Strona 24 z 154
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Hej. Ja szybka kawka. Rano obudzil nas szron na oknach dachowych a tu patrze -5.
    Milego dnia dla Was.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    witajcie. wynik mojej bety 464,7 w środe powtórka

Dziewczyny jak odczytac wynik beta hcg 716,900 ktory to tydZień ?

Junior Member Awatar Zarra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez truskawka_88 Zobacz posta
    Zarra jak najbardziej możliwe! Mozliwe, ze miałaś pozniej owulacje niz myślisz, albo, ze u ciebie druga faza cyklu jest krótsza. Gratuluję

Możliwe, że tak było, w każdym razie dziękuję.
    Póki co jeszcze to do mnie nie dociera tak naprawdę. Trochę mam ostatnio kłopotów z córką i nerwy mnie ponoszą strasznie, cierpliwość równa -10, teraz wiem co może być tego powodem.

Ja juz po wizycie. Nie bylo jeszcze serduszka ale wszystko jest w porządku. Pobrali krew itp 17 listopada mam spotkanie z położoną. 1 grudnia kolejna wizyta u gin.
    Mam problem z szefowa ale duzo by pisac. Mam ochotę babe udusic gołymi rękami

Witajcie dziewczynki
    Gratuluje nowym mama
    Musze was nadrobic

Ja w pracy z kekkim bolem brzucha i tak jakos nieporadna jestem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Lilia7
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie Mamusie

Dołączam do Was Czułam ostatnio że coś się dzieje (zasypiałam na stojąco, zgaga, przeziębienie) więc zrobiłam test. No i oczywiście, jeżeli piszę tu na forum, to nikogo nie zaskoczę faktem że miałam dwie kreseczki. Na drugi dzień ze szczęścia pojechałam do lekarza: nic jeszcze nie było widać, ale beta-HCG wyszło na poziomie 599

Więc czekam z niecierpliwością i niestety z lekka trwogą do następnej wizyty (17.11), wtedy już musi być widoczne bicie serduszka

Cytat Zamieszczone przez Lilia7 Zobacz posta
    Witam wszystkie Mamusie

Dołączam do Was Czułam ostatnio że coś się dzieje (zasypiałam na stojąco, zgaga, przeziębienie) więc zrobiłam test. No i oczywiście, jeżeli piszę tu na forum, to nikogo nie zaskoczę faktem że miałam dwie kreseczki. Na drugi dzień ze szczęścia pojechałam do lekarza: nic jeszcze nie było widać, ale beta-HCG wyszło na poziomie 599

Więc czekam z niecierpliwością i niestety z lekka trwogą do następnej wizyty (17.11), wtedy już musi być widoczne bicie serduszka
    Witaj i gratulacje
    Napewno doczekasz sie swojego serduszka

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Hej. Jaka ja jestem zla! Chormony az sie pala we mnie. Od kilku dni nie mogde dojsc do porozuniniaz moim. Poprosilam go w noedziele zemy umyl gary po obiedzie. Ja z synem szlam na spacer i do rodzicow a on nie chcial isc wiec nogl umyc. Oczywiacie mowie ze nie bo on juz dzisiaj myl. W dupie ma to zw ja calymi dniami sprzatsm gotuje itp. A w sobote to impreza u nas byla rez sie na zapier... cay dzien i nawet slowa dziwkuje nie uslyszalam. Na blys wysprzatalam mieszkanie a na drugo dzien burdel dlaczego nawet nie przez impeze ale jak on w niedziele oboad robil noz cala kuchnia siw klei. Powiedziałam mu ze ja nie posprzatam garow cala sterta stoi ale nie posprzata. Ja tego palcem nie risze bo predzej pawia puszcze... alw co mam wyjacie w czwartek szfagier z zona i dzieckiem wpadaja do nas na noc i wstyd przeciez. A cos do jedzenia tez zrobic musze... powoesoc to malo...
    Ochh to sie wugadalam. Sory i dzieki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów