Strona 241 z 898
Pokaż wyniki od 2,401 do 2,410 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    22gosi85 mnie to napier**** głowa teraz,aż na wymioty mnie bierze z bólu to chyba przez tą pogodę tragiczną :/

Candies0000 Ale super,że już takie cuda widziałaś!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    22gosi85 mnie to napier**** głowa teraz,aż na wymioty mnie bierze z bólu to chyba przez tą pogodę tragiczną :/

Candies0000 Ale super,że już takie cuda widziałaś!

No cudnie

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Urywa mi wiad.
    Wg usg to 10w2d a wg OM 11tc

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Jestem już po wizycie, więc w moim przypadku odpowiedzialne za ból są więzadła spojenia łonowego. Mam unikać np. przy ubieraniu się stania na jednej nodze.
    Co jeszcze słyszałam serduszko, dzidziuś ma 10 tyg i 6 dni dzisiaj bardzo spokojny widziałam jak macha sobie girką. Usg prenatalne przeniesione na 28 grudnia

Senior Member Awatar betty123
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-25 zobacz kalendarz
    Wiem dziewczyny ze ja tutaj tylko czytam nie udzielam sie zabardzo a jak juz to uzalam sie nad soba ale musze sie komus wyzalic chociaz watpie zeby ktokolwiek mi chociaz odpisal ale nie wytrzymuje juz dziasiaj caly dzien boli mbie glowa mdli mnie jak cholera rano wymiotowalam jeszcze do tego noc mialam z glowy bo meza nie bylo a nasz 20 miesieczny syn ciagle budzi siw w nocy i po odlozeniu go do lozeczka ciagle sie budzi i placze i ja tez juz z tej bezsilnosci wylam do rana bo zmeczona tK jestem ze mam ochote wyjsc i nie wrocic...i maz wie o tym jak sie czuje ze krzycze na dziecko caly dzien ze mam dosc i gdy juz myslalm ze choxiaz odpoczne troche i on go przejmnie to ten mi mowi ze idzie do samochodu pogrzebac..no ludzie w dupie ma to jak ja sie czuje chyba dopiero jak bym z tego je*anego przemeczenia padla i do szpitala trafila to by moze ktos mi pomogl...juz nie mowie o burdelu w domu bo na to nie mam tez sil ale tyle razy z nim rozmawialan ze ja dostaje nerwicy jak caly dzien spedzam z malym juz kiedys i nic caly czas ma cos do roboty... Przepraszam ze tak chaotycznie wszystko i w ogole ale musialam komus sie wyzalic bo nie mam zadnego wsparcia mama niby wie ze jestem zmeczona mieszka nie daleko ale przeciez jej nie powiem zeby wziela malego na caly dzien bo to nie jej dziecko i tez nie ma sily... Boze i po co mi drugie dziecko

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny super że na wizytach same dobre wieści, rosną te nasze dzieciaczki .

Betty123 współczuję Ci, ale może jednak poproś mamę żeby zabrała synka do siebie chociaż na chwilę a Ty psychicznie odpoczniesz. Albo zostaw chłopaków razem a sama idź na jakieś zakupy, albo wyślij ich na spacer. Ja też jestem z synkiem sama prawie cały dzień i on jest bardzo absorbujący, najchętniej to nie schodzilby z moich rąk ale wiem że krzykiem nic nie zdziałam bo będzie jeszcze gorzej.

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez betty123 Zobacz posta
    Wiem dziewczyny ze ja tutaj tylko czytam nie udzielam sie zabardzo a jak juz to uzalam sie nad soba ale musze sie komus wyzalic chociaz watpie zeby ktokolwiek mi chociaz odpisal ale nie wytrzymuje juz dziasiaj caly dzien boli mbie glowa mdli mnie jak cholera rano wymiotowalam jeszcze do tego noc mialam z glowy bo meza nie bylo a nasz 20 miesieczny syn ciagle budzi siw w nocy i po odlozeniu go do lozeczka ciagle sie budzi i placze i ja tez juz z tej bezsilnosci wylam do rana bo zmeczona tK jestem ze mam ochote wyjsc i nie wrocic...i maz wie o tym jak sie czuje ze krzycze na dziecko caly dzien ze mam dosc i gdy juz myslalm ze choxiaz odpoczne troche i on go przejmnie to ten mi mowi ze idzie do samochodu pogrzebac..no ludzie w dupie ma to jak ja sie czuje chyba dopiero jak bym z tego je*anego przemeczenia padla i do szpitala trafila to by moze ktos mi pomogl...juz nie mowie o burdelu w domu bo na to nie mam tez sil ale tyle razy z nim rozmawialan ze ja dostaje nerwicy jak caly dzien spedzam z malym juz kiedys i nic caly czas ma cos do roboty... Przepraszam ze tak chaotycznie wszystko i w ogole ale musialam komus sie wyzalic bo nie mam zadnego wsparcia mama niby wie ze jestem zmeczona mieszka nie daleko ale przeciez jej nie powiem zeby wziela malego na caly dzien bo to nie jej dziecko i tez nie ma sily... Boze i po co mi drugie dziecko

Kochana glowa do góry. Usiądź i pogadaj z mezem, tak od serca. Moze akurat to cos pomoze. Wierzę,ze masz dosc, zmwczenie, male dziecko do tego hormony. Mieszanka wybuchowa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Dziewczyny ciesze się, ze na wizytach wszystki dobrze. Nawet wam trochę zazdroszczę, chyba chcialabym juz wtorek.

U nas kazdy sie gdzies zaszyl, dzieci w nagrode moga pograc na kompie chwile, maz wlaczyl sobie gre na tv, a ja na kanapie jak leń. Pozniej sie troche ubiore i pojde z psem na spacer.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Betty123 ja też bardzo Ci współczuję i zgadzam się z Lajlą - poproś Mamę o pomoc, na pewno chętnie Ci pomoże! A jakbyś chciała pogadać to pisz priv

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Betty123 domyslam sie co czujesz. Tem mam syna na glowie caly dzien i w sumie cala noc. Moj ma to w dupie wszystko. Nawet rozmowa od serca i olacz nic nie dal. Trzeba spbie radzic samemu. Ale skoro mowisz ze masz mame blisko to wykorzystaj to. Tez mam mame blisko siebie i czasami jej podrzuce wnuka. Wkoncu babcie sa po to zeby pomagac. Nie musisz przeciez jej zostawic syna? Na caly dzien ale na kilka godzin a ty w tym czasie sie wyspij i zrób spbie kompiel relaksacyjna.
    U mnie tez burdel 2 dni mozna powiedziec ze nie sprzatalam tyle co zabawki. Mialam posprzatac po wozycie ale glowa mnoe boli i mi sie nie chce. Umyje tylko gary i resztę zostawie na rano. A jak wlasnie piszesz krzykiem nic nie zdzialasz z synem ale mozesz mu robic kary. Jak cos zle zrobi to go posadz gdzies tylko musi byc zawsze to samo miejce zeby sobie zapamietal powiedz mu co zle zrobil i powiedz ze ma 2 min kary a poznoej niech przeprosi. Moj jak przeprasza to daje buziaka i przytula. A i jeszcze raz mu tlumaczenza co kara byla. Powoem ci ze skutkuje. Moj jest niechetny na te.kary ale ja widze roznice w jego zachowaniu.

A po wozycie sper slyszalam wkoncu serduszko a jak sie wiercila moja fasoleczka machala raczkami i nóżkami nawet raczke do buzi brala. Ale nie woem czy Doslownie. teraz wychodzil 11t i 3 dzien. Ale terminu juz nie zmieniala. Dostalam fajne ulotki z ćwiczeniami. Co w 1 2 i w 3 trymestrze mozna cwiczyc. Jak ktos bedzie chcial to zrobie zdjecie i wstawie. Z cytologii nie wyszla mi nadrzerka jak tamten lekarz mowil. Ogolnie wszystko dobrze. Nastepna wizyta 11.01. A na usg genetyczne 27.12.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów