? Ja byłam już trzy razy u lekarzy a oni stwierdzili, ze na razie mam nie robic i mam wizytę zaraz po świętach i najwyżej wtedy da mi skierowanie..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów